Benim İstediğim

• Konbuyu başlatan KreasyoN
  • Başlangıç tarihi
K

KreasyoN

1 haftadır bu forumdayım ve konuları beğenerek okuyorum, lakin o kadar çok konu okudum ki kafam allak-bullak oldu.

Şimdi ben kendime bir yol yaptım ve en baştan başlayarak, yavaş yavaş ilerleyip, gittikçe iyi bir psişik yetenek kullanıcısı, aura görme, çakralarımı açma (hangi çakralarımın açık olduğunu anlama), evrenden enerji alma, enerjiyi yönlendirme ve yapılan fiziksel saldırılara karşı psişik güç ile veya evrenden çektiğim enerjiyle veya başka beyin yollarıyla kişiyi alt etme (fakat zarar verme değil, şiddetin her türlüsüne karşıyım) gibi şeylerin yapılması mümkün.

Bunları aniden değil, yavaş yavaş ve etkili biçimde öğrenmek istiyorum. Okumam gereken konuları veya kendi yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Okumam gereken kitapları ben buldum. Eklemek istediğiniz varsa yazın lütfen.

Eckhart Tolle - Şimdinin Gücü
Echkart Tolle - Şimdinin Gücü Uygulamaları
Eckhart Tolle - Varolmanın Gücü
Eckhart Tolle - Dinginliğin Gücü
Cassandra Eason - 10 Adımda Psişik Gücünüz

deska

Kayıtlı Üye
BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ - AMARGI HILLIER

Çakra açma, vb... konularla ilgisi yok ama bir araştır bu kitabı derim, çok güzel bir kitap.

mally

Kayıtlı Üye
Duygusal arinma eft kitabi - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

EFT hakkındaki bu konuyu inceleyin.

Chakra El Kitabı - B. J. Baginski, S. Sharamon

Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri - Ergün CANDAN

Tekamül - Ergün ARIKDAL

Bu kitapları da okuyabilirsiniz. Harika eserlerdir.

Ruh ve Madde Yayınları, Ege Meta Yayınları, Akaşa Yayınları gibi yayım evlerinden çıkan eserleri takip edin.

Ama en güzel yöntem, sitemizde ilgilendiğiniz konu bölümlerini son sayfadan başlayarak inceleyin. Bu konuların hemen hemen tamamı bilgi ve deneyim eseridir. Ayrıca konuyu açana soru sorabilirsiniz.

Ayrıca bol bol faydalı konu açın ve +rep kazanın, zamanı gelince de sitemizdeki çalışmalara katılın.

Perşembeleri şifa çalışmasına katılmayı da unutmayın. Enerjiyi hissedin, heyecanınız daim olsun.

İlgilendiğiniz konuların tamamı birbiriyle bağlantılı. Sitemizin bölümlerinin de birbiriyle direkt veya dolaylı olarak bağlantılı olduğu gibi.

Kafa karışıklığınız zamanla gider. Bu konular ve ilimler derya deniz, siz okudukça, uyguladıkça beyninizdeki soru işaretleri gider farkında olmasanız bile.

Sevgiler