Küçük Bir Sorunum Var

Perina

Banlı Kullanıcı
Sayın Perina konuyu ben silmedim dedim ancak devamını da yazsaydınız kim sildiyse bir bildiği vardır dedim. Konunuz çöp kutusundadır. Sayın origanum uzun uzun açıklamış. İnanın yorulduk, bunu lütfen anlayın. Kimin hangi konusu silinmişse, kim silmişse silsin doğru olanı yapmıştır. Zaten özelden açıklama yapıyoruz yeterince, bir de buralara taşımayalım. Site son zamanlarda çok fazla keyifhane sitesi olmuştu ve çizgiden uzaklaştı. Buna engel olmak zorundayız. Eğer amacınız muhabbet etmekse internette milyon tane site var, bizlerle muhabbet etmek istiyorsanız görüşmelere gelin orada tanışalım. Bu konular da tekrar gündeme gelmesin.

Konuyu gündeme getirmemem gerekirdi ama birşeyler yazabilirmiyim..Çünkü bayram tatili olduğu için gelememiştim ve bu konu gündemdeyken yazamamıştım da..Diyeceğim o ki burada yazılan herşeyi anladım..Peki o zaman neden mi ısrar eden bir tutumdayım..Çünkü bahsi geçen silinen konum benim buraya göndermiş olabileceğim en iyi konuydu..Yani daha iyisini gönderebileceğimi sanmıyorum:)En azından uzun bir süre daha iyi bir çalışma yapamam..Çünkü o konu internetteki 5 yılımın birikimiydi..Yapabildiğim ya dayapabileceğim en iyi parapsikolojik çalışmaydı..Daha iyisini neden mi yapamam..Çünkü bence benim daha iyisini yapma niyetim yok ki..Bu çalışma tam bana göreydi çünkü..Tam benim ruhuma ve çizgime göre..

Ayrıca gizlimabede aykırı bir konu değildi..Tam da buraya uygundu aslında..Keşke geri gelse:) Ama parapsikoloji bölümüne geri gelse..Yada eğer çöp kısmından geri gelmesi mümkün değilse aynı konuyu yeniden kaleme almama müsade edilse:) Ama aynısını yazabilirmiyim bilmiyorum:(Çünkü insana herzaman ilham gelmiyorki..Aynı büyüyü yakalayamıyorsunuz:(

Ve Akademiye gelme şansın hiç yokki..Evden bunun için izin alamam imkansız..Hem mümkün olsa bile benimle kim konuşmak ister ki:) Hem uzun konuşuyorum..Hem yoruyorum..Hiçbir insanın buna vakti yok ki..Bakın burada dahi vakti yok işte:( Özetle vakti olan ve bana vakit ayırmak isteyen okusun yada ilgilensin benim öyle değilmi?:) Özetle bence bir insana en iyi kendisi yardım edebilir.Bunu biliyorum ama işte gel anlat Perina'ya..Bazen insanların vakti var sanıyor..Böyle bir sevgi seline kapılabiliyor zaman zaman:)

Yine özetle bu sayfaya yazan herkese teşekkür ederim..Eleştiriler var evet ama yazanların kaleminden taşan sevgi ve alakayı da görmemem mümkün değildi..İnanın sezgilerim çok güçlüdür..Bunu hissettim..Teşekürederim.Bundan sonra daha dikkatli olacağım mabedde..Ama bu yazıyı yazmak zorundaydım anlayın..

Ve ne olur bahsettiğim konu geri gelsin:)

origanum

Yönetici
Sayın Perina,
Mabet ekibinin de bayramı var giremeyebilir, kısıtlı girebilir ve bizim için son derece sıradan olan ama sizin ısrarla hayatımın konusu olarak lanse ettiğiniz bir adet yazıyı düzenleyememiş olabilir değil mi? Bir de bu açıdan düşünün, size yapacağız dedik değil mi? O halde bu acelecilik nedir? Bizler site görevlileriyiz diye sizin özel sekreteriniz mi oluyoruz her an arkanızı toplayacak?
Eğer evde de eşinizin tıpkı milyonlarca kadının yaptığı gibi bir erkeğin en lezzetli yeri olan başının etini yeme huyunuz var ise hayati tehlikedesiniz demektir, sizi gizli mabet ekibi bile kurtaramaz.
Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konunuz psişik yeteneklere taşındı, gözünüz aydın :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Sayın Perina,
Mabet ekibinin de bayramı var giremeyebilir, kısıtlı girebilir ve bizim için son derece sıradan olan ama sizin ısrarla hayatımın konusu olarak lanse ettiğiniz bir adet yazıyı düzenleyememiş olabilir değil mi? Bir de bu açıdan düşünün, size yapacağız dedik değil mi? O halde bu acelecilik nedir? Bizler site görevlileriyiz diye sizin özel sekreteriniz mi oluyoruz her an arkanızı toplayacak?
Eğer evde de eşinizin tıpkı milyonlarca kadının yaptığı gibi bir erkeğin en lezzetli yeri olan başının etini yeme huyunuz var ise hayati tehlikedesiniz demektir, sizi gizli mabet ekibi bile kurtaramaz.
Sizin de geçmiş bayramınız kutlu olsun.

Size kırılabilirmiyim:)Bence yine yalnış anlaşıldım:( Yukarıda P4inkiller konunuz çöp kısmında şuan deyince ben yine yalnış anladım..Geri dönmeyecek sanmıştım:)İnanın ki öyle algıladım:(Daha öncede dediğim gibi inanınki acelesi yoktu..Hatta yıllarca bekleyebilirdim:)İnanın beklerdim..O küçük sihirli oyunumda da ben 5 yıl beklemiştim zaten iyi enerjileri..Burada sanki bir negatiflik mi oluştu..Olsun düzelecek bence:)Yani umudum büyük yine bu konuda..Ama yinede diyorum ki umarım bu seferki 5 yıl sürmez:)

Eşim ve evliliğim konusuna gelince bu konuda bana kimseler yardım edemez:)Ve eşimede:)Kısaca böyle:)Latifeler bir yana o benim koruyucu meleğim bence..Onu çok incittim ve O da beni incitti..Ama bence herşey yoluna girecek..Ve sanırım erkeklerin hepsi hemfikir kadınlar konusunda:)Neden böyle yazdım şimdi izah etmeyim en iyisisi:):D

Neyse bir de yeri gelmişken şunu söylemek istiyorum..İnanın bana sandığınız kadar sabırsız değilim..Benim buraya bu konuyu açmaktaki amacım acelecilik değil iyi enerjileri geri getirmekti:)Ama sanki birazcık zor mu görünüyor:)Yani Perina açısından:)Ve tabi yalnış anlamalarım ve anlamalar..

Ve evet bu konu benim için önemli..Biliyorum mabeddeki çalışmalarla boy ölçüşemez, ve belki litaratürde yok ama benim tüm birikimimde bu işte..İnsan işte..Aciz bir varlık..Ve çoğu zaman tüm birikimleri küçücük bir oyun olabiliyor..