astral boyutta buluşsak

janet

Kayıtlı Üye
Astral seyahat inisiyasyonları yapılabilir, ama parkta buluşulur gibi buluşulmaz :D
İnisiyasyon anlamı nedir önce buna bakalım: İnisiyasyon; bireyde, varlığın bir alt aşamasından bir üst aşamasına geçişi ruhsal olarak gerçekleştirmeye yönelik süreçtir.

ve ya türkçesi: el almak

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
sen yapabiliyor musun astrali yoksa sen de mi anlaşmalısın :D

janet

Kayıtlı Üye
buluşma mı yok korkutma mı

Sevgili sevgisiz03,

Benim kıt türkçemle bunları yazmaya çalışıyorum, imla kurallarına ve bilmediğim tüm yazım kurallarına uymaya çalışıyorum, diğer yandan, önce astral boyuta çıkmanın ne olduğunu, nasıl olduğunu v.s araştır, oku, öğren, ne demek istediğimi anlarsın.

Oku, araştır, öğren, deneyimle.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Peki siz hangi şehirdesiniz? Ben gelsem, konuşsak, öğrenciniz olsam yani. Çünkü benim birinin yanında öğrenmem gerek, İstanbul'da biri olursa bu yaz olabilir.

janet

Kayıtlı Üye
Öğrenci hazır olduğunda öğretmen onu bulur diye bir söz var. Bu konuda yardımcı olamam, ancak sen kendini geliştirebilirsin. Oku, araştır, okuduklarını uygula.

Dex

Banlı Kullanıcı
Anlaşma nedir ? Kimlerle yapılıyor ? Neden astrala çıktığımızı kimseye söylemememiz gerekiyor ? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi .

janet

Kayıtlı Üye
Babanın nerden pasta yapmayı öğrendiğini bilemem :D:D:D

Anlaşma var derken şu durum var: farzedelim siz astral boyuta çıktınız. Ve bunu ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. Siz bir daha çıkamayabilirsiniz, çünki o taraftan buraya birşey taşınmaz, burdan da oraya. Bu yazılmayan bir kural gibidir. Bu şimdiye kadar parapsikoloji ile uğraşanların tecrübe ettiği birşeydir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Astral seyahat deneyimi ciddi bir şey. Bazılarında kendiliğinden gelişir ve sebepsiz değildir. Vardır bir mesele. Peki olmayan neden ister? Neden peşindedir? Astralden anladığı nedir? Neyi anlamıştır da böylesine ister ve öğrenci olmak ister? Siz her yere soru sorup başlık açıyorsunuz da ben de size sorayım:
Astral seyahat peşine düşmenizdeki amaç nedir Sevgisiz03?

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Astral seyahat inisiyasyonları yapılabilir, ama parkta buluşulur gibi buluşulmaz :D
İnisiyasyon anlamı nedir önce buna bakalım: İnisiyasyon; bireyde, varlığın bir alt aşamasından bir üst aşamasına geçişi ruhsal olarak gerçekleştirmeye yönelik süreçtir.

ve ya türkçesi: el almak

"Parkta buluşulur gibi buluşulmaz" a rep verecektim ama limitim dolmuş :))

Sevgili Sevgisiz buluşma mekanı ayarlama konusunda çok fantastik ve sıra dışısınız...

aRaSTıRMaCı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci+internet cafe işleticisi
Bana kalırsa astral projection yapanların sayısı dünyada %1 falan dır heralde :)

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Bu foruma niye katıldım sanıyorsunuz, psişik güçler hakkında bilgi edinmek için. Ben hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum, bildiğim yolda, isteklerim doğrultusunda, ilerleyeceğim.

janet

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa astral projection yapanların sayısı dünyada %1 falan dır heralde :)

Tibet rahipleri astral boyutu buluşmak için kullanıyordu eskiden. Fakat bunu yapabilmek için uzun eğitimlerden geçiyorlardı. Şimdi her taraf bu kadar teknoloji cihazıyla doluyken, bilinçli astral seyahate çıkmak o kadar zor oldu ki. Wireless, cep telefonu, kirli hava, elektrikli aletler v.s hepsi engel teşkil ediyor. Çıkabilenlerin çoğu istem dışı çıkıyor, isteyerek çıkanlar daha az.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Tibet rahipleri astral boyutu buluşmak için kullanıyordu eskiden. Fakat bunu yapabilmek için uzun eğitimlerden geçiyorlardı. Şimdi her taraf bu kadar teknoloji cihazıyla doluyken, bilinçli astral seyahate çıkmak o kadar zor oldu ki. Wireless, cep telefonu, kirli hava, elektrikli aletler v.s hepsi engel teşkil ediyor. Çıkabilenlerin çoğu istem dışı çıkıyor, isteyerek çıkanlar daha az.

Saydıklarının hepsi benim odamda mevcut bende diyordum niye astral denemelerim başarısız oluyor? Şimdi bu bahsettiğiniz aletlerden vazgeçmeden çıkanlar nasıl bir eğitime sahip bu konuda bilginiz var mı? Yani bizden ayrı olarak neler yapıyorlar, ne kadar süre boyunca astralde kalabiliyorlar?

janet

Kayıtlı Üye
Tibet rahipleri tekerleği bile bulundukları bölgeye sokmazlardı. O derece doğal ortamda yaşıyorlardı. Eğitimleri 4-5 yaşlarında başlardı ve delikanlı çağına geldikten sonra özel ritüel yapılırdı ve ondan sonra çıkabiliyorlardı. Şu anda o bölgeler turist odaklı çalıştığı için ve komunist Çin hükümeti yönetiminde olduğu için çok az ve dağlık bölgelerde yaşıyorlar. sayıları çok az çünki çoğu katledildi.

şumul

Kayıtlı Üye
Öğrendiklerime göre toplu astrale çıkılabiliyormuş.Biz de sitedeki yöneticiler ve tüm astrale çıkabilen mabet üyeleriyle zaman ve yer belirleyip toplansak.Hem tanışmış oluruz hem de etkinlik ve alıştırma gibi bir durum olur.Mabet yöneticileri ne der bu duruma bilmiyorum.Benimki sadece bir fikir...Mabetteki herkese sevgiler saygılar...

Bu fikir, çok güzel bir fikir kardeşim ama bunu yapabilecek kişiler var mı, onu tespit etmek lazım.
Bu istiğdat meselesi, herkes yapamaz, eğer bu tür istiğdatları olan varsa, manevi görüntüsü, işitmesi , hissetmesi gibi onları her istedikleri mekana sokabiliriz inşeallah. Bu tür istiğdatlı kardeşler varsa, onlara cinlere hükmetme de dahil bazı sırları öğretebiliriz ama Allah yolunda giden kişiler olması şart, dünyevi maksatlara bu iş öğretilmez. Ben cinleri görüyorum, konuşuyorum diyen varsa, onlara çok harika olaylar gösteririz inşeallah.
Hatta musallatı olan varsa ve bunu görebiliyorsa, onun gözünün önünde , en büyük musallatını dahi bir kaç dakikada, Allah'ın izni ve inayetiyle, imha ederiz, o da görür. Benim isteğim, Allah yolunda olan kişiler, bu ilmi öğrensinler ve insanlara faydalı olsunlar ama hangi siteye girdim ise , işi makama ve enaniyete döktüler, bizi diskalifiye edecek düşüncesine düştüler. Halbu ki üstadın bir sözü vardır; amelinizde rıza i ilahi olmalı, eğer "O" razı olsa tüm dünya karşı çıksa ehemmiyeti yok.
Eğer "O" kabul etse , tüm dünya red etse önemi yok, eğer "O" razı olduktan ve kabul ettikten sonra, isterse ve hikmeti iktiza ederse, başkalarını da , razı eder, onlara da kabul ettirir. O yüzden, ben ihlaslı bir şekilde, bu ilmi öğrenmek istiyorum diyen kardeşler varsa , seve seve bildiklerimizi öğretiriz. Ama görüntüsü açık olmalı , cinleri ve ya ruhaniyatı görmeli veya duymalı. Bu duyma ve görmek için, riyazete girmek şart değil. Bu görme ve duyma işlemi iki şekilde olur; Biri riyazete girerek, nefsi terbiye edip, hayvani istiğdatları teskin edip, rahmani istiğdatları açığa çıkarmak, diğeri de, çok ağır bir manevi musallatlık veya hastalıp geçirip, o musallatlarla iletişim kurabilecek derecede, perdelerin açılması ile olur. Yani hastalıktan dolayı da görüntüsü açık olan varsa, bu ilimde ileri derecede merhale kazanabilir. İşlerimizin yoğunluğundan dolayı, forumlara fazla giremiyoruz ama inşeallah elimizden geldiğii kadarıyla gireriz, yeter ki ortamda nefis ve şeytani davranışlar ve tavırlar olmasın, zaten olursa hemen çıkar gideriz.
Bizi denemek isteyen, her zaman deneyebilir.İlim ve kudret Allah'a aittir , bizler sadece emanetçiyiz.

Bu site bu tür etkinlikler düzenliyor diye biliyorum yani araştırırsanız astral seyahat inisiyasyonları yapıyorlar bu tür konular mevcut sitede ve bildiğim kadarıylada topluca astrale çıkıyorlar.

Gerçekten bu tür çlışmalar yapan siteler varsa, canlı havas uygulamaları v.s gibi özelden linklerini verirseniz sevinirim çünkü güvenilir site çok az.
Eğer sizlerin güvendiği bir site varsa ve bu konuda çalışmaları varsa, katılmak isterim. Bu ilmi bilenlerle paylaşmak, en çok zevk aldığım hadiselerden birisidir ama Kur an ve Sünnet üzerine olmalı . Bu sitede de yeniyim inşeallah aradığım ortamı burada bulurum da başka sitelere gerek kalmaz.

İstiğdadı olan her kes çıkabilir, hiç bir teknolojik alet etki değildir,
yeter ki ortam sakin olsun. Rahmani boyutlara gitmek için, ortamın gayri meşru hadisattan, münezzeh olması lazım. Şeytani boyutlar için, ortamın nasıl olduğu önemli değil, sakin ve konsantre olunacak bir mekan ve ortam yeterlidir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın ravi, sitemizde forumda veya özelden başka sitelerin linkini vermek yasaktır, uzaklaştırılma sebebidir.
Ayrıca üst üste mesaj yazmak da flood oluyor ve yasaktır, ancak yeni sayıldığınız için bilmediğinizi düşünerek, forum kurallarını okumanızı önereceğim.

Vereceğim linkleri okumanızı önereceğim
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15154&highlight=forum+kurallar%C4%B1

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11428

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=21976

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=24599

Sitede eskiden astral seyehat için inisiyasyon yapılıyordu, ancak şu anda yapılmamaktadır.
Sayın sevgisiz03, İnisiyasyon sırasında da astralde buluşulup birbirini korkutma gibi şeyler söz konusu olmadı, olamaz. Bu söyledikleriniz fantaziden öteye geçemez, sizi işletmişler.
Hep birlikte çıkmak, buluşmak da söz konusu değildir. Herkes kendi tecrübesini, enerji bedeninin titreşimi oranında yaşar. Ayrıca inisiyasyona katılanların hepsi de çıkacak diye bir şey söz konusu değildir. Sayın janet'in yazdıklarına da katılıyorum.
Sitede astral için neler yapmanız gerektiği detaylı olarak yazıyor, ancak her tarafımızı kuşatmış teknoloji ve maddeselliğe bağımızdan ve yaşam şartlarımız, alışkanlıklarımızdan dolayı astrale çıkılsa bile ancak bu boyutta gezebiliriz.

Cem

Kayıtlı Üye
Benim dağ başı denebilecek bir yerde, karavanım var. Orada denedim insanlardan kısmen uzak, sağ kulağımdan çatırtılar gelmeye başladı, tedirgin oldum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Benim dag başı denebilecek bir yerde karavanım var orada denedim insanlardan kısmen uzak sag kulagımdan çatırtılar gelmeye başladı tedirgin oldum

Arayıp da bulunamayan fırsat. Size bazı önerilerde bulunacağım. Ben size her şeyi açıkça anlatmaya yetkili değilim bazı konularda ama yol gösterebilirim. Dünya'nın ve Türkiye'nin veya karavanınızla ulaşabileceğiniz kara parçalarının manyetik haritasını elde etmeye çalışın. Elinizde bir genel bir de ulaşabileceğiniz yerlerin haritaları olsun. Sonra Dünya'nın özellikle 7 önemli noktasından Kabe ve Giza piramitlerinin olduğu bölgedeki manyetik alanları karşılaştırın. Eşleşme yapılabilen bu bölgeler içinden de, insanların en az yoğunlukta ve teknolojinin tercihen olmadığı bölgeleri işaretleyin. Bu bölgelerin en az 500 km çapında nükleer tesis olmayacak. 100 km çapında hidroelektrik tesis, kimyasal tesis olmayacak. Bölgede genel olarak insan istemeyeşimizin sebepleri çok ama onları da çok yazamam.
Böyle bir bölge bulduğunuzda direk oraya gidin. Karavanınızda bisiklet olsun. Karavanı bırakın en az 10 km ötede. Gidip kampınızı kurun. Et yemeyin. Alkol içmeyin. Canlı öldürmeyin. Çeşitli sarkaç teknikleri var bunları siteden araştırın en uygununu seçin. O bölgede bu sarkaçla bulmanız gereken alanlar olacak. Bunu iç güdünüze bırakıyorum. Bu alanları bulun ve bu alanlarda sadece meditasyon yapın ya da ibadet edin.
Ben bunları tek başıma yapamam derseniz de belki bir mabet etkinliği yapabiliriz küçük çapta.

Whısper

Kayıtlı Üye
Bunu kimse yapmak istemez.Astrale çıkan kişi astral yaptığını söylemek istemez çünki anlaşma vardır.Ayrıca burdaki üyelerle çıkmanız ne getirir size buda tartışılır.
Astral seyahat bu kadar basit değil..Yani sizin dediğiniz hadi bu akşam bizde toplanalım gibi olmuş.Eğer siz bunu yapabiliyorsanız daha çok ilminle ilgilenin derim.Sitede astral için insiye bile yapılmazken toplu çıkış imkansız :)
İyi forumlar.

Tam olarak ne anlaşmasından bahsettiğinizi anlamadım. Astral seyahat için bir anlaşmanın var olduğunu bilmiyordum açıklarsanız sevinirim. Benim bilgim dahilinde de Astral seyahat kişinin madde boyutundan çıkıp manevi boyuta geçişi ve tamamen hür iradeyle hareket edebilmesi demektir. Ancak bu kişiye özel bir boyut gibidir. Yani aynı anda astral boyuta geçiş mümkün fakat görüşmek mümkün değildir. Tamamiyle kendi düşüncem ve deneyimim. Saygılar Sevgi Ve Işıkla..

janet

Kayıtlı Üye
Arayıp da bulunamayan fırsat. Size bazı önerilerde bulunacağım. Ben size her şeyi açıkça anlatmaya yetkili değilim bazı konularda ama yol gösterebilirim. Dünya'nın ve Türkiye'nin veya karavanınızla ulaşabileceğiniz kara parçalarının manyetik haritasını elde etmeye çalışın. Elinizde bir genel bir de ulaşabileceğiniz yerlerin haritaları olsun. Sonra Dünya'nın özellikle 7 önemli noktasından Kabe ve Giza piramitlerinin olduğu bölgedeki manyetik alanları karşılaştırın. Eşleşme yapılabilen bu bölgeler içinden de, insanların en az yoğunlukta ve teknolojinin tercihen olmadığı bölgeleri işaretleyin. Bu bölgelerin en az 500 km çapında nükleer tesis olmayacak. 100 km çapında hidroelektrik tesis, kimyasal tesis olmayacak. Bölgede genel olarak insan istemeyeşimizin sebepleri çok ama onları da çok yazamam.
Böyle bir bölge bulduğunuzda direk oraya gidin. Karavanınızda bisiklet olsun. Karavanı bırakın en az 10 km ötede. Gidip kampınızı kurun. Et yemeyin. Alkol içmeyin. Canlı öldürmeyin. Çeşitli sarkaç teknikleri var bunları siteden araştırın en uygununu seçin. O bölgede bu sarkaçla bulmanız gereken alanlar olacak. Bunu iç güdünüze bırakıyorum. Bu alanları bulun ve bu alanlarda sadece meditasyon yapın ya da ibadet edin.
Ben bunları tek başıma yapamam derseniz de belki bir mabet etkinliği yapabiliriz küçük çapta.

Ley hatları bunlar, dünyanın enerji merkezleri ve damarları. Hemen bilgi içeren bir paylaşım yapıyorum, sitede yoksa