Korkmuyorum ama tekrar yaşamak istemiyorum

berula

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece başımdan ilginç bir şey geçti. Yardımlarınızı ve bilgilerinizi esirgemezseniz çok mutlu olurum.

Dün gece kuzenim benimle kaldı. Aynı odada karşı karşıya yataklardaydık. Sabaha karşı olduğunu tahmin ediyorum saati net bilmiyorum, hafif bi esintiyle kendiliğimden uyandım. Kısık bir erkek sesi sanki kulağıma öyle o şekilde konuşuyor direkt kulağıma fısıldanıyor. Ses önce 'Adın ne?' diye sordu. Ben kuzenimin sorduğunu sandığımdan cevapladım. Tam o sırada kuzenime baktım bana dönük şekilde uyuyordu. Kuzenime bakmaya devam ederken aynı ses bu kez soyadımı sordu. Fakat kuzenimin ne ağzı kımıldadı ne mimikleri değişti, o derin bi uykudaydı. Kuzenimin yapmadığını anlayınca suale cevap vermedim. Bu kez hayır o değil ben soruyorum dedi ses yeniden. Yataktan doğruldum derin bir nefes aldım. Hafif bir esinti oldu ve odadaki ağır hava bi anda dağıldı.

Sabah kuzenimle konuştuğumda gece hiç bir ses duymadığını söyledi.

Size sormak istediğimse şu; konuştuğum bir varlık mıdır ? Ben daha önce hiçbir nedenle ve hiçbir zaman varlık çağırmamama ve onlar kesinlikle uğraşmamama rağmen neden benimle iletişim kurmak istedi?

Daha önce bu tarz deneyimlerim oldu. Bana dokunmuşlardı seslerini duymuştum çünkü konuşuyordu. Fakat ilk kez benimle konuşmak istedi soru sordu. Neden bu sefer bunu yaptı ve ilk kez dokunmadı anlamıyorum.

Elbette bu tahminlerimi varlık olabilme ihtimaline karşı yapıyorum. Yardımlarınız ve bilgileriniz bekliyorum. Teşekür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İncelemeden bir şey denemez.

musashi

Banlı Kullanıcı
ben okurken ürktüm :) şimdi gecenin bu saatinde nasıl uyuyacağım bilmiyorum. zaten yanlız yaşıyorum :)
banada sorsalar sanırım düşer bayılırım :)
yerinizde olmak istemezdim . umarım kötü birşey olmaz< size...

demonic

Kayıtlı Üye
Artık varlıklar soyadımı soruyor :) ilginç...

Yakaza

Kayıtlı Üye
Ben bir kez cin görmüştüm kısa boylu kara bişey ama hiç konuşmadı.Bende uykudan uyandığımda görmüştüm baş ucumdaydı karşı karşıya geldik 2 saniye falan sonra çok hızlı(belki mermiden bile daha hızlı şekilde)Kaçtı gitti.sonra göremedim tabi bu 10 yıl önceydi.Benimde isteğim cin,melek,ruhanilerle görüşmek o zamanlar hiç ruh çağırma yapmadan görmüştüm onu gelmişti uyandığımda başucumdaydı.Ama bu ruh çağırma pek çok şey görmeme rağmen deneyemedim sizin bildiğiniz birşey var mı yöntem?

berula

Kayıtlı Üye
Artık varlıklar soyadımı soruyor :) ilginç...

evet bencede çok ilginç. bende bunu merak ediyorum neden adımı soyadımı sorsun ki.

"musashi" hiç korkmuyorum görseydim korkardım sadece sesini duyduğum için belkide. bi de bundan öncekilerde dokunuyorlardı. ama nedense hiç korkmuyorum

Guven

Kayıtlı Üye
İşi ticarete döken bir telepat uykuda tckimlik no kredi kartı falan isterse şaşırmamak lazım.

demonic

Kayıtlı Üye
evet bencede çok ilginç. bende bunu merak ediyorum neden adımı soyadımı sorsun ki.

"musashi" hiç korkmuyorum görseydim korkardım sadece sesini duyduğum için belkide. bi de bundan öncekilerde dokunuyorlardı. ama nedense hiç korkmuyorum

korkmuyorsanız neden yaşamaktan çekiniyorsunuz ki?hatta yalnız kaldığınızda size arkadaşlık eden bir ses...kulağa hoş geliyor...

berula

Kayıtlı Üye
korkmuyorsanız neden yaşamaktan çekiniyorsunuz ki?hatta yalnız kaldığınızda size arkadaşlık eden bir ses...kulağa hoş geliyor...

evet korkmuyorum ama bunu tekrar yaşamakta istemiyorum. açıkçası bu durumu hayatıma daha fazla dahil etmek istemiyorum. başlarda sadece ufak seslerdi ve artarak ilerledi.

Not: şu an için korkmuyorum ama ilerlerse... :oops:

demonic

Kayıtlı Üye
evet korkmuyorum ama bunu tekrar yaşamakta istemiyorum. açıkçası bu durumu hayatıma daha fazla dahil etmek istemiyorum. başlarda sadece ufak seslerdi ve artarak ilerledi.

Not: şu an için korkmuyorum ama ilerlerse... :oops:
bakın insan bilmediği şeyden korkar...mesela karanlıktan korkar neden?etrafında ne olup bittiğini bilemez,ama hep ışık cazip gelir,korkuyu yokeder...korktuğumuz an ışıkları açarız...neden?çünkü ışık olduğunda etrafınızı görebilirsiniz,bilenilirsiniz...belkide siz bu varlıkla iyi bir arkadaşlık kuracaksınız...onu tanıyınca seveceksiniz...bunlar olmayacak şeyler değil.demek istediğim hemen ani kararlar vermeyin,olayı her yönüyle düşünün...

berula

Kayıtlı Üye
bakın insan bilmediği şeyden korkar...mesela karanlıktan korkar neden?etrafında ne olup bittiğini bilemez,ama hep ışık cazip gelir,korkuyu yokeder...korktuğumuz an ışıkları açarız...neden?çünkü ışık olduğunda etrafınızı görebilirsiniz,bilenilirsiniz...belkide siz bu varlıkla iyi bir arkadaşlık kuracaksınız...onu tanıyınca seveceksiniz...bunlar olmayacak şeyler değil.demek istediğim hemen ani kararlar vermeyin,olayı her yönüyle düşünün...

kesinlikle bana zarar vereceğine inanmıyorum bu yüzden korkmuyorum belkide. yani yapsaydı uzun süreden beri yapardı. sadece ses şeklinde kalmasını temenni ediyorum görürsem herşey farklı olabilir aklımı kaybedebilirim belki. çünkü ben çok basit bir korku filmine bile bakamam ki bana benzemeyen bir varlığın karşımda belirmesi...

sanırım haklısınız bu kadar önyargılı yaklaşmamak gerekiyor ama bu haliyle kaldığı sürece :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya böyle anlatınca herkes korkar bende şimdi çok korktum düşünsenize karşında birisi yatıyor ve ağzı kımıldıyo konuşuyo ses onun değil ve o uyuyo offfff :( Hayırlısı

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
arkasına dönüktü diyosun ve mimikleri kımıldamadı yazıyosun yada kuzenim sanarak adımı söyledim nası yani

berula

Kayıtlı Üye
Ses önce 'Adın ne?' diye sordu. Ben kuzenimin sorduğunu sandığımdan cevapladım. Tam o sırada kuzenime baktım bana dönük şekilde uyuyordu. Kuzenime bakmaya devam ederken aynı ses bu kez soyadımı sordu. Fakat kuzenimin ne ağzı kımıldadı ne mimikleri değişti, o derin bi uykudaydı.

sanırım yanlış okudunuz. bu aldığım yere bakarsınız daha net anlaşılabilir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
kesinlikle bana zarar vereceğine inanmıyorum bu yüzden korkmuyorum belkide. yani yapsaydı uzun süreden beri yapardı. sadece ses şeklinde kalmasını temenni ediyorum görürsem herşey farklı olabilir aklımı kaybedebilirim belki. çünkü ben çok basit bir korku filmine bile bakamam ki bana benzemeyen bir varlığın karşımda belirmesi...

sanırım haklısınız bu kadar önyargılı yaklaşmamak gerekiyor ama bu haliyle kaldığı sürece :)

Neden onunla iletisime gecip :driving:ne istedigini ögrenmiyorsun??belki sana faydasi olabilir:willy_nilly: