Üçüncü göz ve basınç hissi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxboy88

Banlı Kullanıcı
üçüncü gözle ilgili bi kaç şey sorucaktım
uzun zamandır nefes izleme egzersizleri, meditasyon yapıyorum ve son zamanlarda alnımda bişeyler hissetmeye başlamıştım uyuşma falan ama bu son günler hem uyuşma hem de inanılmaz bi basınç hissediyorum alnımda ve burnumun tepesinde bu belirtiler 3. gözle ilgili midir sizce? basınç bazen yukarıdan aşağıya kayıyo bazen de burnun tepesindne yukarı çıkıyo ama her zaman tam orda hizada

Third Eye

Kayıtlı Üye
Bende 3. göz ile ilgili bir konu açmıştım forumda. Hissettiklerimiz benziyor ve evet hissettiğin şeyler 3. göz ile ilgili. Ben istediğim zaman o basınç ve karıncalanma hissini harekete geçirebiliyorum ancak şu ana kadar herhangi bir faydasını görmedim. Yani hiçbir rüyamda geleceği veya gözüm açıkken vizyonlar görmedim. Açık mı değil mi anlayamıyorum, eğer açık değilse neden hissediyorum?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Aktivasyonun hislerinden biridir. İlla olması gerekmez. Kontrollü ve teknikli ilerleme sağlanabilir. Sitede yöntemler mevcut.

xxboy88

Banlı Kullanıcı
Bende 3. göz ile ilgili bir konu açmıştım forumda. Hissettiklerimiz benziyor ve evet hissettiğin şeyler 3. göz ile ilgili. Ben istediğim zaman o basınç ve karıncalanma hissini harekete geçirebiliyorum ancak şu ana kadar herhangi bir faydasını görmedim. Yani hiçbir rüyamda geleceği veya gözüm açıkken vizyonlar görmedim. Açık mı değil mi anlayamıyorum, eğer açık değilse neden hissediyorum?

Ben bilinçli olarak aktifleştiremiyorum, sadece her an olabildiğim kadar nefesimin farkında oluyorum. Her eylemin içinde ve kendiliğinden hissetmeye başlıyorum ve basınç bazen çok yüksek oluyor. Sanki alnımın içinde bir şey neredeyse çatlayacakmış gibi oluyor ve bu basınç geldiği zaman istesem de durduramıyorum. Yani benim tek yaptığım farkında olmak ve gerisi kendi kendine oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...