Başlayacağım Fakat...

Itachi

Kayıtlı Üye
Evet başlayacağım fakat bir kanıt istiyorum, gerçek olduğuna dair böyle şeylerin. İnanarak başlayacağım ama ne kadar kişiyle konuşsam, ne kadar video izlesem ya göstermem dediler ya da videoshop ile bazı yanıltmacalar verildi. Ben sizden gerçek bir kanıt istiyorum, beni teşvik edebilicek bir kanıt. Şimdiden hepinizden böyle sorguladığım için özür diliyorum ve de yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın. :)

zuhre

Kayıtlı Üye
Neye başlayacaksınız ben de çok merak ettim?

RÜVEYDA

Kayıtlı Üye
başlayacağınız şeyi söylemezseniz nasıl kanıt gösterilecek?

janet

Kayıtlı Üye
Başlıycam demekle olsaydı hepimiz X Men filminde gibi olurduk :D

gümüş

Kayıtlı Üye
Evet başlayacağım fakat bir kanıt istiyorum, gerçek olduğuna dair böyle şeylerin. İnanarak başlayacağım ama ne kadar kişiyle konuşsam, ne kadar video izlesem ya göstermem dediler ya da videoshop ile bazı yanıltmacalar verildi. Ben sizden gerçek bir kanıt istiyorum, beni teşvik edebilicek bir kanıt. Şimdiden hepinizden böyle sorguladığım için özür diliyorum ve de yardımlarınız için teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın. :)

Neye başlamak istediğinizi merak ettiğimi söyleyemem ama inanmadığınız bir şeye neden başlama mecburiyeti hissettiğinizi kendinize sorarsanız gerçekte aradığınız yanıtı belki bulabileceğinizi sanıyorum

Dex

Banlı Kullanıcı
Büyük ihtimalle enerji çalışmalarına ve metafizik olaylarına başlıyacaksın . Sana söyleyim bayadır bu forumdayım ve daha farklı sitelerden videolar izliyor okuyorum , öğreniyorum . Bana inandırıcı gelmiyorlar ve bende kanıt arıyorum . Ama rüya görme , lucid rüya ve astral seyahat ile başlayabilirsin :) . Bunlar bilimsel olarakta kanıtlanmış ama maddesel dünyada göremediğimiz şeyler .

Itachi

Kayıtlı Üye
Dex teşekkür ederim :) sizlerede teşekkür ederim Başlıyacağım şey tabiki Psişik güçlerle ilgili şeyler ve kaçınız başarabiliyor öğrenmek istedim :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Siz görmeye hazırsanız kanıtlar ordadır ama siz hazır değilseniz hiçbir kanıt kanıt değildir.

dewil66

Kayıtlı Üye
Siz kendiniz inamıyorsanız bizim kanıtlarımız hiçbir işe yaramaz.
Önce kendinizi inandığınızı kanıtlayın.:)

Cem

Kayıtlı Üye
Bence site içinde aranacak en önemli şey Allahın nurunu nasıl kazanırım derecem nasıl artar ve insanlara Allahın nurunu nasıl yayarım ahiretimi nasıl kurtarırım olmalı.

dewil66

Kayıtlı Üye
Bence site içinde aranacak en önemli şey Allahın nurunu nasıl kazanırım derecem nasıl artar ve insanlara Allahın nurunu nasıl yayarım ahiretimi nasıl kurtarırım olmalı.

Evet o da önemli ama burası dini bir forum değil bunları başka yerden de öğrenebiliriz.

mally

Kayıtlı Üye
Bence site içinde aranacak en önemli şey; Allah'ın nurunu nasıl kazanırım, derecem nasıl artar ve insanlara Allah'ın nurunu nasıl yayarım, ahiretimi nasıl kurtarırım olmalı.

Evet, o da önemli ama burası dini bir forum değil, bunları başka yerden de öğrenebiliriz.

Dini bir forum sitesi demedim ben. Burada paylaşırım, zamanı gelmiş olan görür, alacağını alır.

Konu ile alakasız ikili tartışmalar için özel mesajlaşma ve profil mesajlaşma teknolojimiz var. Kullanınız ki konular gereksiz tartışmalar ile şişmesin.

Kanıt arıyorsanız içinize bakın, insanların ağzının içine değil. Söylediğimi yanlış anlamayın lütfen güven sorununuzu başkalarının söylediği şeyler ile alt edemezsiniz.

He bir de 20 bine yakın üyenin de GMPP'de ne aradıklarını da kendinize sorabilirsiniz. Eminim yardımcı olacaktır.

Sevgi ve ışıkla.