Yardım

sony

Kayıtlı Üye
Bahsedeceğim site geneli için. Biraz kafam karıştı forumları ve yazıları okuyorum, eksik, tamamı verilmemiştir, genelleme olarak soruyorum. Hangi uygulamalar tam, yani herşey eksikse ya da açıklanmıyorsa nerden ve nasıl tamamını öğrenebiliriz?

2. Sorum herkes yapamaz büyü ya da herhangi bir şeyi deniliyor, küçük çocuklar öğrenir ya da başkaları, ona da tamam. Ama biz internet ortamında nasıl bilgi edinebiliriz, sağlıklı ve doğru bilgiyi? Bu doğrultuda şu soru aklıma geliyor, o zaman buradaki yarım uygulamaları yapan herkes sonuç bulamıyor ya da daha kötü oluyor .

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnternet üzerinden majisyen olamazsınız. Önce bunu kesinleştirelim. Eksik de verilse tam da verilse majisyen olamazsınız. Bu bir özelliktir. Kendinizi geliştiremez misiniz? Evet ama illa yakından olacak bu da. Yani majisyenlik adımı atmışsanız ve bir şeyler varsa internetten olur bazı şeyler. Sıfırdan bu konuda internet size yardımcı olmaz.

sony

Kayıtlı Üye
Majisyen olmak istemiyorum, sadece gerçek, doğru bilgi babında sordum. Zaten dediğiniz gibi majisyen olmayanlar, bilgi doğru da olsa yapamaz. Benim istediğim kesin ve tam bilgiler.

Göstermiş olduğunuz alaka ve sabır için teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Majisyen olmak istemiyorum, sadece gerçek, doğru bilgi babında sordum. Zaten dediğiniz gibi majisyen olmayanlar, bilgi doğru da olsa yapamaz. Benim istediğim kesin ve tam bilgiler.

Göstermiş olduğunuz alaka ve sabır için teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz tam bilgiler maji ritüel ve şematiğinin tam bilgileri değil mi doğru anladıysam?

Majisyen olmak demek, yaptığı her şeyi azami kontrolde ve disiplinde yapabilmektir. Zordur, destek, tecrübe ve öğrenim gerekir.

Hata ve sorun kolaydır. Bu sistemler ve şematik açık seçik olsa hata yapmak ve başa bela açmak çok kolaydır.

Bu sebeple ben doğru anladıysam istediğiniz majikal doğru bilgiler sizi belki majisyen yapmaz ama hata yapmanızı ve sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden eksiktir ama yanlış değil. İkisi arasında fark var. :)