Ne olduğuna bakarmısınız ?

AJA

Elit Üye
Bunu 2 yıl önce yaptırmıştım ve uzun zamandır ta takmıyorum bir köşede de duruyordu ve vefk olabileceğini düşündüm merak edip açtım yok etmeden önce ve anlayan bilen varsa sormak istedim.Ayrıca vafklerin suya konunladığını ve yakılmadığını biliyorum bunu nasıl yok edeceğim ?
Tabi yapan hoca ne kadar doğru yaptı bunu ben anlayamam bilen arkadaşlardan ve modlarımızdan rica edeceğim.
Bu kare bir kaüıt ve 2 tarafında da yazı var. Bir tarafında sadece dua sanrıım.Diğer kısmında ise kare içinde yazılar sanırım arapça rakam vs.Ayrıca 33 sayısı kare nin etrafını çevirecek şekilde yazılmış.
388804_2636565358959_1400224032_33030220_863530491_n.jpg

297436_2636569559064_1400224032_33030226_1702122045_n.jpg

origanum

Yönetici
Bunu site içinde birkaç yerde açıklamıştım aslında ama arayıp linkini gönderene kadar yazmak daha kolayıma geldi.
Küçük küçük parçalar halinde kesin yaklaşık 0.5 milimetrekarelik olabilir. Bir kavanozun içine sirkeli su koyun içinde 1 hafta bekletin, kapalı bir dolabın içinde. Yazılar silinmeye başlar, sonra kağıt parçalarını yakın, sonra da kalan küllü kağıt parçalarını ayak basılmayan bir toprağa bırakın, rüzgarla uçuşacaktır. Böylece hem negatif etkiden arınmış hem de tüm elementlerle buluşmuş olur.
Kendinizi de sirkeli ve tuzlu su ile yıkayın, evinizi de silin. Adaçayı yapraklarını tütsü olarak yakın. Tam arınma sağlanmış olacaktır.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

AJA

Elit Üye
Bunu site içinde birkaç yerde açıklamıştım aslında ama arayıp linkini gönderene kadar yazmak daha kolayıma geldi.
Küçük küçük parçalar halinde kesin yaklaşık 0.5 milimetrekarelik olabilir. Bir kavanozun içine sirkeli su koyun içinde 1 hafta bekletin, kapalı bir dolabın içinde. Yazılar silinmeye başlar, sonra kağıt parçalarını yakın, sonra da kalan küllü kağıt parçalarını ayak basılmayan bir toprağa bırakın, rüzgarla uçuşacaktır. Böylece hem negatif etkiden arınmış hem de tüm elementlerle buluşmuş olur.
Kendinizi de sirkeli ve tuzlu su ile yıkayın, evinizi de silin. Adaçayı yapraklarını tütsü olarak yakın. Tam arınma sağlanmış olacaktır.

Çok teşekkür ederim sayın Origanum.Yapacağım ilk fısratta yarın inşallah.Bu arada bunu en az 1 yıldır evimde tutuyordum bunun bir yan etkisi olmuşmudur bana merak ettim.Sanırım siz ne için yapıldığını anladınız .?
Yaptırma amacım zaten belli ve hiç iyi gitmiyor o durumum.Yıllardır böyle. :)