Hocam kocam beni sevmiyor! Bir muska yazda beni sevsin .

S

SoNoL

Hoca stand up yapmış.Cem Yılmaz'ın mesleğinde tehlike çanları çalıyor,bence bir hoca bulup muska yaptırsın:eek:fftopic:

AJA

Elit Üye
Acı bir gerçek hemde..Önemli olan bunun farkına varabilmek.Geç olmadan...
Bir şarkıcıya bile çok sevdiği bir parçasını zamansız istediğiniz ve o çaldığında aynı ses ve sevgi çıkmaz..
Gerisini hesap edelim :)

Kimse kimsenin ruh kölesi değildir ve olamaz...

musashi

Banlı Kullanıcı
ben bu hocadan hiçbirşey anlamadım. sanırım pskolojik sorunları var. hem allah kelamı dilinden düşmüyor hemde hocalık vasfını çok yanlış kelimelerle insanları aşağılayıcı bir şekilde kullanıyor. konustuğu kelimeler erkek olduğum halde beni çok rahatsız etti acaba bayanlar ne düşünürler diyorum.
insana yakışan uslup yok

moskov

Kayıtlı Üye
adamı çok bunaltmışlar bence içi şişmiş :)

Katarina

Kayıtlı Üye
ben bu hocadan hiçbirşey anlamadım. sanırım pskolojik sorunları var. hem allah kelamı dilinden düşmüyor hemde hocalık vasfını çok yanlış kelimelerle insanları aşağılayıcı bir şekilde kullanıyor. konustuğu kelimeler erkek olduğum halde beni çok rahatsız etti acaba bayanlar ne düşünürler diyorum.
insana yakışan uslup yok

Açıkçası ben bir bayan olarak çok gülüyorum bu hocaya.Söylediklerinde yanlış bir şey yok sadece halk dilinden konuşuyor. :)

Katarina

Kayıtlı Üye
bencede hatta şeker dicektim dyemedim tepki alıcam diye :)

Ama şeker yani :) Yalan bir şey söylemiyor ki sadece espirili yaklaşıyor.Önce dua et çirkini güzel gösterir diyor; sonra çirkinsin muska ne yapsın diye alay ediyor haksız mı?Haklı :)

moskov

Kayıtlı Üye
Ama şeker yani :) Yalan bir şey söylemiyor ki sadece espirili yaklaşıyor.Önce dua et çirkini güzel gösterir diyor; sonra çirkinsin muska ne yapsın diye alay ediyor haksız mı?Haklı :)

haklı ama çirkin kimse yok her satıcının bir kör alıcısı var önemli olan o alıcıyı bulmak :)

3008

Kayıtlı Üye
Cübbeli, sakallı, sarıklı ve hoca dediğimiz ama sapıklığın, BADELEME nin dik alasını yapanlara bakınca Cübbeli Ahmet gerçekten sütten çıkmış ak kaşık. Adam birtakım şeyleri espri ile karışık anlatmaya çalışıyor ve farkettinizmi bilmem DÜZ MANTIK kullanıyor. Bildiği tek şey herşeyi yaratan ALLAH ve tek yol gösterici de onun kitabı KUR AN olarak her ortamda dile getiriyor. Karı demesine takıldı arkadaşımız ama gerçekte de karı kelimesi ağır veya kaba bir laf değil. Nereden geldiğini ortalıkta dolaşan güzel aşk hikayelerinden okuyabilirsiniz. (Not:Cübbeli yi hiç görmedim sadece ekranlardan gördüm. Müridi felan diye çıkışmayın :)

moskov

Kayıtlı Üye
karı kelimesi duyulan ve söylenen yere göre kaba sayılabilir ama adam kabalık için söylememiş ve çokta güzel anlatmış bu konuyu oda haklı saçma sapan sorularla karşısına çıkmışlar cevapları çok güzel söylemiş :)

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Acı bir gerçek hemde..Önemli olan bunun farkına varabilmek.Geç olmadan...
Bir şarkıcıya bile çok sevdiği bir parçasını zamansız istediğiniz ve o çaldığında aynı ses ve sevgi çıkmaz..
Gerisini hesap edelim :)

Kimse kimsenin ruh kölesi değildir ve olamaz...
hayatın acı gerçekler halkımız o kadar cahil ve bilinçsiz ki olacagı buydu başka birşey beklememek gerek..sevgiyle

AJA

Elit Üye
Cübbelinin şuan ki durumu aklıma geldi :) Kadınlar diye diye adam bu sebebten içeride :D

Ori

Kayıtlı Üye
Tüh ya kaldırılmış :D

Ori

Kayıtlı Üye
'' Leyla nasılmış biliyor musunuz? Kuru karı birşeymiş. '' Ne desem bilmem ki.. :D

AJA

Elit Üye
Ori çok güldürdün beni :D :D :D