bunun ne olduğunu anlamadım

moskov

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben dün fal baktırdım bayağı bir ağırlık çöktü üstüme herşeyi bildi bakan kişi. yatağıma yattım dualarımı ettim uyudum rüyamda mabetteyim konuları okuyorum Allah ve cinler ile ilgili bir yazıya denk geldim tam okurken bir anda sanki sinema filmindeymişim gibi yazı ve benim arama bir el girdi ve elinde su var döktü ve o an kalktım enseme su döküldü etrafımdada hiç kimse yoktu sesime annem geldi okuduk ettik ama buna anlam veremedik sizce ne olabilir ?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Ozaman Kesin birşey söylemek yalan olur Eğer Cinlerle irtibatı var ise cinler tarafından olmuştur Yok ise Kesin birşey söyliyemem .Selametle

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Dün forumdaki yeni açılan başlıklara bakmışsın gibi snki,hani içeriği okumasan da başlıklardan etkilenmişsin gibi:)Cinler ve yaşadıkları yerler ve cinelr gibi başlıklar vardı birde rüyayı sinema gibi izlemek ve lucid deneyimleri falan:=)))birde üzerine fal deneyimin etkilenince beynin hepsini birleştirmiş gibi sanki???

gümüş

Kayıtlı Üye
Ensenize su uyanıkken döküldüyse sanırım bu biraz irrite edici bir durum sevgili moskov;)
Rüyanızda ise bence de hemen hemen sn lavender'in söylediği gibi sayılır...

• Beğendim
Tepkiler: AJA

moskov

Kayıtlı Üye
sanırım öyle oldu bilinçaltım birazcık oyun oynadı ama su dökülen kısım buz gibiydi vücumda