Harflerin Gizemi (hurufu mukatta) Eğitimi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
harflerinesararcopy.jpg

İnsan esma’dan esma harflerden mürekkeptir. Kelimelerin ruhu harflerdir. Bir dilin irfanı mi yoksa dünyevi mi olduğunu kelimelerinin içinde barındırdığı harflere bakarak anlayabilirsiniz. Harfler tek başlarına ayetlerdir (bknz hurufu mukatta) ancak idraki dar insanın ayetleri anlayabilmesi için harfler kelimelere dönüştürülmüştür. Kelimelerden cümleler kurar, cümlelerden paragraflar örer, paragraflardan uzun, uzun yazılar inşa eder anlatmaya çalışırız.

Allahın güzel isimlerinden ve dualarından önce harfler var edilmiştir. Kur-an’ı Kerimde ayrı ayrı yazılan ve hiç bir mana yüklenmeyen harflerin oluşturduğu ayetler bulunur. Tabi ki yaratıcı onları bilerek oraya koymuştur. Harflerin bu esrarının bilgisi bize evrenin gizli kapılarını açar.

Bu eğitimde Arapça 32 harfin sırlı dünyasına vakıf olacaksınız. Harflerin yazılışları, okunuşları ebced değerleri, günleri saatleri, melekleri, vefklerini, azimetlerini öğreneceksiniz.

Hayatınızda yapmak istediğiniz değişimleri alacağınız eğitim sayesinde kendiniz yapabilecek duruma geleceksiniz. Aşamadığınız pek çok sorununun nereden kaynaklandığı bilmediniz durumların çözünü öğreneceksiniz. Dönüştürme sanatının büyülü dünyasına adım atabileceksiniz. Harflerin şifaya yönelik kullanımını öğrenerek, kendinize ve diğer insanlara şifa verebileceksiniz.

Eğitim süresi 2 aydır. Hafta 1 gün ve 5 saat eğitim alacaksınız. Toplam 40 saatlik bir eğitimdir.
Eğitim Cumartesi günleri Ankara; Pazar günleri de İstanbul'da yapılacaktır. Kesin kayıt olmak için aşağıdaki iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Eğitimimiz Ocak ayının ilk haftası başlayacaktır.

Eğitim ücreti haftalık katılım için 100 TL'dir.

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Mithatpaşa Caddesi 44/17 Kızılay / ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
İnşallah bu çalışmalarınız İstanbul ile sınırlı kalmaz başka şehirlerde de yaparsınız,çok güzel bir eğitim çalışması.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnşallah bu çalışmalarınız İstanbul ile sınırlı kalmaz başka şehirlerde de yaparsınız,çok güzel bir eğitim çalışması.
Hangi şehirdesiniz yazmamışsınız, eğer katılımcı sayısı yüksek ise başka şehirlerde de olabilir.

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Hangi şehirdesiniz yazmamışsınız, eğer katılımcı sayısı yüksek ise başka şehirlerde de olabilir.

Konyada yaşıyorum,burada da istekli çok,sitede bütün illere göre katılım isteği belirten bir bölüm yapsanız ve de bu bölüme kesin katılacak kişiler kayıt yaptırırlarsa buna ilaveten beraberlerinde bu kursa dahil ettirebilecekleri kişileri belirtirlerse illere göre kesin sonuçlar çıkar,bu benim nacizane fikrim.
Çalışmalarınızda başarılar....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konyada yaşıyorum,burada da istekli çok,sitede bütün illere göre katılım isteği belirten bir bölüm yapsanız ve de bu bölüme kesin katılacak kişiler kayıt yaptırırlarsa buna ilaveten beraberlerinde bu kursa dahil ettirebilecekleri kişileri belirtirlerse illere göre kesin sonuçlar çıkar,bu benim nacizane fikrim.
Çalışmalarınızda başarılar....
Mesela siz çevrenizden katılacak kişileri Akademi Larimar'ı arayıp haber verin. Bu kadar kişi var diyin. Akademi de buna göre program başlatıp ilan versin. Bu şekilde çoğaltsın. Çünkü takvimde ve hedefte olmayan bir şehri başlatmak istiyorsunuz. Bu sebeple sizin başlatmanız gereken bir durum oluşuyor. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sevgili Perina, siz de Ali42 gibi kendi şehrinizde bir eğitim olmasına ön ayak olabilirsiniz.

sunit

Kayıtlı Üye
Çok güzel ve tam bana göre bir eğitim, katılmayı çok isterim ama 800 tl bir öğrenci için çok yüksek bir rakam.Hevesim kursağımda kalacak galiba.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok güzel ve tam bana göre bir eğitim, katılmayı çok isterim ama 800 tl bir öğrenci için çok yüksek bir rakam.Hevesim kursağımda kalacak galiba.

Akademi Larimar'ı arayıp sorun ve durumunuzu anlatın. Öğrenci olduğunuz için belki kolaylık veya ödeme şekli ayarı yapılabilir.

Salick

Kayıtlı Üye
Cok guzel bir egitim olacagina inaniyorum. Ne kadar isterdim katilmayi...Ama kismet degil..Yazilarinizi takip etmekle yetinecegim anlasilan :( Hayirli calismalar dilerim...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İstanbul kontenjanı dolmak üzere son 2 kişi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çok pahalı mı :D Anlaşılan bu tür eğitimlerin fiyatlarını hiç kontrol etmediniz. Neyse taktir sizindir. Sevgiyle...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bir tek bilgisayar programının kursu bile 300'den başlıyor. Bu mu pahalı? Aslında böyle 100 TL gibi komik fiyatlara bu tür özel eğitimler vermek hata olabilir mi diye düşünüyor insan.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
sanırım ilk kayıtlar geçti kısmet 2 dönem yılını bekleyeceğim , umarım fiyatı artmaz vede kayıt olabilirim =) vede fiyat pahalı diyen arkadaş bence bu konuyla yakından uzaktan alakası yok =) cidden fiyat çok iyi