Fal ve bedel

janet

Kayıtlı Üye
Alan da memnun satan da memnunsa bize söz söylemek düşmez. Bu bedel konusunu her fal bakan bilir ve fal bakmaya devam eder. Büyü yapanlar da bedel öder, hatta fal bakanlardan daha ağır bedel öderler.
Konu dialog haline geldi, fazla da dağıtmamak için bu son mesajım.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

sunit

Kayıtlı Üye
Alan da memnun satan da memnunsa bize söz söylemek düşmez. Bu bedel konusunu her fal bakan bilir ve fal bakmaya devam eder. Büyü yapanlar da bedel öder, hatta fal bakanlardan daha ağır bedel öderler.
Konu dialog haline geldi, fazla da dağıtmamak için bu son mesajım.

İlginiz için teşekkürler :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Evet Janet'e katılıyorum.

Zaten herşeyin bir bedeli vardır. Büyü de yapsanız, birine ait birşeyi de alsanız, bi tokat bile atsanız bedelini ödersiniz.

Fal ve rüya yorumunun insanların bilinçaltında etki yarattığı ve kaderlerini etkileyebileceği için çok ciddiye alınması ve dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yorumcu ya da falcı asıl kişiden daha önemlidir. "Öleceksin" der ve karşısınıdaki gerçekten etkilenirse sırf bu yüzden bile ölebilir.

b.a

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben kahve ve tarot falı bakıyorum başta sadece eğlencesine bakmıstım sonra yavas yavas dediklerim cıktı ve arkadasıma cinlerim var diye yalan atmıstım evde lamba yanıp sönmeye başladı falı bıraktm sonra tekrar baktım hep devam etti ısıgı gene görmeye başladm ama evdekilere söylediğimde görmediklerini iddia ettiler bu sefer bi gece uyandığımda evde kadın gördüm bana bakıp gülüyodu cok korktum ama fal bakmayı bırakmadım bigün bi kıza baktım onun ailesinde cinleri varmıs genetik yani kıza falı baktıgım aksam rüyama beni korkutan insan gibi hem gözüken hem gözükmeyen bişey girdi falı 3-4 ay bıraktım şimdi gene bakmaya başladım ve gerçekten bi bedel ödüyorum kime ne zaman baksam ya kendime yada biriyleriyle bişiyler oluyor medyummuyum bilmem ama hep bir bedel ödemişimdir