Uluslararası Sertifikalı Su-Jok Eğitimi 1. Modül 24-25 Aralık2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Akupunktur noktaları üzerine yapılan ve olağanüstü sonuçlar veren ve öğrenilmesi son derece kolay olan bir yöntemdir. Doğu ve Batı ilminin senkronizasyonu ile geliştirilmiştir. Türkiye’de Sujok Akademisi tarafından onaylı ilk ve tek sertifikasyonlu eğitim programıdır. Doktor, fizyoterapist ve sağlık ile ilgilenen herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen programımıza kayıtlarımız devam etmektedir.

SERTİFİKALI SUJOK UYGULAYICI EĞİTİMİ TARİHİ 24-25 Aralık2011
Eğitimden sonra sizde Sujok uygulayıcısı olabilirsiniz...
2 günlük 24 saatlik eğitim ücreti 500TL
SU JOK terapi, Güney Koreli bilim adamı Prof. PARK JAE WOO tarafından bulunup geliştirilmiş yöntemdir. Bu sadece bir tedavi yöntemi değildir, hayatın temel kurallarının bilimi olan batı klasik bilimiyle binlerce yıllık doğu biliminin karışımından oluşmuştur. SU JOK terapi metodunun güçlü etkisi ve basit uygulanabilirliği, çabuk yaygınlaşmasına neden olmuştur. SU JOK terapi metodunu herkes kolayca öğrenebilir ve acil durumlarda hastaneye ulaşana kadar ve çoğu basit olaylarda da doktora başvurmadan ve ilaç kullanmadan, kendi kendine ve yakınlarına yardımcı olabilir.

Akademik alt yapısı olan doktor, fizyoterapistler, diş hekimleri, asistan, hemşire, sağlık görevlileri, bio enerji şifa ile ilglenen uzmanlar, reiki, pranik enerji şifası, eft, akupunktur gibi konularda çalışan ve ilgi duyan herkes için çok özel, basit ve etkili tekniklerden oluşmaktadır.

EĞİTİM İÇERİĞİ
1. KONU: -EL VE AYAKLARA ORGANLARIN YANSIMASI

2. KONU: TEDAVİ YONTEMLERI
a) Bir nokta kullanarak tedavi yöntemi;
b) İki nokta kullanarak tedavi yöntemi;
c) Üç nokta kullanarak tedavi yöntemi;
d) Dört nokta kullanarak tedavi yöntemi;
e) Beş nokta kullanarak tedavi yöntemi;

...........................................................

3. KONU: TEDAVİDE KULLANILAN ALETLER
sujokaletleri.gif

Su Jok Terapisi Uygulayıcısının farklı tekniklere göre tasalarmanmış aletleri tanıması ve kullanımını deneyimlemesini içermektedir.

4. KONU: TOHUM TERAPİ
4.gif

a)Tohumların özelikleri;
b)Tohumlarla tedavi yöntemleri

5. KONU: PRATİK ÇALIŞMALAR

a) Can kurtarıcı yöntemler;
b) Baş ağrılarından kurtulun;
c) Kalbiniz ağrısa ne yapmak gerek;
d) Boyun,sırt,bel ağrılarından kurtulma yöntemleri;
e) Fazla kilolardan kurtulma yöntemleri;
f) Erkeklerin problemleri: erken boşalma, iktidarsızlık, prostat hastalıkları.
g) Kadınların problemleri: frijit (isteksizlik), menopoz, miyom, kist, adet bozuklukları;
h) Başka hastalıklar...

6. KONU : GENÇ, GÜZEL VE SAĞLIKLI OLMANIN YOLLARI
*YÜKSEK ETKİLİ. Doğru uygulandığında etkisi birkaç dakikada, bazen birkaç saniyede görülür.

*KULANIMININ HİÇBİR TEKLİKESI YOKTUR. Bu tedavi sistemini insan yaratmamıştır — doğa yaratmıştır. Bu da onun gücünün ve zararsız oluşunun sebebidir. Uygun noktaların uyarılmasıyla tedavi edilir. Doğru uygulanırsa tedavi eder.Yanlış uygulansa bile insana zarar vermez ancak fayda sağlamaz.

*TÜM VÜCUT İÇİN KULLANILABİLEN BİR METOT. Vücudun herhangi bir noktasının, herhangi bir organının ve ekleminin tedavisi SU JOK terapi metoduyla mümkündür.

*HERKES İÇİN UYGUN BİR METOT. SU JOK terapide ezberlemeye ve hatırlamaya gerek yoktur. Ezberlenen şeyler çabuk unutulmaktadır. Eğer metodu anlayabilirseniz ömür boyu kullanabilirsiniz.

*UYGULANIŞI BASİT. Sizin eliniz ve bilgileriniz her zaman sizinle birliktedir. Tedavi için uygun aletleri çok kolay bulursunuz.
Bu güne kadar böyle çabuk öğrenilen, etkili bir tedavi metodu görülmemiştir.

SU JOK terapi, Güney Koreli profesörlerce geliştirilmiştir ve akupunktur noktaları üzerine yapılan ve olağan üstü sonuçlar veren ve öğrenilmesi son derece kolay olan bir yöntemdir. Profesör PARK JAE WOO derin bilinçli ve alçak gönüllü bir insandır. Sürekli şekilde yoğun ve menfaatsizce yaptığı çalışmalarını insanlara bağışlamış ve onlara yardımcı olmaya ve mutluluk yaratmaya çalışmıştır. Bu önemli bilgileri öğrenip denemeli, bu basit ve olağanüstü etkili sistemin sonuçlarını görmelisiniz.
Ridvan Muzhdabayev – Şirin

16 şubat 1950 yılında Özbekistan da doğdu. 1967 yılında liseyi bitirdi. 1974yılda Ukrayna da Odessa kentinde Tıp Üniversitesini tamamladı. 1976 yılında refleksoterapi (akupunktur ) bolümün de yüksek lisans yaptı.

1995-2010 yılarında Moskova SU JOK Akademisinde SU JOK terapi yöntemini öğrendi.... Manüel terapi, Yümeyko terapi, Reiki, Viseral terapi kurslarını tamamladı.2010 yılında Su Jok terapi Uluslarası Etkileşim Birliğinin üyesi oldu.2010 yılda SU JOK terapi Akademi Başkanı Profesör Park Jae Woo dan kitaplarının Türk diline çevrilmesi için izin aldı.

HERKESE SU JOK,
SU JOK TOHUM TERAPİ,
KENDİ KENDİNE SU JOK DOKTOR

EĞİTİMİN YAPILACAĞI YER
Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi
Adres: Mithatpaşa Caddesi 44/17
Kızılay / ANKARA
Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Çok basit ve inanılmaz etkili teknikler. İnsan hayatının belki de en önemli unsuru sağlık ve televizyonda ve diğer köşelerde yalan yanlış tıbbi bilgilerle kafanızı ve sağlığınızı bozana kadar, hiçbir zararı olmayan bu yöntemi öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. İmkanı olan herkesin öğrenmesini tavsiye ederim.

S

SoNoL

Sujok eğitimine; hem tedavi amaçlı, hemde eğitim olarak katılan biri olarak deneyim ve gözlemlerimi paylaşmak istedim. Olağanüstü zevkli, anlatım dili oldukça profosyonel, anlamak kolay çünkü pratikler anında yapılıyor. Birde ortam o denli pozitif ki, eğitim hiç bitmesin istiyor katılanlar. Düşünün yıllık iznimi, herhangi bir tatil beldesinde yapmaktansa, eğitim almayı ve tedavimi yaptırmayı daha cazip buldum. Kaldı ki eğitimler hafta sonu yapılmakta. Sırf eğitim almaya hafta sonu değişik illerden (Örneğin ıstanbul, malatya'dan) gelenler vardı. Tenefüslerde çay kahve, pasta börek eşliğinde yapılan sohbetlerin tadı damağımda kaldı. Pardon cola ve şifalı suyu da unutmadan geçemeyiceğim.:sifone:
Sevgili urum şubatta tekrar yapılırsa seve seve gelmeyi isterim. Ankara buluşması' da olsa gelmek istiyorum. Sizleri çok özledim:eek:fftopic:

Sujok eğitimini görünce, direk urum çağrışım yaptı ve dikkatsizliğimden dolayı özür dilerim. Sevgili yule, cidden sizleri özledim. Yaptığım hatadan ötürü, beni eğitime almazsanızda kapı değil bacadan gelme planları kuruyorum;):smash:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Siz gelirsiniz de biz sizi almaz mıyız. Çok teşekkür ediyoruz güzel dilek ve kelimeleriniz için. Sevgiyle kalın...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Su Jok, herkes içindir. Bilin ki artık bazı ülkelerde ana okulundaki çocuklar Su Jok ile daha sağlıklı bir toplum için tanıştırılıyorlar. Yurt dışında üniversite eğitimine de dahil ediliyor. Şimdi de ayağınıza getiriliyor. O kadar kolay, o kadar etkili ki çocuklar bile evlerinde ebeveynlerine, dedelerine, ninelerine yardımcı olabiliyor. Ki zaten acil durumlar ve basit şeyler için acil uygulama yöntemleri de öğretiliyor. Bir de kanser dahil, rahatsızlıklar için de, o rahatsızlıkların nedenlerini ortadan kaldırıp haliyle rahatsızlığı da yok etmek için ileri düzey yöntemleri var. Er ya da geç bütün Dünya bu muhteşem yöntemle sarılacak. Bu yöntemi sağlık sektörü öğrenmeli ki hastalarına çok daha kısa yoldan ve yan etkisiz yardımcı olabilsinler. Özellikle bütün insanlar öğrenmeli ki, evlerinden bir çok şeyi sorunsuz, hızlı, etkili ve yan etkisiz çözebilsinler. Pek methettim ama ne kadar methetsek az bu yöntemi. ;)