Kaşıkla yapılan Aşk büyüsü

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Çok etkilidir İnşallah Kesin sonuç vericektir.

kaşıkla aşk büyüsü tarifi
İki tahta kaşık alınır.Bu kaşıklardan birinin içine kadının adı diğer kaşığın içine erkeğin adı yazılır.Tahta kaşıklar yüzyüze getirilerek ipek bir iplikle veya kumaşla birbirine sıkı olarak bağlanır.Sonra bir aktardan tartılmamak kaydıyle tütsü alınır.Bu tütsü yakılır.Tahta kaşıklar bu tütsününün dumanına tutulur.Sonra bu kaşıklar bir mezarlık içerisine gömülür ve bir daha da çıkarılmaz.O kadın ve erkek ömür boyu birbirlerinden ayrılmaz ve her zaman birbirlerini severler.

Selametle.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bunun kefenden kumaş alınarak ve kaşıklar ters yönlü yapılarak mezara gömülenini biliyorum o da ayrılması konuşmaması gereken kişiler için yapılıyor ama o mezara değilde kuyuya atılıyorda olabilir tam emin değilim.. :) Bu uygulama sizinmi peki?

moskov

Kayıtlı Üye
ya varya şu ruh halimle bunların hepsini yapasım geliyor kendimi engelliyorum :)

tgcn

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci :)
Bunun kefenden kumaş alınarak ve kaşıklar ters yönlü yapılarak mezara gömülenini biliyorum o da ayrılması konuşmaması gereken kişiler için yapılıyor ama o mezara değilde kuyuya atılıyorda olabilir tam emin değilim.. :) Bu uygulama sizinmi peki?
evet bende bu uygulamayı biliyorum.ama şimdiki çok daha güzel bir büyü :)

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Uygulama benim değil .Etkisini gösterir ve deneyen kişilere kesin sonuç vermiştir İnşallah deneyen herkeze iyi sonuçlar verir.Selametle

jessıcaaa

Kayıtlı Üye
bende moskova katılıyorum engelliyenlerdenim kendimi :)

moskov

Kayıtlı Üye
yapsakmı oluyor diye biliyorum bende ama ben yapsam olmazki beceriksizim :D

BattleFury

Kayıtlı Üye
yapsakmı oluyor diye biliyorum bende ama ben yapsam olmazki beceriksizim :D
Onunla alakası yok aslına bakarsanız uygulamaylada alakası yok. Bu işe yatkın hayatını adamış olan kişiler vardır bunlar çok çok etkili uygulamalar yapabilirler yani etkili uygulayıcıda biter iş... ama gel gelelim bu tür insanların kaybettikleri vardır gayet tabii.. İnsanların kaderlerindeki en ufak ihtimalleri bile en büyük ihtimallere çevirebilen bu insanlarda üzülür. Bazıalrı diğerlerinden çok çok daha fazla korkar çünkü yaptıkları öğrenilirse canavar diye çağırılabilirler ancak gel gelelim Hz.Hızır aleyhisselam bile ileride çok çok kötü şeyler yapacak diye birçok çocuğun hayatına son vermiştir. Bu noktada kazanan ikiside oluyor aslına bakarsanız...

moskov

Kayıtlı Üye
Onunla alakası yok aslına bakarsanız uygulamaylada alakası yok. Bu işe yatkın hayatını adamış olan kişiler vardır bunlar çok çok etkili uygulamalar yapabilirler yani etkili uygulayıcıda biter iş... ama gel gelelim bu tür insanların kaybettikleri vardır gayet tabii.. İnsanların kaderlerindeki en ufak ihtimalleri bile en büyük ihtimallere çevirebilen bu insanlarda üzülür. Bazıalrı diğerlerinden çok çok daha fazla korkar çünkü yaptıkları öğrenilirse canavar diye çağırılabilirler ancak gel gelelim Hz.Hızır aleyhisselam bile ileride çok çok kötü şeyler yapacak diye birçok çocuğun hayatına son vermiştir. Bu noktada kazanan ikiside oluyor aslına bakarsanız...

haklısın ve ben o uygulayıcılardan olmadığım için yapamayacağım şeye bulaşmak ve içinden çıkılmaz duruma girmek istemiyorum..

mandalin

Banlı Kullanıcı
Ilk olarak belirteyim ki boşa heyecan yapmayın tarif eksik ve ayırma ve birleştirme için yapılan uygulamada okunacak dua onun sayısı vs gibi önemli detaylar yok ki ben biliyorum bu şekilde iş teknik dersinde yapılan çalışmalardan başka birşey değil tarif eski bir havas çalışması ve isimler tabii ki arapça yazılacak

BattleFury

Kayıtlı Üye
Ilk olarak belirteyim ki boşa heyecan yapmayın tarif eksik ve ayırma ve birleştirme için yapılan uygulamada okunacak dua onun sayısı vs gibi önemli detaylar yok ki ben biliyorum bu şekilde iş teknik dersinde yapılan çalışmalardan başka birşey değil tarif eski bir havas çalışması ve isimler tabii ki arapça yazılacak

Sadce zararlı olabilecek uygulamaların tam olarak paylaşılması uygun olmuyor forumda benim bildiğim... Hatta ben mantık hatası gördüğüm bikaç kişiyle diyalog içine girmiştim böyle olurmu diye.. :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
Eksikmidir bu bilmiyorum ama ayırma ile ilgili olanı tam olabilir... Ha tabi her önüne gelen insanın yapması olmaz tabi tutmaz o şekilde diyorum :)

mandalin

Banlı Kullanıcı
Yok her ikisi de eksik şu aşamada bu şekilde birbirine bağlı iki kaşıktan başka birşey değil :)

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Büyü ile birbirinden sogutulmus olursa iki kisi. O zaman günah olurmu geri baglamak bunun cevabini kendime kac gündür soruyorum.

demonic

Kayıtlı Üye
Bu büyü yanlıştır...ölü toprağı negatif enerji içerdiğinden kötü işlerde kullanılır...

origanum

Yönetici
Büyü ile birbirinden sogutulmus olursa iki kisi. O zaman günah olurmu geri baglamak bunun cevabini kendime kac gündür soruyorum.

Geri bağlamak dediğiniz de bir büyü işlemidir. İslami açıdan sorduğunuzu varsayıyorum, islamiyete göre tüm büyüler günahtır. Ne amaçlı olduğuna ve ne yapıldığına bakılmaz. Sorgusuz sualsiz kesindir.

Bu büyü yanlıştır...ölü toprağı negatif enerji içerdiğinden kötü işlerde kullanılır...

Üyeyi boşuna mı yasakladık, verdiği hangi iş doğruydu ki. Bir de bu çocuğu hoca sanıp medet umanlar oldu:D
Ayırma işleminde kullanılan bir tarife bazı kısımları benziyor ancak o da bu şekilde olmaz sadece bazı malzemeler ortak.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sayin Origanum kaderimde varsa zaten binlerce büyü yapilsin ayirmak icin 50 sene sonra bile gelir. Kaderimde yok ise yolu acik tüm mutluluklar onunla olsun. Ben beni yaradana güvenmekten baska birsey yapmamayi tercih ediyorum. Dualarim hayirli ise tutar. Olmuyorsada beni bekleyen cok daha güzel birseyler vardir...

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sayin Origanum kaderimde varsa zaten binlerce büyü yapilsin ayirmak icin 50 sene sonra bile gelir. Kaderimde yok ise yolu acik tüm mutluluklar onunla olsun. Ben beni yaradana güvenmekten baska birsey yapmamayi tercih ediyorum. Dualarim hayirli ise tutar. Olmuyorsada beni bekleyen cok daha güzel birseyler vardir...