Çok etkili Aşık Etme Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu uygulamanın kaynağı tam olarak neresi bilmiyorum ama tamamen uydurmadır. Hatalarla doludur. Tebbed duası lanet için kullanılır. Lanet etmek için bile okunması hiç iyi değildir. Çünkü negatif enerjisi çok yüksektir. Ayetel kürsi asla muhabbet için kullanılmaz. Tamamen koruma ve negatif enerjileri bozma amaçlıdır. Son olarak isimlerin söyleneceği yerde kadın ve erkeğe göre yerlerinin değişmesi gerekir. Kısacası asla yapmayınız.

dirvana2001

Kayıtlı Üye
Bu uygulamanın kaynağı tam olarak neresi bilmiyorum ama tamamen uydurmadır. Hatalarla doludur. Tebbed duası lanet için kullanılır. Lanet etmek için bile okunması hiç iyi değildir. Çünkü negatif enerjisi çok yüksektir. Ayetel kürsi asla muhabbet için kullanılmaz. Tamamen koruma ve negatif enerjileri bozma amaçlıdır. Son olarak isimlerin söyleneceği yerde kadın ve erkeğe göre yerlerinin değişmesi gerekir. Kısacası asla yapmayınız.
degerli arkadaslar, bazen gercekten hayrete dusuyorum. Bir cok arkadasimiz gerekli uyarilar yapilmasina ragmen hala nasil yapsam, suna yapsam gibi mesajlar atiyorlar. Anlamak istiyorum ama zorlaniyorum acikcasi. Admin uygulama hatali diyor bazi uye arkadaslar suna uygulasam olurmu diyor. Herkes mesajlari okusa bu tur mesaj kirliligi ve bilincsiz sorular sorulmazdidiye dusunuyoru. sevgiyle

svg12

Kayıtlı Üye
Zamanı ve vakti yoktur.İnşallah kesin sonuç vericektir.fülan ibni fülaneh diyen yere (kendi isminiz) fülanete binti fülanete diyen yere aşık etmek istediğiniz kişinin ismi .

Fakat isim koymağa herek yoktur :Ahrik kalbe fülan ibni fülaneh bi mehabbeti fülanete binti fülanete denebilir yada yukarıda isminiz ve kişinin ismi yapılabilir.Selametle

biber fülfül biberimi lütfen cvp

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
aşık etme büyüsüne neden gerek duyar insanlar anlamıyorum ki ?
tamamen bencillik olarak görüyorum vede çocukça bir uygulama olduğunu düşünmüşümdür hep (kendi şahsi fikrim) ,
bırakın arkadaşım fikir alışverişini uyumluluğu deneyin bir kerede , her şeyden önce aşkta bana göre saygı önemlidir , saygıyı kurabiliyorsanız , sevgi , sevgiyi kurduğunuz da ise aşk ve huzur zaten sizin olacaktır
bu tür şeylerden çok kendi kişisel gelişiminize önem verirseniz zaten size herkes aşık olur ..
ışıkla ve huzurla ..

demonic

Kayıtlı Üye
tamamen bencillik olarak görüyorum vede çocukça bir uygulama olduğunu düşünmüşümdür hep (kendi şahsi fikrim) ,
bırakın arkadaşım fikir alışverişini uyumluluğu deneyin bir kerede , her şeyden önce aşkta bana göre saygı önemlidir , saygıyı kurabiliyorsanız , sevgi , sevgiyi kurduğunuz da ise aşk ve huzur zaten sizin olacaktır
bu tür şeylerden çok kendi kişisel gelişiminize önem verirseniz zaten size herkes aşık olur ..
ışıkla ve huzurla ..

sizin fikriniz böyledir...kadim ilimler size göre çocukçadır başkasına göre faydalıdır...

demetg

Kayıtlı Üye
evet kesınlıkle yanlış uygulama ateşte yakılan uygulamaların çogu hızlı getıttıren ışlemlerderdır yaparsınız sevdıgınız 1 kere gelır sonra yok olur çok etkılı olan uygulamalar bunlar degıldır

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
ışıkla ve huzurla ..

Arkadasim,hakli olabilirsin,siz birazda devamli büyü yapmak isteyen insanlari elestirmeyi birakip.sevdigi insandan karsilik görmeyince caresiz kalan kisileri düsünseniz diyorum.zamaninda o aciyi bende yasadigim icin,o caresizligi iyi tanirim.O yüzden anlayisla karsiliyorum,Ama siz serbestsiniz,belki sizin ihtiyaciniz yoktur,yalniz kusura bakmayin ama,madem sizin ihtiyaciniz yok,gerek duymuyorsunuz,Burada ne isiniz var??belki simdi bana <sana ne istedigim yere girerim<dersiniz belki,siz bana bunu söylemeden önce,ben size sunu diyorium<sizi ilgilendirmez,kimin neye gerek duydugu<saglicakla kal.:biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bu tip şeylerde Yule yi dinlemek en iyisi mesela ben onun onaylamadığı şeyleri hiç yapmıyorum başımda belaya girmiyor arkadaşlar bence önce Yule ye veya Uruma danışın yapmayın sakıncalıdır bencede

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
degerli arkadaslar, bazen gercekten hayrete dusuyorum. Bir cok arkadasimiz gerekli uyarilar yapilmasina ragmen hala nasil yapsam, suna yapsam gibi mesajlar atiyorlar. Anlamak istiyorum ama zorlaniyorum acikcasi. Admin uygulama hatali diyor bazi uye arkadaslar suna uygulasam olurmu diyor. Herkes mesajlari okusa bu tur mesaj kirliligi ve bilincsiz sorular sorulmazdidiye dusunuyoru. sevgiyle

Sana katiliyorum.bence bazi kisiler sadece uygulamalari okuyorlar,yorumlari pek okuyan yok gibi.yoksa kimse,bask.asinin sordugu bir soruyu,sormaz.üstelik bu uygulamanin yanlis oldugunu 2 mod birden belirtmis,yinede ayni sorular.:rockon:

APCAĞA

Kayıtlı Üye
ben uyguladım hiç ama hiç bir işe yaramadı tutmuyor boşuna denemeyin uydurma bir tertip ve de ters,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...