astral boyutta buluşsak

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Öğrendiklerime göre toplu astrale çıkılabiliyormuş.Biz de sitedeki yöneticiler ve tüm astrale çıkabilen mabet üyeleriyle zaman ve yer belirleyip toplansak.Hem tanışmış oluruz hem de etkinlik ve alıştırma gibi bir durum olur.Mabet yöneticileri ne der bu duruma bilmiyorum.Benimki sadece bir fikir...Mabetteki herkese sevgiler saygılar...

Charmed

Kayıtlı Üye
5-6 yıllık bir çalışmanın, özel disiplinli rejimlerin sonunda, neden olmasın..

• Beğendim
Tepkiler: AJA

demonic

Kayıtlı Üye
Güzel bir fikir ancak ben çok verimli olacağını sanmıyorum...

AJA

Elit Üye
Bunu kimse yapmak istemez.Astrale çıkan kişi astral yaptığını söylemek istemez çünki anlaşma vardır.Ayrıca burdaki üyelerle çıkmanız ne getirir size buda tartışılır.
Astral seyahat bu kadar basit değil..Yani sizin dediğiniz hadi bu akşam bizde toplanalım gibi olmuş.Eğer siz bunu yapabiliyorsanız daha çok ilminle ilgilenin derim.Sitede astral için insiye bile yapılmazken toplu çıkış imkansız :)
İyi forumlar.

sony

Kayıtlı Üye
Bunu kimse yapmak istemez.Astrale çıkan kişi astral yaptığını söylemek istemez çünki anlaşma vardır.Ayrıca burdaki üyelerle çıkmanız ne getirir size buda tartışılır.
Astral seyahat bu kadar basit değil..Yani sizin dediğiniz hadi bu akşam bizde toplanalım gibi olmuş.Eğer siz bunu yapabiliyorsanız daha çok ilminle ilgilenin derim.Sitede astral için insiye bile yapılmazken toplu çıkış imkansız :)
İyi forumlar.

Astral seyahat yapabilmek için, anlaşma mı yapılması gerekiyor?

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar (Jungfrau) dedim ya benimki yöneticilere sunulmuş bir fikirdi ha deyince olmayacağını ben de biliyorum ama astrale çıkabilenler neden toplu çıkamasınlar açıkçası ben çıkamıyorum yani az denedim ama çıkanların buluşmalarını isterim umuyorum ileride ben de çıkacağım ve anlaşma konusuna gelince yani kimseye söylememe durumu mu var bunu açarsan sevinirim

AJA

Elit Üye
Evet astrale çıkanlar ben çıkıyorum dememelidir.
Forumda astrale dair tüm konuları tek tek okursanız daha fazla bilgi edinirsiniz sayın sevgisiz.
İyi forumlar.. :)

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Ve ben de sana bir şeyler söylemek istiyorum sen ne paylaşsam hep yargılıyorsun buna saygılıyım fakat senden beklentim mabet üyelerine ve bana karşı (her ne kadar fazla eksiğim olsa da) hoşgörülü davranmak :) üzgünüm ama benim tüm günü nette bunları okuyarak geçirecek vaktim olmuyor en fazla 1 saat nete bakabiliyorum şunu oku bunu oku diyeceğine bilgilerini kısa yoldan paylaşıversen ve köstek değil destek olabilirsen seni seviyorum daha fazla severim :D

AJA

Elit Üye
Ve ben de sana bir şeyler söylemek istiyorum sen ne paylaşsam hep yargılıyorsun buna saygılıyım fakat senden beklentim mabet üyelerine ve bana karşı (her ne kadar fazla eksiğim olsa da) hoşgörülü davranmak :) üzgünüm ama benim tüm günü nette bunları okuyarak geçirecek vaktim olmuyor en fazla 1 saat nete bakabiliyorum şunu oku bunu oku diyeceğine bilgilerini kısa yoldan paylaşıversen ve köstek değil destek olabilirsen seni seviyorum daha fazla severim :D

Öncelikle lütfen sen değil ''siz'' :)
Beni sevmeniz ya da sevmemeniz için çabam yok .
Benim de 1 saat vaktim var aslında ama ben özel vaktimden de çalıyor, fedakarlık ediyorum kendi adıma, öğrenmek için..
Yargılamak haddime değil, farklı ifade etmişsiniz duygularınızı.
Hayır kısa yolu yok bunun. Seve seve yapıyorsanız, seve seve vaktinizi ayırıp okumalısınız. Bakın konu başlıkları altında modlarımız var ve ben onlardan önce size bilgi vermek için, biraz tatlı sertle cevap veriyorum. Bence bu durumda siz beni yargılıyorsunuz. :)
Sevgiler..

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
pekala siz diyorum siz nasıl biliyorsanız öyle olsun

janet

Kayıtlı Üye
Burada herkes öneri verebilir, ama tavsiyem öneri vermeden önce iyice konuyu araştırmak. :D

Astral boyuta toplu çıkış neden mümkün değil: Her insanın astral bedeni farklı ağırlıktadır, şöyle: günlük duygularımız, kin, öfke v.s (olumsuz duygular) bizim astral bedenimize tortu olarak yapışır ve astral bedenimiz boyutun alt katlarında kalır. Bu duygulardan arındıkça, yerine pozitif duygular koydukça tortulardan arınız ve daha üst taraflara çıkarız. Dolayısıyla burada herkesin astral bedeni farklı ağırlıktadır ve buluşmamız mümkün değildir.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Öğrendiklerime göre toplu astrale çıkılabiliyormuş.Biz de sitedeki yöneticiler ve tüm astrale çıkabilen mabet üyeleriyle zaman ve yer belirleyip toplansak.Hem tanışmış oluruz hem de etkinlik ve alıştırma gibi bir durum olur.Mabet yöneticileri ne der bu duruma bilmiyorum.Benimki sadece bir fikir...Mabetteki herkese sevgiler saygılar...

Eğer yanlış bilmiyorsam astral seyahat inisiyasyonlarında zaten topluca astrale çıkıyorlar hiç katılmak nasip olmadı ama öyle diye biliyorum bu konuda daha fazla bilgisi olan varsa paylaşsın.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
evet ben de bunun üzerine böyle bir fikir yürüttüm yani uydurma yapmıyorum bazılarının böyle buluştuklarını hatta birbirlerini korkuttuklarını bile duydum

janet

Kayıtlı Üye
Parapsikoloji çocuk oyuncağı değildir.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bu site bu tür etkinlikler düzenliyor diye biliyorum yani araştırırsanız astral seyahat inisiyasyonları yapıyorlar bu tür konular mevcut sitede ve bildiğim kadarıylada topluca astrale çıkıyorlar.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
Buluşma mı yok korkutma mı ?

Çünkü artık neye inanacağımı, ben bile bilemiyorum, kafam karıştı offf.