Şahmeran duasının gariplikleri.?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu duayı uzun zamandır okuyorum ama bereket getirdiği gibi hayatımda terslikler çok oluyor..
insanların dikkatini çok çekiyorum izleniyorum hissine kapılıyorum.
Bazen içimde anlamı olmayan korku hissediyorum. Özellikle beni rahatsız eden uyutmayan sesler patırtılar kafamın içinde cirit atıyorlar.
duayı bırakmak istemiyorum bırakırsamda bir terslik olacağı korkusuna kapılıyorum..
aşırı derecede şizofren oldum insanları düşman gibi algılıyorum.. güldüklerinde bile
sinirlerim oynuyor..

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
bunun duadan olduğunu sanmıyorum..şahmeran duası son derece güzel bi duadır ve rabbimizin isimleri geçer duada..sizin başka psikolofik sorunlarınız olabilir bir an önce bi uzmana başvurun derim​

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar göründüm sağlamsın deyip yolluyorlar.. allaha şükür sağlığımda yerinde hani.
bu duayı Okumadan önce şahmeranın aşkına diye başlıyorum yaklaşık 24 dakika önce 7 defa okudum yine anlam veremediğim garip olaylar yaşıyorum..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
İyide bende öyle başlıyorum zaten şahmeran aşkına diye işde gariplikler burda başlıyor.
İnsanlar arasında şirin ve sevimli görünüyorsun ama musibetler olaylar başından eksik olmuyor.. ne bilim özel yeteneklerim artdı bu duayı okuyunca diğer yandanda zararlarını görüyorum...

AJA

Elit Üye
İyide bende öyle başlıyorum zaten şahmeran aşkına diye işde gariplikler burda başlıyor.
İnsanlar arasında şirin ve sevimli görünüyorsun ama musibetler olaylar başından eksik olmuyor.. ne bilim özel yeteneklerim artdı bu duayı okuyunca diğer yandanda zararlarını görüyorum...

Flood olmasın diye özel mesajla size yukarıda yazım hatası olduğunu ve tam aksine ŞAHMERAN AŞKINA dememeniz gerektiğini belirtmiştim.Sayın Urum'un önemli bir tavsiyesidir bu.Kısacası onu demeyi bırakın.. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın Urum bir konuda Şahmeran aşkına diye başlayın benim tavsiyem diye yazmıştı yanılmıyorsam.Birde öyle deneyin :)
Tam tersine, böyle de yapılıyor ama ben tavsiye etmiyorum demişti. İslami uygunluk taşımaz. Aralarda Sevgili Can-dan'ın da Kuran'dan yaptığı alıntılarda yazdığı gibi, uygun olmaz. Allah'ın isimleriyle Allah'tan medet umarken, başında veya ortasında veya sonunda ''bir varlığın aşkına'' diye ek yapmak Allah ile eş değer tutmak gibi olur veya başka bir varlıktan da medet ummak gibi olur bu da Kuran tarafından yasaklanmıştır. Sonuç tarifi de ''zalimlerden olursunuz'' olarak verilmiştir. Kuran bazı şeylerde muallak bırakarak insanlara bırakır bazı şeyleri de keskin ve net biçimde yazar. Bu durum da onlardan biri. Tercih sizin yani. İslami olarak uygun değildir.

NOT: Sevgili Jungfrau yazısına ek yaparak durumu düzeltmiş. Ben de mesaja ekleme gereği duydum.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bir kere denedik bakalım devamını getireceğiz..

ank_larimar

Banlı Kullanıcı
bu şahmeran duasından olumlu sonuçlar alan varmı peki . uygulanışı nasıl ?günde kaçkere ,kaçgün devam edilecek ,günün hangi saati ? o kadar çok yorum varki kafam karıştı. şahmeran aşkı diye mi başlanacak? duygularından haberdar bir platonik aşka ve kariyere etkisi nasıl?

delena

Banlı Kullanıcı
sadece bolluk bereket yetenek vs. üzerinde etkisi mi oldu? Urum'un yazısında dilekleri gerçekleştirir gibi bir şey yazıyordu hatırladığım kadarıyla.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
dilekleri gerçekleştiriyor ama sadece aşk konusunda bu da zaman alıyor..
garip olaylarda olmuyor değil yan etkileri çok büyük.

delena

Banlı Kullanıcı
beni ilgilendiren kısmıda buydu zaten :) peki nasıl uyguluyorsunuz ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Şahmeran adını anarken çok iyi düşünmek;
hatta hiç anmamak daha hayırlıdır.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşlar Allah rızası için Allah tan dileyerek niyet edin ve Besmele ile başlayın. Şahmaran aşkına dendiğinde varlık devreye girilmesi sözkonusu oluyor. Ama tüm bunlara rağmen Şahmeran aşkına diye okumaya devam ediyorsanız da herşeyin bedeli vardır ödenir. Şahmeran kim ayrıca ne gerek var varlık araya koymaya. O varlığı da bizi de yaratan Allah. Şah damarınızdan daha yakın olduğunu söyleyen Allah. Hangi varlığın gücü O nunkinden fazladır? Tövbe estağfirullah.. Hangi varlık sizi O nun bildiği kadar iyi bilir ve duyar?

Herkese iyi forumlar

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Allah rızası için Allah tan dileyerek niyet edin ve Besmele ile başlayın. Şahmaran aşkına dendiğinde varlık devreye girilmesi sözkonusu oluyor. Ama tüm bunlara rağmen Şahmeran aşkına diye okumaya devam ediyorsanız da herşeyin bedeli vardır ödenir. Şahmeran kim ayrıca ne gerek var varlık araya koymaya. O varlığı da bizi de yaratan Allah. Şah damarınızdan daha yakın olduğunu söyleyen Allah. Hangi varlığın gücü O nunkinden fazladır? Tövbe estağfirullah.. Hangi varlık sizi O nun bildiği kadar iyi bilir ve duyar?

Herkese iyi forumlar
güzel demişsin ama bir kere başlamış bulunduk.
devamını getirmek şart...

ank_larimar

Banlı Kullanıcı
ben halen nasıl uygulanacağına yönelik net bir fikir edinemedim. birileri net olarak sorularıma yanıt verse nekadar mutlu olacağım. kaç gün okunacak? günde kaç kere okunacak? aşk ve yapmak istenilen işle ilgili bir niyet olabiliyormu? şahmeran aşkına diyemi başlanacak?

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Merhaba :

Ben sizin bu yan etki diye tabir ettiğiniz olaylarım tamamen en azından büyük bir kısmının psikolojik olduğunu düşünüyorum ! Hani çok korkunç bir film izlersinizde o gün rahat uyuyamazsınız aynen böyle siz kendinizi sanki bu duayı okuyunca birşey olacak gibi hazırlamışsınız benim görüşüm budur . Ama Duada basit bir dua değil varlıkların müdahale ihtimalinide düşünmek gerek şahmeran duasında en çok ilgimi geçen içinde allah sıfatlarının geçmesi bi çok alime göre bu dua caiz değildir bildiğime göre ...

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
ank_larimar ben link koymayı bilmiyorum o nedenle koyamıyorum. Ama daha önce URUM tarafından bu dua konuldu siteye ve hatta çok uzun tartışmalar ve uygulam biçimiyle de ilgili soprular ve ayrınıtılı yanıtlar mevcuttur. Szi forumu arayın mutlaka bulursunuz. Olmadı google dan şahmeran duası gzilimabet forum diye yazın gelecektir karşınıza sorularınıza deteylı yanıtlar bulabilirsiniz.

Sevgili thejoker,
Böyle başlamış olabilirsiniz ve anlattıklarınız psikolojik değilse -ki bu konuda psikiyatrik bir başvurunuz olduğunu ve bir sorun tesbit edilmediğini ifade etmişsiniz- site yöenticilerinden URUM, ORİGANUM' a danışabilrisiniz. Yani bu uygulamayı bırakabilir misiniz? Allah rızası için okumaya başlayabilir misiniz? Bence bu konularda bir danışın derim.

Avelox

Kayıtlı Üye
Tam tersine, böyle de yapılıyor ama ben tavsiye etmiyorum demişti. İslami uygunluk taşımaz. Aralarda Sevgili Can-dan'ın da Kuran'dan yaptığı alıntılarda yazdığı gibi, uygun olmaz. Allah'ın isimleriyle Allah'tan medet umarken, başında veya ortasında veya sonunda ''bir varlığın aşkına'' diye ek yapmak Allah ile eş değer tutmak gibi olur veya başka bir varlıktan da medet ummak gibi olur bu da Kuran tarafından yasaklanmıştır. Sonuç tarifi de ''zalimlerden olursunuz'' olarak verilmiştir. Kuran bazı şeylerde muallak bırakarak insanlara bırakır bazı şeyleri de keskin ve net biçimde yazar. Bu durum da onlardan biri. Tercih sizin yani. İslami olarak uygun değildir.

NOT: Sevgili Jungfrau yazısına ek yaparak durumu düzeltmiş. Ben de mesaja ekleme gereği duydum.

Söylediklerinize katılıyorum. Çok güzel açıklamışsınız...

---

Başka bir varlıktan söz etmek Allah'a eş koşmaktır. O varlığın adını söyleyerek onu çağırıyorsunuz.
O ismi söylemeden duanıza devam edin arkasından Ayetel Kürsi'yi de okuyun, korku ve endişeleriniz geçecektir. (Başladık bir kere deyip, böyle devam etmeyin) inanın çok rahatlayacaksınız...