Balık Burcu (diğer buçlarla uyum ve özellikleri)

Ü

Üye silindi 56746

yükselen koçsa kaçabilirsiniz, yükselen faktörü önemli. su burçlarının yükseleni ateş grubundan olunca pek çekilmiyor, teyzemin kızından biliyorum. üstüne bir de karadenizliyse merhaba merhaba yeterli :censored: (genelleme yapmıyorum)

Ü

Üye silindi 56746

Niye ya koctan daha iyi bi burc ben gormedim.
Beni birseyler yapmaya en cok tesvik edebilen burc koc :D
yükselen diyorum :D bütün burçlar candır yerine göre, mesela ben haritamı incelemeye başlayalı beri her burçtan bir şeyler kapmaya başladım olumlu anlamda, değerlendirmeyi bilmek lazım işte

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Harita sadece Güneşten ibaret değil ki.
Yengeç kadını böyledir, akrep erkeği şudur, koç kızdımı kızarır, boğa anca yatar, terazi mızmızlanır vs vs gibi yaklaşımlar çok ama çok yanlış.
Bu bin sayfalık bir roman hakkında özetin ilk cümlesine bakarak yorum yapmaya benzer.

Ü

Üye silindi 58480

Harita sadece Güneşten ibaret değil ki.
Yengeç kadını böyledir, akrep erkeği şudur, koç kızdımı kızarır, boğa anca yatar, terazi mızmızlanır vs vs gibi yaklaşımlar çok ama çok yanlış.
Bu bin sayfalık bir roman hakkında özetin ilk cümlesine bakarak yorum yapmaya benzer.

Aynen katiliyorum genis perspektifile bakmak gerek ))
Akrep harbi gicik ama

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Muhtemelen hayatınıza giren akrep vurgusuna sahip kişilerin gezegen konumları, doğrusu haritasındaki yerleşimler sizin haritanızda ters noktalara yerleşmiş, sizin sahip olduğunuz potansiyel ile karşıdakinin potansiyeli bazı noktalarda çakışmış. Bunun için sinastriye bakmak gerek aslında.
Ayrıca bende akrep vurgusuna sahibim :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Deme iste demee
Benim kapaliligimi en iyi akrepkler aciyor. xD

Akrep kadini gizem sezinleyip kafasi da karisinca asik olup kendi kendini kiteyen bir enerjide benim gordugum. Tabi eerjisini yonetemiyorsa.
Asik oldu mu da vallahi kac yani :D Gerci seni camurdan cikarirlar severlerse. Benim 10 yilim akrep etut ederek gecti de.. )
He. Ben iğneleri var diye demiştim ☺️?