Bugün İtibariyle Dünya Değişiyor!! 3.cü Boyutun Sonu!!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
GEZEGEN HİZALANMAL​ARI ve BEDENSEL DEĞİŞİMLER​E ETKİLERİ!!!

Bugün itibarı ile dünyanın içinde bulunduğu üçüncü boyut seviyesi kâinatın görüş açısında bulunmamaktadır. Çünkü enerjisel ve maddesel seviyede realitede olan, bilinç mesafesi olarak kat ettiğimiz yeni dünyadır. Kâinatın içindeki tüm seviyeler insanın bilinç mesafesindedir. Her şey bulunduğumuz yerdedir. Huzur da bilincimizde saklıdır, karmaşa da. Ne içersine gireceğinize seçim yaparsınız. Özgür iradenizle. Huzur yüksek bilinçte mevcuttur, tersi düşük bilinçte. Üçüncü boyutsal realite algısı egonun illüzyonu ile alakalıdır. Dünyaya baktığınızda gördüklerinizin, şahitlik ettiklerinizin tamamı batışın çırpınışlarıdır. Neyin batışı? Cehaletin. Mantık hesabının.Zihin oyunlarının.

Kâinatın bakış açısından en düşük realite seviyesi üçüncü boyuttur. Neden mi? Maddenin tezahüründe mevcut olmayan zihin programını çalıştırdığı için. Zihin tamamen sol beynin egoya tutunması ile çalışır. Gördüğüne inanır, göremediğini yok sayar. Maddeyi tanır, manadan uzak durur. Madde ile ilişkisi sahip olma hırsı ile beden bulur. Sınırı yoktur, kafasına koyduğunu gerçekleştirme yolunda. Bu uğurda, yaradılışında işlenmiş bulunan ahlaki değerleri yok sayabilir. İnsan olmanın temelinde bulunan ayırt etme yeteneğini kaybedebilir. Maddenin aşağısına çekilip, bilincin, idrak etme yeteneğinin bahşedilmediği anti-maddeye dâhil olabilir. Bu boyutsal seviyede sadece enerjisel titreşim mevcuttur. Karanlık maddenin teması ile karanlığı tek gerçeklik olarak yansıtır.

Siz neye dâhil olmak istersiniz? Lütfen, özünüzden, kalbinizden, vicdanınızdan, kendinizi tanıttığınız isminizden, utanmayacağınız bir seçim yapın.
Varoluş sebebinizin ne olduğunu bilerek seçim yapın!
Dünyaya maddenizi dolaştırmaya gelmediniz.
Gezmeye, tozmaya eğlenmeye, kök çarkınızı tatmine gelmediniz.
Acı çekmeye de gelmediniz.
Başınıza gelenleri doğru okumaya ve yanlışları tekrarlamamaya geldiniz.
Ders almaya.
Öğrenmeye.
Doğruyu bulmaya.
Deneyimleyerek, saadet yolunu bulmaya.

Yaşamınızı her türlü gözden geçirin şimdi. Kalbinizi yoran, zorlayan, üzen ne varsa kelimeler olarak dilinizden dışarı çıkarın. Söylenmedik kelamınız kalmasın. Vicdan muhasebesi bırakmayın. İlgili kişilere iletin. İfade edin. Ağlayın, af dileyin. Lütfen ertelemeyin, kalbinizin üzerindeki siyah perdeyi sağ elinizle kavrayıp yırtın atın. Özünüzdeki altın ışığı ortaya çıkarın. Öz varlığınızda mevcut olanlara sahip çıkın. Bunu ne ölçüde başarabilirseniz, şu andaki göksel yayınları alma gücündesinizdir. 19.11.2011 itibari ile içinde bulunduğumuz güneş sistemi, üçüncü boyutu sona erdirip, yeni insan ve dünyasının programını çalıştıracaktır.

Kâinatın algıladığı tek dünya vardır şu anda!
Enerjisel ve idrak seviyesinde içine nüfuz ettiğimiz dördüncü boyutsal realite. Sonsuzluğa açılan kapı.
İlahi insan olmanın maddesel tezahürü..
Üçüncü boyutsal maarifin son buluşu..
Uyanış.
Özle birleşme.
Hatırlama.
‘O’ ndan ayrı olmadığının idraki.
Emaneten aldığın beden yapısının teslimi.
Yeni bedenini giyinme hali.
Ölmeden var olma.
Yenilenme.

Gezegen haritasını okuyalım mı birlikte? Muamma zannettiğiniz gezegen dizilimlerinin dilini çözelim mi? Güneşi baş aktör olarak görelim. Yönetici yıldız, kaynağın ateşini taşıyıcı, Kâinatı okuyabilen, bilgiyi mevcut gezegenlere aktaran. İlk irtibatı Dünya olsun. Ve şöyle desin ‘ Dişil enerjinin kâinata bağlanması ile yeni dünyanın ve insanın foton kuşağına bağlanması sağlandı. Eril yapıyı uyandırmaya çalışıyor. Onu yanında görmekistiyor. ‘BİR’ den ikiye bölünme kendinin tamamlanması demek çünkü. Kadın ve erkek ‘O’ nun zuhur etmiş halidir. Bir birinde ‘O’ nu görürler. Biri diğerinden üstün değildir. İkisi de Aşk Ateşinin maddeye bürünmesidir. Kâinatta bundan başka madde mevcudiyeti yoktur. Enerjisel karşıtlık

‘BİR’ yapısının rezonansıdır. Çekim gücüdür. Çekim gücünü kuran kalp idrakidir. Eş ruh yapısı budur.’

Biri olmadan diğeri var edilemez. Kâinatın tüm sistemlerinde aynı kural geçerlidir. Eril ve dişilin karşılıklı doğru çalışması sistemleri birleşik enerjiler alanına bağlar. Maddesel yapılarını çözmelerini engeller. Dünyada da bu program devrede oldu. Eril ve dişil olarak bir kadın bir erkek, birbirinden habersiz birbirine yürüdüler. Mana yolunda. Kalplerinde ‘O’ nun sesini duyarak.

Madde seviyesindeki buluşmaları gezegenlerin hizalanmalarına bağlandı. Venüs, kadını kök çarkında uyandırdı. Eş ruhunu gözlerinden tanısın diye. Aşka olan özlemini onunla sona erdirsin diye. Muhabbet denizinde birbirinin içine aksınlar diye. Kelamları Yaradan’ a şükran dili olsun diye.

19.11.2011-21.11.2011 arasında Neptün, Satürn ve Ay yeni kadın ve erkeğin, içinde bulunduğumuz realitede buluşmalarına programlandı. DNA seviyesindeki yeni kodlamaları aktive etme görevindeler. Maddesel geçişe hazırlanmak üzere.

Yeni bedenle alakalı olarak bilmeniz gerekenler şunlardır: Kalbinize uymayan ortamlardan uzak durun. Kendinizi mutlu hissetmediğiniz ilişkilerinizi bitirin. Kırmadan, dökmeden. Hayat yolunuzun bundan sonrasını kalp sesinizle algılamaya çalışın. Sakın korkmayın. Korktuğunuz ne ise onunla mutlaka karşılaşacağınızı unutmayın. Yol yakınken, egonuzun her türlü illizyonundan sıyrılın. Gezegenlerin hücresel seviyedeki yayınlarını başka türlü bedeninize geçiremezsiniz. Yenilenemezsiniz. Üçüncü boyutsal madde çözülümüne dâhil edilirsiniz. Seçim sizin.

Yukarıda yazdığım her seviyenin içinden geçtim. Değişim değil zor olan. Değişimi reddetme.
Kendimi sıfırladım. Egomu boşalttıkça huzura yürüdüm. Tamlanmanın, bütünlenmenin, içsel ve dışsal dengenin idrakine vardım. Okuduğunuz kitapları bir tarafa bırakın. Öğretmen sandığınız insanları bir tarafa bırakın. Bildiğiniz fizik, kimya, matematik geçerli değil artık. Madde ötesinin bilimine ulaşmaya çalışın. Özünüzde tüm sorularınızın cevaplarını bulacağınızı bilin. Öz sesinizle tanışın. Varoluş hikâyenizi anlatsın size. Birlikte yürüdüğümüz yolun. Aynı yolun yolcusu değil miyiz sonuçta? Doğru yolu bulmaya çalışan. Emin olun ki, hepimiz için doğru aynı doğru. Ayrı yollarda gibi yürüsek de, çıkacağımız aynı yerdir. Bilinç mertebesi. Eğrinin doğruyu bulduğu yer.

Çıkmaz sokaklara sapmayın. Arka sokaklarda dolaşmayın. Kalbinizin ışık yolunu izleyin. Hepimizin kalbi aynı yolu gösterecektir. Başka gidilecek yer yok çünkü. Ne burada, ne de maddenin ötesinde. Varacağımız yer ‘O’nun önünde diz çökeceğimiz yer olacaktır. Burada boynunuz eğik olmasın. Burada utancınızla yüzleşmeniz gerekmesin. Burada sorulacak olan soruları gülümseyen bir yüzle, vicdanınızın rahatlığı ile cevaplayın.

Önümüzdeki 3 günde Merkür, Jüpiter ve Mars gezegenleri, yeni bedeni giyinme ile ilgili olarak tepe çakranızdan kalbinize akan manyetik dalgalar yollayacaklar. Duru görü ve duru işiti ile ilgili engelleyici perdelerinizi kaldırmaya yardımcı olacaklar. Mümkün olduğunca kapalı ve kalabalık ortamlardan uzak durun. Ağır yiyeceklerden de. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmaya çalışın.

Rüyalarınızı dikkate alın. Haberciler gelebilir. Size bir mektup iletebilirler. Doğru zamanda doğru yerde olmanızla bağlantılı olarak. Sakın randevuyu kaçırmayın. Buluşma noktasında eş ruhunuzla karşılaşabilirsiniz. Yeni dünyanın içine el ele birlikte yürüyebilirsiniz. Kadın maddesel seviyede erkekle tamlanır, erkek de kadınla. Allah’ın kelamıdır bu. İkisini bir arada görmek ister. Birbirinin suretinde ‘O’nu selamlasınlar diye.

Alıntı

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Tavsiyeler çok güzel ama, "kapalı ortamlarda bulunmaktan kaçının mümkün olduğunca" demiş, havalar soğuk mecburen kapalı ortamdayız, evimizde de mi durmayacağız yani? Yoksa kapalı derken negatif ortamları mı kastediyor acaba, merak ettim.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Okuyun sevgili üyeler. Bu üç gün her zaman bulabileceğimiz üç gün değil. Kendinizi affedin, geçmişi serbest bırakın bakın hayatınız nasıl değişiyor. Bütün tıkanıklıkları giderebilirsiniz isterseniz, dualarınız daha hızlı gerçekleşir. Affedin kendinizi ve bırakın Tanrı'ya ne istiyorsa öyle yapsın. O bizim için en iyi olanı bilir. Sorun bizim ona güvenmemeniz. Sitede ararsanız çok yöntem var deneyin, ancak isteyerek, deneyerek bir şeyleri değiştirebiliriz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tavsiyeler çok güzel ama, "kapalı ortamlarda bulunmaktan kaçının mümkün olduğunca" demiş, havalar soğuk mecburen kapalı ortamdayız, evimizde de mi durmayacağız yani? Yoksa kapalı derken negatif ortamları mı kastediyor acaba, merak ettim.

En azından kalabalık alış veriş merkezlerinden mümkün olduğunca uzak durmak gerekir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
19.11.2011-21.11.2011

19 kasım sayısal değeri olarak yeni başlangıçlara denk geliyor. Yıl sayısı olarak ise felaket sayısına denk geliyor. Yeni değişimlerin getireceği olumsuz bir evreye giriş söz konusu. 21 kasım ise düzenleme ve besleme zamanını anlatıyor.

Olumsuz bir başlangıçın sonunda gelen besleyen ve düzenleyen bir evre.

Dex

Banlı Kullanıcı
Yazınızı yarısından sonra göz ucuyla okudum. Şimdi bizim bu üç gün boyunca ne yapmamız gerekiyor ve sonunda ne olacak? Mutasyon falan mı geçireceğiz? DNAmıza yeni kod mu eklenecek? Ya da psişik yeteneklerimiz mi artacak? İnternette araştırdım, bu site çıktı kaynağı mesaj olarak atabilirmisiniz?

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Sitede ararsanız çok yöntem var deneyin, ancak isteyerek, deneyerek bir şeyleri değiştirebiliriz.

Affiniza siginirim sayin p4inkiller, anlamadigim bir sey var; Ne yöntemleri?

Benim anladigim dogru mu bilemiyorum ama, demek istediginiz ''birlik olma'' gibi bir sey mi?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Güzel bir sabaha güzel bir yazı, teşekkürler arkadaşlar. :)Günaydın hepimize.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
"Dünyaya maddenizi dolaştırmaya gelmediniz.
Gezmeye, tozmaya eğlenmeye, kök çarkınızı tatmine gelmediniz.
Acı çekmeye de gelmediniz.
Başınıza gelenleri doğru okumaya ve yanlışları tekrarlamamaya geldiniz.
Ders almaya.
Öğrenmeye.
Doğruyu bulmaya.
Deneyimleyerek, saadet yolunu bulmaya."

Çok güzel bir yazı, teşekkürler...

gümüş

Kayıtlı Üye
Yazınızı yarısından sora göz ucuyla okudum . Şimdi bizim bu üç gün boyunca ne yapmamız gerekiyor ve sonunda ne olacak . Mutasyon felanmı geçircez . Dna mıza yeni kod mu eklenicek . Yada psişik yeteneklerimizmi artıcak . İnternette araştırdım bu site çıktı kaynağı mesaj olarak atabilirmsiniz .

Değişim zaten gerçekleşiyor olduğu için sizin ayrıca bir şey yapmanız gerekmiyor sevgili Dex, öneriler gerçekleşen değişime kendinizi uyumlamanız ve değişimin doğallığında kaybolmamanız için size verilen formüller.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Paylşaım çok güzel ellerinize sağlık ve bugün benim içinde gerçekten farklı bir gün. Ben de ne oluyor caba diye merak ediyordum. Ben normalde şöyle oldu böyle oldu diye olumsuzluklara çok takılan biriyimdir. Bu gün bir anda geçmişle ilgili tüm olumsuzlukların bir anda zihnimden silindiğini hissettim ve bambaşka bir kendilik hayal ettim. Çok uzun zmanadır göğüs kafesimin içinde sırta doğru yanma hissi deney,ml,yordum Daha doğrusu fiziksel bir acı değil de hani halk arasında derler ya içim yanıyor diye öyle bişeydi. Bu gün göğüs kafesimde genişleme hissettim ve sanki bir süreden beri nefes alamıyordum da bugün almaya başladım gibi oldu. Bu durumun bununla bi rilgisi olabilir mi? Eğer bununla bağlantılıysa gerçekten değişim kendiliğinden oluyor bieşy yapmaya gerek yok demektir. Bu sürece yorgunluk, sosyla hayata katılmak, kendinle kalmak uyuma isteği gibi belirtiler de eşlik ediyor mu bu arada?

miedit

Kayıtlı Üye
kötü bir şey değil değil mi?? Yani DNA'mız falan değişicekmiş ya.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kaynak çok güvendiğim bir yerdendir ancak ne buradan ne de özelden paylaşamam.
Ne olacağını ancak Allah bilir, ancak değişim- dönüşümün olduğu da ortada olan bir gerçektir. Yazıldığı gibi bu 3 gün içinde boyut değişimi olacak mı onu bilemem, ancak yakında olabilecek şeylere hazırlıklı olmakta fayda var.
Sitede devamlı farkındalığın ne kadar önemli olduğunu vurguluyoruz, belki bu yazı ile önemi daha çok kişi tarafından algılanır.

Ne yapabiliriz diye sormuşsunuz, önce yazıyı iyice okuyun aslında anlatılıyor.

Yaşamınızı her türlü gözden geçirin şimdi. Kalbinizi yoran, zorlayan, üzen ne varsa kelimeler olarak dilinizden dışarı çıkarın. Söylenmedik kelamınız kalmasın. Vicdan muhasebesi bırakmayın. İlgili kişilere iletin. İfade edin. Ağlayın, af dileyin. Lütfen ertelemeyin, kalbinizin üzerindeki siyah perdeyi sağ elinizle kavrayıp yırtın atın. Özünüzdeki altın ışığı ortaya çıkarın. Öz varlığınızda mevcut olanlara sahip çıkın.

Yeni bedenle alakalı olarak bilmeniz gerekenler şunlardır:
Kalbinize uymayan ortamlardan uzak durun.
Kendinizi mutlu hissetmediğiniz ilişkilerinizi bitirin.
Kırmadan, dökmeden.
Hayat yolunuzun bundan sonrasını kalp sesinizle algılamaya çalışın.
Sakın korkmayın. Korktuğunuz ne ise onunla mutlaka karşılaşacağınızı unutmayın. Yol yakınken, egonuzun her türlü illizyonundan sıyrılın.
Gezegenlerin hücresel seviyedeki yayınlarını başka türlü bedeninize geçiremezsiniz. Yenilenemezsiniz.

Size iki link verebilirim,

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22331 ses dosyası yakında eklenecektir:)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17105

Asıl yapmanız gereken, varoluş sebebinizi içinize yönelerek anlamaya çalışmaktır!

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17249

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
bugün çok garip ama ailemden parapsikolojiye en çok inanan ve bununla ilgilenen ben varım bugün ilk defa tam 4 saat babama aileme bu konular hakkında bilgi verdim ve onların yavaşta olsa ısındıklarını düşünüyorum babam konuşmalarımız sırasında saate baktı ve 25 geçe beni birisi arıcak ve gel dicek dedi ara sıra aile içinde böyle şeyler yaparız içimizden sayı tutup bilmeye de çalışırız her neyse çok garip baba telefonun çalıyo dedim ve sen mi arıyosun diye güldü hayır dedim şaşkınlık içinde sonra baktık babaannem babamı çağırıyo işte o zaman gerçekten bir şeylerin oluşmaya başladığını eskinin yerini yeniye bıraktığını anladım ve şu an saati bakıyım dedim 17.17 saygılar sevgiler umuyorum biz birbirimize yardımcı olarak güçlerimizi pekiştireceğiz ve daha çok şey öğrenip yeni kapıları aralayacağız

Dex

Banlı Kullanıcı
Budamı tesadüf. Mesajınız bu konudaki 17. mesaj . Yorumunuzun sağ üst köşesine bakabilirsiniz :)

S

SoNoL

Muhteşem bir paylaşım. Sevgili Embriyo, uyardığınız için teşekkürler. Bu yazıyı yeni okudum, okurken gülümsedim; Ne mutlu bana, bunu 2 gün önce iç güdüsel olarak farketmiştim. Evet değişim başladı, tüm arkadaşlar baştan sona okumalı.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Muhteşem bir paylaşım... Aklıma gelmiş ilk kelime "Kendi kaderini kendin çizmen için sana kalemin geri verilir" oldu :D

canmert196

Kayıtlı Üye
gece yatarken dun felaket derecede 3 goz bolgesı yogunlastı demın uzandıgımda bıle yogunlasıyo suan bunu yazarken bıle normalde boyle cok olmazdı

gerçekdua

Kayıtlı Üye
2 gündür bir farklılık var bende.Sanki uzaktan ve dışarıdan kendime ve ilişkime bakıyorum.Daha bir gerçekçi ve objektif.Korkularım daha yoğun,kaygılarımda...Herşeyi sorgulama hali.Uzaklaşıyorum ve aslında daha yakın olmak istiyorum.Bu süreci kucaklamak ve gereğini yaşamak istiyorum.Okurken bile heyecanlandım.Affedemediklerim,pişmanlıklarım ve korkularım en büyük yüklerim,kurtulmak istiyorum.