Rüyam Gerçekleşti

tgcn

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci :)
Psişik Bir yetenekmidir bilemiyorum ama bu olayı yaşadığımda Korkuya kapıldım.2-3 Hafta öncesinde Counter oynamak için gece bilgisayarı açtım oyunumu oynuyordumki o anda Mikrofondan bir adam Acayip sesler çıkartmaya başladı.O anda rüyamı hatırladım O kişiyle tanışıyordum ve konuşuyordum Adı Özgürdü Ankarada etlikte oturuyordu Benimle hiç bir bağı yoktu.hatta etliki ilk defa duymuştum.ama rüyam Aklıma geldiğinde şu şekildeydi onla tanışıp konuşuyorduk hatta bana msn'den Cem Adrian Nereye gidiyorsun Adlı Şarkıyı yollamıştı Devamını hatırlamıyorum ama sonrasında onunla buluşmuştuk.Yüzünü Çok net bir şekilde hatırlıyordum kolunda iskambil kağıtları dövmesi vardı.ondan msn adresini istedim ve orda konuşmaya başladık.sana Bi müzik atayıp dedi o daha yollamadn nereye gidiyorsun ? yazarak yolladım oda şok olmuştu nerden biliyorsun diye ona sen ankaradamı oturuyorsun diyince sen beni tanıyorsun şaka falan yapıyorsun demişti hayır desemde inanmadı onu facebooktan ekledim resimlerine baktım tesadüftür diye bakıyordum ama dövmesini facebooktan gördüm Ve içime inanılmaz bir korku doğdu ne yapacağımı şaşırdım ve kime anlatırsam anlatayım bana inanmadılar yok biyerin açıkta kalmış :) gibi şeyler söylediler.daha görüşemedik o kişiyle fakat devamında istanbulda görüşüyorduk acaba buda doğru çıkacakmı :S

gümüş

Kayıtlı Üye
*Rüyanızla ilgili olarak forumdaki rüyalar bölümünü inceleyip size en uygun kısımda kendinizi değerlendirebilirsiniz

**Rüya kehaneti olarak almayın ama bu şekilde görüşmeye devam ederseniz öyle böyle bir şekilde Istanbul'da illa ki görüşürsünüz

*** İnternette tanıştığınız kişilerle özel bilgilerinizi paylaşma ve olası buluşmada temkinli olmanız olası üzücü sonuçlarla karşı karşıya gelmemeniz için bir gerekliliktir. Lütfen dikkatli olun :)