Hoca oldugunu iddia eden kisi acaba gercekte nedir?

marinagr

Kayıtlı Üye
Mabet uyeleri, basimdan gecen kotu bir olayin etkilerinden Tanri'ya sukur sanirim kurtuldum. Ancak olaylari yasarken de anlam veremedigim bazi sorular henuz yanit bulmus degil. Sorularimla ilgili yanit verebilecek duzeyde olan herkese simdiden cok tesekkur ediyorum.
-Kendisinin Musluman ve hoca oldugunu beyan eden bir kisi Ramazan ayi boyunca ve dini bayram gunlerinde su vs. bakimi yapar mi?
-Arapca sagdan sola yazilan bir dildir. Peki nicin bakim sirasinda hoca Arapca yazilari soldan saga yazmistir?
-Bize Ramazan ayinin 1. gunu varliklarinin baglanacagini, ancak bayramda tekrar salinacaklarini soyledigi halde kendisi ayboyunca bakim yapmaya devam etmistir. Varliklari baglandiysa bakim nasil gerceklesebilir?
-Ustunuze varlik salinip enerjinizin tukendigi, bacaklarinizin ustunde duramayip yere yigildiginiz, bu varligin bedeninizi tirmaladigi veya bedeninizin herhangi bir bolgesine belirli bir sembol cizdigi oldu mu?
Saglicakla ve hoscakalin

musashi

Banlı Kullanıcı
şarlatandır o ne hocası gerçek hocalar bu tür oyunlarla iş görmez büyücü mmedyum tarzı bir hal var o kişide. gerçek hocalar samimi bir dost gibidir. edep vardır haya vardır. zaten yüzüne bakınca insan samimiyetini hisseder. bir adama bakınca için kararıyosa o adamdan uzak duracaksın.

whitedemon

Kayıtlı Üye
" -Ustunuze varlik salinip enerjinizin tukendigi, bacaklarinizin ustunde duramayip yere yigildiginiz, bu varligin bedeninizi tirmaladigi veya bedeninizin herhangi bir bolgesine belirli bir sembol cizdigi oldu mu? " Sizin başınıza böyle birşeymi geldi.Benim gelseydi kafayı yerdim :S

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ay bu benim lise yıllarında arapça koruma muskası yazmaya çalışıp.bide efendim tam moda girmişiz üç arkadaş,ortam loş,balmumu mühürler,misk-i amberle ceylan derisine yazma çabaları falan,aman yarabbi:)tabi ben yazıyı bitirmeme yakın arkadaşın biri koptu gülmekten,ya dedi sen neden yazılarısoldan sağa yazıyorsun kızım arapça değil mi bu:))))
benim muska ne kadar tutuyosa o hocanınkide öyledir inanın:))))

marinagr

Kayıtlı Üye
" -Ustunuze varlik salinip enerjinizin tukendigi, bacaklarinizin ustunde duramayip yere yigildiginiz, bu varligin bedeninizi tirmaladigi veya bedeninizin herhangi bir bolgesine belirli bir sembol cizdigi oldu mu? " Sizin başınıza böyle birşeymi geldi.Benim gelseydi kafayı yerdim :S

Basima bu olay 3 kere geldi. Isterseniz hikayenin kapsamli halini http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=23871 okuyabilirsiniz. Tesekkur ederim.

dsuared

Kayıtlı Üye
bir kaç aydır büyü olayına merak sarmış durumdayım internette yüzlerce tip var bazılarının numarası bile yok hesap numarası verip kargo yaparım diyor bence yine bu işin en güvenilir yeri burası maddi beklentide yok yapabilen yapsın deniliyor