Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Tüm Üyelerin Dikkatine !

Yer
    AYDIN merk
    Rep Puanı : 914
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    34

tavsiyenizi ve uyarınızı dikkate alıyorum yanlız benim imla eksikliğim var bu da aydınlı oluşumdan kaynaklanıyor birde ALLAH cc yazarken büyük harf kullanırım bundan dolayı bağışlamanızı rica ederim küçük harfle yazmam mümkün deyil beni yaratana paylaşımınızı hep titizlikle uyuyorum

saygılarımla

Doğrusu Kur`an, sana ve kavmine bir öğüttür. İleride ondan sorumlu tutulacaksınız. (Zuhruf 44)

Guest

Rep Puanı : 16511
    Ettiği Teşekkür
    37
    112 mesaja 210 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Noktalama işaretleri, cümleye büyük harf ile başlayacağınızı ve cümle sonuna nokta koyacağınızı ilkokuldan beri öğretiyorlar. İyi forumlar.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11301
    Ettiği Teşekkür
    124
    186 mesaja 493 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    93

Alıntı dertlipınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tavsiyenizi ve uyarınızı dikkate alıyorum yanlız benim imla eksikliğim var bu da aydınlı oluşumdan kaynaklanıyor birde ALLAH cc yazarken büyük harf kullanırım bundan dolayı bağışlamanızı rica ederim küçük harfle yazmam mümkün deyil beni yaratana paylaşımınızı hep titizlikle uyuyorum

saygılarımla
    Sitede bulunan ''İmla Kuralları'' konusunu arada bir incelerseniz sorun kalacağını sanmıyorum. Belirtilen kuralların hepsi öğrenilemeyecek kadar zor değil sanırım. Vereceğim linkten bakabilirsiniz.

İmla Kuralları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Ve boş bir bardak gibi duruyorduk hepimiz. Tüm amacımız, boşluğumuzu doldurmaktı. Tek becerimiz ise; başarılı olmak adına kötülüklerle dolmak ve başarının, yaşama sebebimiz olduğuna inanmak...

Jiddu Krishnamurti

SoNoL
    Guest

Keyifhane bölümü, aslında biraz da stres attığımız bir bölüm olması nedeniyle, arada bile olsa ufak (sevimli) şakalaşmaların, sorun yaratacağını sanmıyorum; fakat bu şakalaşmalarda bile imla kurallarına hepimizin dikkat etmesi kaçınılmaz bir gerçektir. Bazen bazı arkadaşlarımızın yazdığı yazıları okurken cidden anlamak için hecelediğim oluyor. Aslında en azından hepimiz elimizden geldiği kadar azami dikkat bile göstersek, hem moderatörün zamanından çalmayız, hem de daha keyifli olur.

Rep Puanı : 8
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ikbal1505 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Klavyesinde sorun olan arkadaşlara çözüm önereyim. Başlat/Tüm Proğramlar/Donatılar/Erişilebilirlik/Ekran Klavyesini kullanarak sorununu giderebilir. İmla kurallarına özen gösteriyorum. Ayrıca konuların sohbet ortamına dönüşmesinden ben de rahatsız oluyorum. Üyeleri de uyarıyorum imla kurallarına dikkat etsinler diye. Farklı font kullanımı sitede yaygınlaştı. Standart font kullanılması gerekiyor değil mi? İyi forumlar. Sevgi ve ışıkla
    bu bir çözüm değil sorunu artırmaktır...

benim klavyem mesela "b" tuşu sorunlu ir klavye... ama sırf b harfi yüzünden ekran klavyesini çıkarmam çok saçma olur değil mi?

Guest

Rep Puanı : 16511
    Ettiği Teşekkür
    37
    112 mesaja 210 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation

Alıntı Morwenath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bir çözüm değil sorunu artırmaktır...

benim klavyem mesela "b" tuşu sorunlu ir klavye... ama sırf b harfi yüzünden ekran klavyesini çıkarmam çok saçma olur değil mi?
    Şimdi cevap verecem karşılıklı sohbete döndü diye konu kilitlenecek. Ama kusura bakmayın yöneticiler bu son mesajım bu konuda. Klavyenizde bir tuş bozuksa ekran klavyesinden sadece o tuşa basarak, diğer yazılarınızı normal klavyeden yazabilirsiniz. İlla ki ben demiyorum klavyenizde tek bir tuş eksik diye ekran klavyesinden yazın hepsini. Çalışmayan tuşu oradan kullanabilirsiniz. Bu nasıl bir sorun yaratabilir ki ? Bilmeyenler için yardımcı olmak istedim. Ayrıca yeni üyesiniz galiba forum kurallarını okuyun. İmla kurallarına dikkat edin. Bundan sonra ne uyaracam nede yardım edecem. Böyle kötü oluyorum işte. İyi forumlar. Sevgi ve ışıkla...

Rep Puanı : 8
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kişisel kkonuya dönecek diyorsunuz ama döndürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz,ben düşüncemi söylüyorum,siz tehdit edercesine son uyarımdır diyorsunuz...
    Söylediklerinize dikkat edin!!!

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 14230
    Ettiği Teşekkür
    15
    67 mesaja 156 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    105

Sayın Morwenath, aylar önce yazılmış konu yeniden güncelleniyor ancak düzeltme gereği duydum. Dikkatlice okursanız yazıda, "size son uyarımdır, ayağınızı denk alın" dercesine, bir uyarı yok ki . "Uyardığım için ben kötü oluyorum, bundan sonra uyarmam" diye, bir bildirim var sadece. Yanlış anlaşılmayı düzeltmek ve ikili tartışmalara dönüşlerin, sitede yasak olduğunu hatırlatmak namına, yazma gereği duydum.
    İyi forumlar...

Ben neyim, neciyim dediğinde hatırla! Rabbin seni aşkla yarattı, tüm evreni hizmetine sundu, sana kendinden parça bıraktı, sana ne çok umut bağladı, fark etmedin mi?

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11301
    Ettiği Teşekkür
    124
    186 mesaja 493 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    93

Güncellenmesi gereken bir konu. Lütfen en başından itibaren okuyunuz. İyi forumlar...

Ve boş bir bardak gibi duruyorduk hepimiz. Tüm amacımız, boşluğumuzu doldurmaktı. Tek becerimiz ise; başarılı olmak adına kötülüklerle dolmak ve başarının, yaşama sebebimiz olduğuna inanmak...

Jiddu Krishnamurti

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)