Bunu taşıyan erkeği Bütün kadınlar sever

sinsi

Kayıtlı Üye
etkisi ne zaman başlar urumm. bende var taşıyorum 3 gündür ama bişi yok hala

vildann

Banlı Kullanıcı
:boxing_smiley:bir kişi sevse olmazmı yav malum çok çirkin kadınlar var peşine takılırlar ayıkla pirincin taşını

Boogayman

Kayıtlı Üye
Bir kimsenin bir kağıda sadece bir tılsım yazıp peşinden bütün kadınları ya da erkekleri koşturması hele birde alt yapısı yoksa pek mantıklı değil.Ama en önemlisi bu konularla ilgili ilk başlarda okuduğum kaynaklardan birinde yazar gayet açık bir şekilde tılsımlarla ilgili bir örnek vermiş ve kullanılan rakkamların ve harflerin anlamlarını ve en ufak bir hata da bütün uğraşın boşa gideceğini açıkça anlatmıştı.Tam detayları anımsamıyorum ama o günden beri tılsımlarla uğraşmayı gerksiz buldum.

romario

Kayıtlı Üye
yazma şekli nasıl hangi vakit yazılacak ve özel duası var mı ?

ejderli

Kayıtlı Üye
Ne yazıyor orada yazılan şeylerin anlamı, Türkçe'si ne ?

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Bütün bayanlar demişsiniz kız kardeşimiz annemiz halamız teyzemiz demi aşık olcak yoksa onlara güzelmi gökücez?

Zagor_C

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Kimseden bir kötülük beklediğim yok genel olarak ama ne yazdığını merak ediyorum sadece söylerseniz sevinirim.Ve,an etkileri oluyor mu? Bedensel ve ruhani yıpranmalar gibi. Şimdiden teşekkürler.

birbey

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu tılsımda musallat yoktur.yalnız eksik verilmiştir.tılsımın arka yüzüne tılsımın yazılmasını etkili kılacak gün ay ve yıl hatta saate dikkat edilerek isim yazılması gereklidir.kendi anne ve isminizi.bunlara dikkat edilmediği taktırde bir işe yaramaz.yazılması içinde safran şart değildir.hiç kullanılmamış bir kurşun kalemde aynı işi görür yalnız o kalemi bir daha başka bir işte kullanmamak şartı ile......

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tılsım şirinlik içeren bir tılsım değildir. Erkeğin cinsel gücünü arttırmaya yönelik bir çalışmadır. Hurufu mukattadan oluşmaktadır. Cümlesel bir anlamı yoktur. Hurufu mukattanın enerjisinden yararlanılmaktadır. Dikkat ederseniz elif harfleri var. Elif harfi eril bir enerjiye sahiptir bu yüzden de bu tür tılsımlar kadınlar için kullanılmaz. Çünkü kadına da eril enerji verir bu tılsım. Bu tür tılsımlarda ay, gün, saat, anne ismi hesaplanılarak isim çıkarma çalışması yapılmaz. Çünkü hurufu mukattaların kendi duaları vardır. Eksik olan da o duadır. Tılsımın arkasına eğer güç arttırmak istenirse majikal isim yazılır. Safran mürekkebi ile ilgili de eğer ki tılsımda safran mürekkebi kullanılmalıdır ibaresi var ise kesinlikle safran mürekkebi kullanılmalıdır. Eğer bir mürekkep belirtilmediyse "bakire", "doğal" her türlü yazı yazmaya yarayan araç kullanılabilir.

Zero2442

Kayıtlı Üye
Yani bu yazıyı bir kağıda yazıp tılsım halinde taşısak işe yarıyormu?

Meus Dei

Kayıtlı Üye
ben bir erkek olarak almak istemezdim sevdiğim kadın bana ilgi duysun yeter :D

diablo12

Banlı Kullanıcı
Paylaşım için sağol ama bana eşim yeter.

matroska

Kayıtlı Üye
Ekteki tılısımı taşıyan erkeği bütün bayanlar aşık olur halk arasında oldukca sevimli ve şirin görünürler.Çok etkilidir

Arapça bilmiyorum ama Wikipedia'dan anladığım kadarıyla, ilk satır şöyle: 11161411111-mim-ha-11-dal-11
İkinci satırı çıkaramadım. :) Peki bunların anlamı nedir? Neye göre düzenlenmiştir?

vakog

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın bu soruyu sorduğum için Gizlimabet sitesinin acemisiyim ben tılsım göremiyorum normalmi acaba?