evden cıkamamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Micheal21

Banlı Kullanıcı
oncelıkle yenıyım dogru yeremı acıyorum bılmıyorum o yuzden kusurabkmayın
benım danısmak ıstedıgım konu büyü varmıdır varsa nasıl uzerımızden atarız
ben 13 yasından ıtıbaren 16 17 yasına kadar evden cıkamayan bırısıydım oylekı perdeleri bile kapatıyordum karanlık olsun dıye 3 senemı boyle evde oyun veya fılm ızleyerek geıcrdım ınsanlara cok soguktum sımdı 22 yasındayım soyle gerıye baktıgımda neden boyle bır sye yaptıgımı bılmıyorum hayatımın en guzel donemlerini belkide evde gecırdım hatta tuhaf huylarımda vardı mesela sacımı uzatmıstım ama kımselere gostermezdım sapkanın ıcıne sokardım tam bır felaket anlıcanız ve bunlar en basıtlerı cok tuhaf olaylar yasadım ve gerıye donup baktıgımda neden boyle davrandıgımı hıc hatırlamıyorum bıle ve benım annem ananannem felanda buyu ıslerıne meraklı kısılerdır mesela ben 7 yasındayken yerımde duramazdım catılarda gezerdım bana cın gelmıstır dıye sureklı hocalara goturuyurolardı sonra hocanın oglundan ogrendımkı annem her hafta oraya gıdıp buyu yaptırıyormus galiba onun soyledıklerıne gore bencede dogruluk payı yuksek neden boyle davrandıgımın baska acıklaması olamaz dıcem cınlere geldim felan fılan ama ıcımdekı ıyılık sevgısı hıc azalmamıstı sadece hareketlerim davranıslarım tuhaftı
ben buyulendıgımı hıssedıyorum ve hala o lanet buyunun etkısınde oldugumu dusunuyrum ben buyuye ınanmayan bırısıyım ama nazar baska bır sye o yapılan buyuler tutmamıssa bıle nazara gelmısımdır bu yuzden annemden hep nefret ettım 3 4 sene kadar en ufak sorunlarda hacı hocalara danısıp buyu yaptırmak musluman aklına yakıscak bır davranıs ztn
bu buyuden nasıl kurtulabilirim sunude dıyım buyulumuyum onuda bılmıyorum oyleysem ne yapmalıyım yardım etcek arkadaşlar varmı

Micheal21

Banlı Kullanıcı
pekte normal oldugu soylenemez aslında ama tabı eskısıne oranla daha ıyı evden cıkıyorum en azından ınsanlar muhabbet edebılıyorum eskıden 2 konusmak ıcın akla karayı secerdım

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
oncelıkle yenıyım dogru yeremı acıyorum bılmıyorum o yuzden kusurabkmayın
benım danısmak ıstedıgım konu büyü varmıdır varsa nasıl uzerımızden atarız
ben 13 yasından ıtıbaren 16 17 yasına kadar evden cıkamayan bırısıydım oylekı perdeleri bile kapatıyordum karanlık olsun dıye 3 senemı boyle evde oyun veya fılm ızleyerek geıcrdım ınsanlara cok soguktum sımdı 22 yasındayım soyle gerıye baktıgımda neden boyle bır sye yaptıgımı bılmıyorum hayatımın en guzel donemlerini belkide evde gecırdım hatta tuhaf huylarımda vardı mesela sacımı uzatmıstım ama kımselere gostermezdım sapkanın ıcıne sokardım tam bır felaket anlıcanız ve bunlar en basıtlerı cok tuhaf olaylar yasadım ve gerıye donup baktıgımda neden boyle davrandıgımı hıc hatırlamıyorum bıle ve benım annem ananannem felanda buyu ıslerıne meraklı kısılerdır mesela ben 7 yasındayken yerımde duramazdım catılarda gezerdım bana cın gelmıstır dıye sureklı hocalara goturuyurolardı sonra hocanın oglundan ogrendımkı annem her hafta oraya gıdıp buyu yaptırıyormus galiba onun soyledıklerıne gore bencede dogruluk payı yuksek neden boyle davrandıgımın baska acıklaması olamaz dıcem cınlere geldim felan fılan ama ıcımdekı ıyılık sevgısı hıc azalmamıstı sadece hareketlerim davranıslarım tuhaftı
ben buyulendıgımı hıssedıyorum ve hala o lanet buyunun etkısınde oldugumu dusunuyrum ben buyuye ınanmayan bırısıyım ama nazar baska bır sye o yapılan buyuler tutmamıssa bıle nazara gelmısımdır bu yuzden annemden hep nefret ettım 3 4 sene kadar en ufak sorunlarda hacı hocalara danısıp buyu yaptırmak musluman aklına yakıscak bır davranıs ztn
bu buyuden nasıl kurtulabilirim sunude dıyım buyulumuyum onuda bılmıyorum oyleysem ne yapmalıyım yardım etcek arkadaşlar varmı

Sn Micheal "Müslüman aklına yakışacak" diyerek aşağılamaksa gayeniz İslamiyeti ki öyle anlaşılıyor sizi saygıya davet ediyorum, müslümanlara, diğer inananlara, inanmayanlara. Sevgiler...

musashi

Banlı Kullanıcı
bence sen pskolojik olarak geçici bir travma yasamıssın. belki rüyanda belkide çok kücükken yasadığın birşey etkiledi seni. hatırlamıyo olabilirsin. direk büyü diyemiyorum çünkü büyü konusuna yabancıyım. bence sen temiz arkadaşlarla iletişim kur. dost edin yanlız kalmıssın çok zor bir durum, ama kendini koyverme , çık doğaya gördüğün hosuna giden birisi olursa ufak bir tebessüm :) sonra konus onunla ilk adımı karşıdan bekleme sen at ve düşündüklerin ve hareketlerinde samimi isen zaten iyi olan seni bulacaktır. korkmana hiç gerek yok.

Micheal21

Banlı Kullanıcı
yoo ben oyle aşşalamak amaclı kullanmadım o kelımeyi sadece annem babam musluman onların boyle seyler yapmasını sevmedıgımı dıle getırdım benı sorcak olursanız ben hrıstıyanım

musashi

Banlı Kullanıcı
birde yazını hızlı hızlı okumustum tam dikkat etmedim , müslümanlar için yazdığın yorum yakışmamış. inançları lütfen konulara katmayalım. bizler 72 ulusu barındıran bir milletin evlatlarıyız, her birine bir kulp taksaydık , şanımız bukadar yüce olurmuydu.
o açıdan müslümanları ve diğer din ve inançları konulara katmadan yazılarımızı yazmaya özen gösterelim lütfen.
ayrıca son olarak , karanlığa kızma bir mum yak yeter :)

Micheal21

Banlı Kullanıcı
bence sen pskolojik olarak geçici bir travma yasamıssın. belki rüyanda belkide çok kücükken yasadığın birşey etkiledi seni. hatırlamıyo olabilirsin. direk büyü diyemiyorum çünkü büyü konusuna yabancıyım. bence sen temiz arkadaşlarla iletişim kur. dost edin yanlız kalmıssın çok zor bir durum, ama kendini koyverme , çık doğaya gördüğün hosuna giden birisi olursa ufak bir tebessüm :) sonra konus onunla ilk adımı karşıdan bekleme sen at ve düşündüklerin ve hareketlerinde samimi isen zaten iyi olan seni bulacaktır. korkmana hiç gerek yok.
sevgılı musashi kardeşim soyledıklerınn dogruluk payı var kucukken hatırladıgım kotu olaylar cok yasadım evet lakin kendı karakterıme guvenıyorum bu sebeblerden o olayları yasadıgımı soyleyemıcem temız arkadaşlar konusundada haklısın fakat gunumuzde olmucak dua ya amın demek bu o yuzden hep tek tabanca devam ettim hayatıma suanda 1 tane bıle arkadaşım yok kedim dısında ve tek yasıyorum ve aslında boylede gayet mutluyum arkadaş edınmek kotu bana gore derdi tasası bıtmez hep zarar hep zarar bugune kadar sadece zarar gordum arkadaşlıklardan sımdı ıse tek basınayım kafamı dınlıyorum sessiz sedasız oyle yasıyorum emek verıp yazdıgın ıcın teşekkür ediyorum

musashi

Banlı Kullanıcı
sevgılı musashi kardeşim soyledıklerınn dogruluk payı var kucukken hatırladıgım kotu olaylar cok yasadım evet lakin kendı karakterıme guvenıyorum bu sebeblerden o olayları yasadıgımı soyleyemıcem temız arkadaşlar konusundada haklısın fakat gunumuzde olmucak dua ya amın demek bu o yuzden hep tek tabanca devam ettim hayatıma suanda 1 tane bıle arkadaşım yok kedim dısında ve tek yasıyorum ve aslında boylede gayet mutluyum arkadaş edınmek kotu bana gore derdi tasası bıtmez hep zarar hep zarar bugune kadar sadece zarar gordum arkadaşlıklardan sımdı ıse tek basınayım kafamı dınlıyorum sessiz sedasız oyle yasıyorum emek verıp yazdıgın ıcın teşekkür ediyorum

seni inan çok iyi anlıyorum arkadaşı dikkatli secmek gerekir. bende karşıma çıkan herkese çok güvenirim. öyleki bundan yaklasık 1 hafta öncesine kadar hayatım alt üst oldu. darbeler üst üste, üst üste bindi. çıldıracak gibi oldum. birgüne 10 olay , sırtımı kime döndüysem bir darbe vurdular. ne dost ne sevgili ne arkadaş . tüm yaşama sevincimi benden aldılar. ama toparladım kendimi , tüm defterleri kapadım kendime yeni bir sayfa açtım. olanları hiç yaşammış gibi kabul etmek zorundaydım aksi halde sağlığım bozulcaktı. çok kötü günler geçirdim şükür atlattım. bunları yenmez bizim elimizde. bunlar klişe laflar gibi gelebilir ama inan ben seni anlıyorum. sadece ilk adımı senin atman gerekiyor. sen tutuşturmazssan alkev olmaz. sen at ilk adımı. gerisi gelecektir emin ol.

sony

Kayıtlı Üye
anneni ve babanı suçlamak ne kadar doğru bilmiyorum ancak nasıl senın ınacın başkaysa onlarınkıde başka sen ınançlarını yerıne getırdıyınde daha ıyı hıssedeceyini umuyorum ayrıca evden çıkmama durumuna gelınce ozmanlar fılım yada oyunun daha sana cazıp geldıyınden sokağa çıkmadını duşunuyorum şimdi ise bunlardan sıkıldın ve sosyal olmak ıstıyosun bu gayet normal daha çok arkadaşlık kurduğun vakıt bunlarda zamanla daha ıyı hıssedıceyine inanıyorum

Micheal21

Banlı Kullanıcı
seni inan çok iyi anlıyorum arkadaşı dikkatli secmek gerekir. bende karşıma çıkan herkese çok güvenirim. öyleki bundan yaklasık 1 hafta öncesine kadar hayatım alt üst oldu. darbeler üst üste, üst üste bindi. çıldıracak gibi oldum. birgüne 10 olay , sırtımı kime döndüysem bir darbe vurdular. ne dost ne sevgili ne arkadaş . tüm yaşama sevincimi benden aldılar. ama toparladım kendimi , tüm defterleri kapadım kendime yeni bir sayfa açtım. olanları hiç yaşammış gibi kabul etmek zorundaydım aksi halde sağlığım bozulcaktı. çok kötü günler geçirdim şükür atlattım. bunları yenmez bizim elimizde. bunlar klişe laflar gibi gelebilir ama inan ben seni anlıyorum. sadece ilk adımı senin atman gerekiyor. sen tutuşturmazssan alkev olmaz. sen at ilk adımı. gerisi gelecektir emin ol.
yok be hocam inan olmuyor tek tabanca en guzelı neden bılıyormusun
insan yalnız kaldıgında dusunebılıyor insan yalnız kaldıgında gecmıse donup hatalarını bakıyor insan yalnız kaldıgında allaha inancı kat kat artıyor ztn benım arkadaşlık kurmak sosyal olmak felan alakam yok o yuzden acmamıstım konuyu ztn bnm ogrenmek ıstedıgım buyu varmıdır neden boyle kendı karakterımı deılde baska turlu bırı olarak 13 20- yaslarımı gecırdım neden 20 yasından sonra kendı benlıgıme kavusabıldım ben geırye donup baktıgımda o ınsanın ben olduguma ınanmıyorum sanke o zamanar ıcımde cın vardır sanke benı baskası yonetıyordu sanke kendı ben deıldım o bu yuzden buyulendıgımı hıssettım ve cok sukur suanda gayet ıyıyım ama velakin merak duygusu sardı benı bu sıteyıde bulmusken danısmak ıstedım

gümüş

Kayıtlı Üye
Büyü olduğuna inanıyorsanız ki emin değilsiniz gibi geldi bana , sanıyorum bakım yaptırmanız lazım. Bunun için Yule'ye mesaj atmanız gerekiyor, yani çözümü mabette arıyorsanız.

Öte yandan ergenlikte olur böyle şeyler, sizin deneyimin diğer ergenlere nispeten daha sıkı geçmiş olması ailesel çevresel şartlarla da ilgili olabilir ama şimdi kabuğunuzdan çıkıyorsunuz ve farkediyorsunuz, bu olumlu bir adım kendiniz için. Seçenekleriniz belli, ya güvenle yürümeye devam edecek ve hayata karışacaksınız ya da içinizi rahatlatmak için güvenilir birisine bakım yaptıracak ve sonuca göre hareket geliştireceksiniz.

Hayatın neler getireceğini kimse bilemez; bugün gereksizmiş dediğimiz süreçlerin çoğu geleceğimizde bize fayda sağlayan birer güç olur ama bunu zamanı geldiğinde anlarız, daha önce değil.

Geçmişe takılıp kalmak yada ebeveynlerinizi ilgi alanlarından dolayı suçlamak ve sorgulamak size mutsuzluktan başka bir şey getirmez ve özellikle ebeveynlerinizi yargılarken herkesin kendisine seçtiği bir yol olduğunu ve onların da bir nedenle bu yolu seçtiğini ve seçtikleri yolun doğruluğuna ( size ya da başkasına yanlış gelse de ) inanmış olduklarını unutmayın. Size yaptıklarını sandığınız şeyi de yapmışlarsa bunu size zarar olsun diye değil iyi geleceğini sandıkları için yapmışlardır ama onlar için doğru olan sizin için yanlıştır, bunu bilmemiş, görmemişlerdir. O yüzden kalbinizdeki sevgiyi onları yargılamak yerine oldukları gibi kabul etmek için kullanın ve keşfetmeye başladığınız hayatı takip edin ...bence ;)

Micheal21

Banlı Kullanıcı
Büyü olduğuna inanıyorsanız ki emin değilsiniz gibi geldi bana , sanıyorum bakım yaptırmanız lazım. Bunun için Yule'ye mesaj atmanız gerekiyor, yani çözümü mabette arıyorsanız.

Öte yandan ergenlikte olur böyle şeyler, sizin deneyimin diğer ergenlere nispeten daha sıkı geçmiş olması ailesel çevresel şartlarla da ilgili olabilir ama şimdi kabuğunuzdan çıkıyorsunuz ve farkediyorsunuz, bu olumlu bir adım kendiniz için. Seçenekleriniz belli, ya güvenle yürümeye devam edecek ve hayata karışacaksınız ya da içinizi rahatlatmak için güvenilir birisine bakım yaptıracak ve sonuca göre hareket geliştireceksiniz.

Hayatın neler getireceğini kimse bilemez; bugün gereksizmiş dediğimiz süreçlerin çoğu geleceğimizde bize fayda sağlayan birer güç olur ama bunu zamanı geldiğinde anlarız, daha önce değil.

Geçmişe takılıp kalmak yada ebeveynlerinizi ilgi alanlarından dolayı suçlamak ve sorgulamak size mutsuzluktan başka bir şey getirmez ve özellikle ebeveynlerinizi yargılarken herkesin kendisine seçtiği bir yol olduğunu ve onların da bir nedenle bu yolu seçtiğini ve seçtikleri yolun doğruluğuna ( size ya da başkasına yanlış gelse de ) inanmış olduklarını unutmayın. Size yaptıklarını sandığınız şeyi de yapmışlarsa bunu size zarar olsun diye değil iyi geleceğini sandıkları için yapmışlardır ama onlar için doğru olan sizin için yanlıştır, bunu bilmemiş, görmemişlerdir. O yüzden kalbinizdeki sevgiyi onları yargılamak yerine oldukları gibi kabul etmek için kullanın ve keşfetmeye başladığınız hayatı takip edin ...bence ;)
öncelıkle bu kdar dusunup uzun yazdıgınız ıcın teşekkür ediyorum
velakin konuyu acarken bır kac ayrıntı atlamıştın eve kapanmak veya sadece oyun oynamak biraz normal gelebilir yukarıdakı mesajda yazdıgım gıbı kendı benlıgımden uzaktaydım yane yaptıgım hareketlerin konustugum sozlerin bnm azgımdan cıkması bıle tuhaf gelırdı sanke ıcımde bırı vardı benı o yonetıyordu kendı benlıgımı yaşamıyordum ne yaptıgımın farkında bıle deıldım
sadece oyun eve kapanmak ibaret olsa yorumlarınızda haklıydınız dıyebılırdım ama buraya yazamadıgım daha bır sey olaylar yaşadım ve hıc bırını benım yaptıgıma ınanmıyorum nıye yaptıgımı bıle hatırlamıyorum dedım ya sanke ıcımde baska bır ben vardı bu yuzden buyu hissine kapıldım
ve ınancımı sorcak olursanız ben buyuye ınanmayan bırısıyım ama obur tarafımda ya varsa dıyor bu yaptıklarımın baska acıklaması olamaz cunkı
genede hepınıze teşekkür ediyorum dusunup yazdıgınız ıcın

S

SoNoL

Aslında toplum içine çıkmak istemeyen, evde yada bulunduğu ortamdan ayrılmak istemeyenlerin durumu Agorafobi' ye girer. Son zamanlarda artık az da olsa çıkıyorum diyorsunuz. Anneniz neden kendi öz çocuğuna büyü yaptırsın, annelik iç güdüsüyle yaptırdığı nazar muskası olamazmı. Herşeyi büyüye bağlayıp bunada inanmaya devam etmeyin, negatif enerji topluyorsunuz üstünüze. Hala kendinizi rahatsız hissediyorsanız ya uzman bir
psiyatrdan yardım alın, yada yok ben ilaç kullanmak istemiyorum diyorsanız ve Ankara' ya gidebilme durumunuz varsa Yule' ye mesaj atın. Çok geçmiş olsun. sevgiler.

heppha

Banlı Kullanıcı
Sana küçük ama çok değerli bir tavsiyem var.Umursama.Bende de belli bir yaşa kadar vardı,etrafımda olduklarını bilirdim o yüzden yorganı kafama çeker ve duvara karşı yüzümü dönerdim.Ama aslında yapman gereken bu değil.Korkma.Evden herhangi bir ses gelsin ama sen duanı et.Duanı ederken korkma asla.Cesur olmaya alıştır kendini.Eğer evinden geceleri korkuyorsan kalk odalarda karanlıkta birkaç tur at.Birşey olmadığını göreceksin.Korktuğun kadar etrafındalar,üzgün olduğun kadar peşindeler ve cesur olduğun kadar seni korurlar bunu unutma.

ikbal1505

Guest
Müslümanlar da büyü yapar. Havas islami büyüdür. Bilmeden yorum yapmayın lütfen. Büyü yapar ya da yapmaz her insanın iradesi var sonuçta. Ayrıca konumuz bu değil. Lütfen bu tür uyarılar yapmayın. Burası bir büyü okulu. Her dinden insan var. Lütfen inançlara saygılı olalım. Genel olarak üslubunuza dikkat edin. Polemik yaratıcı ifadeler ve hakarete varan ifadeler kullanmayın.Gizlimabet'te olduğunuz sürece; Savunduğunuz bir ekol olması diğerlerinin yanlış olduğu anlamına gelmez. Yanlış bile olsalar eleştiri kelimeleriniz incitici olmaktan uzak olmalıdır.

Konu altında ikili tartışma yasaktır. Aranızda ki sorun her neyse özelden çözmenizi tavsiye ediyorum.
http://www.gizlimabet.com/threads/21976-Üyelerin-okuması-gerekenler
  • Site içinde şahıslara değil konulara yorum yapılacak.
    [*]Kişilerin düşüncelerine ve inançlarına eleştiri hakaret yada fikir belirtilmeyecek.
    [*]Tek din veya inanç siteminizn islamiyet gibi davranıp, islam inancına sahip olmayan yada islam inacındaki bazı şeylere inanmayan kişilere, "dini görevimi yerine getiriyorum, uyarıyorum, doğrusu bu; doğruyu söylüyorum" diye eleştiri yada hakaret edilmeyecek.
Bu kurallara uymayan üyeler ceza alacaktır.

heppha

Banlı Kullanıcı
Sadece dua et,kapattığın perdeleri aç içeriye güneş ışığı girmediği sürece evin aklanmaz.Yatmadan önce dua oku ve rahatlamaya çalış sadece.İşi detaylı yollara girmeyeceğim çünkü bana detay veren olmadı,kendin öğreneceksin.

elifackles

Kayıtlı Üye
Oncelikle benin bildigim kadariyla havas buyu degildir.islamda buyu yasaktir.kuranda acik bir sekilde belirtiliyor bu.buyu bozmak icin ya da en azindan ic huzur ve rahatlik icin havas ilminde yazan seyler var.fakat hristiyanim diyorsunuz eminim dininizde de bunun icin yontemler vardir onlari arastirin derim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...