Balık Burcu (diğer buçlarla uyum ve özellikleri)

madman

Kayıtlı Üye
Balık Burcu Ünlüleri (20 Şubat-20 Mart)
Albert Einstein
George Washington
Elizabeth Taylor
Frederic Chopin
Michelangelo
Victor Hugo
John Steinbeck
Stalin

teşekkürler

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
emeğinize sağlık burcumda bazı detaylar yok mesela hayal kuramam hep gerçekçi olmuşumdur başkalarının tarafından yönetilmeyi sevmediğim gibi kimseyede yönetmem azimliğimdir acaba ben tam balık deyilmiğim yoksa yükselen burcumun etkisindemiyim gerçi yükselen burcumu bilmiyorum
herşey için çok teşekkür ederim elinize yüreğinize sağlık saygılarımla

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
emeğinize sağlık burcumda bazı detaylar yok mesela hayal kuramam hep gerçekçi olmuşumdur başkalarının tarafından yönetilmeyi sevmediğim gibi kimseye de yönetmem azimliğimdir acaba ben tam balık deyilmiğim yoksa yükselen burcumun etkisindemiyim gerçi yükselen burcumu bilmiyorum
her şey için çok teşekkür ederim elinize yüreğinize sağlık saygılarımla

Sayın dertlipınar tam balık, biraz balık demeyelim dilerseniz. :) Yükseleniniz, ay burcunuz, kuzey ay düğümünüz vs vs sizi siz yapan öyle çok unsur var ki doğum haritanızda. Sadece güneş burcunuz yani balık yeterince sizi tanımlaması pek mümkün değil.

Sevgiler... :)

gama

Kayıtlı Üye
gençlik dönemi için en kötü burç, neler çekmiştim :boat:

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Yükselenim Akrep.bir de değişken Balık olunca gelin bana sorun hayatı :) ben göz olayına takıldım. Benim de hafif çekik gözlerim. Hep yörük zannederler beni bu yüzden. Balık çok duygusal derler ama ben de dahil tanıdığım balıklar duygusal değil sadece sulugözdü :)

Ü

Üye silindi 56746

Saffet Emre Tonguç'un burcu:) ama bence yükselen kesin yay; bu entelektüel birikim, bu güler yüz, efendim bu gezginlik, espriler birtakım nüktedanlıklar başka hangi burcun eseri olabilir? Gerçekten kendisini dinlerken çok mutlu hissediyorum hem de bilgiyle dolup taşıyorum. Tavsiye ederim, ayrıca Boğaziçili'dir kendisi.

taroh

Kayıtlı Üye
kendini romantizmin sanatın meleği olduğunu düşünen yükseleni oğlak olan venüsü oğlakta maddi bir balık burcu. onlara gerçek yüzünü gösterirseniz kesinlikle kabul etmezler.bende bu özelliklerini gördüm. kendileri ile zannetikleri kendileri arasında büyük fark var.

Ü

Üye silindi 58480

Sey, ahom.. . ... :geek:
Balik burcunu gorunce guzel giyinmemissin saclarima sekil verememissem hemen yolumu degistiririm :geek::geek:
:D

Baliklar da olmasa kimin sezgilerine guvenicez su hayattta : ))

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Yanlız birşey fark ettim, burayı hafif sabote edicem kusuruma bakmayın, şimdiden özür dilerim.
Sabit konularda kova burcu yok ya. Güneş kovaların ne günahı var, ben bile gücendim :)

ayikizleri

Kayıtlı Üye
Sevgili @aNAkSaRatE bu saatte yüzümü güldürdünüz, hem bunu ikinci defa yapıyorsunuz :).
Karşılığında ne kadar teşekkür etsem az.
Yorumlarımı begenmenize ayrı, eğlenmenize ayrı, desteğinize ayrı sevindim, abartmadan söylüyorum 2 cümle ile enerjimi tazelediniz :).
Ne diyim bilemedim, klişe olacak biraz ama sizinde yüzünüz daima gülsün, içiniz rahat ve huzurlu olsun, her şeye rağmen azminizi kaybetmeyesiniz. Biraz çiçek satıcısına benzedim ama olsun :) içimden bu geldi.

Son olarak buraya biraz kendimden birşeyler paylaşmak isterim sayın @*nefertiti* 'yide kızdırmayayım.
Balık burcu zodyağın 12.elemanı, su grubunun değişken üyesidir yöenticisi Neptün'dür. Kollektif bir gezegendir, dokunduğu gezegene balık burcunun niteliklerini verir.
Hayalgücü, yaratıcılık gibi konuların yanı sıra açısına ve konumuna göre iradeyi zorlayıcı çalışabilir, yolumuzu -gerçeği- görmemizde yanıltabilir, dağınıktır.
Bunlar aynı zamanda balık burcununda sahip olduğu niteliklerdir.
Doğum haritasında 12.evi balık burcu yönetir.
Venüs balıkta yücelir ve aynı zamanda Jüpiter balığın yardımcı yöneticisidir.
Son olarak ayaklarda balık burcu ile ilişkilendirilir.
Eğer Güneş balıksanız Merkürünüz kova, balık veya koç yerleşimindedir.

Psikite

Kayıtlı Üye
Oyle bir demissin ki sanki 2008 Avrupa Sampiyonasina katilacak futbolcular aciklanmis, )))
Olsun burclar konusu eskimez. Bugun acilmis gibi. Ben bile balik kadini gorunce yolumu degistirmem gerektigini 11 yil sonra anladim , gec olsun guc olmasin )

Balık burçları degil asıl akreplerden kaçıcan ?? balık burcu bir sevgilim vardı.

Ü

Üye silindi 58480

Balık burçları degil asıl akreplerden kaçıcan ?? balık burcu bir sevgilim vardı.

Deme iste demee
Benim kapaliligimi en iyi akrepkler aciyor. xD

Akrep kadini gizem sezinleyip kafasi da karisinca asik olup kendi kendini kiteyen bir enerjide benim gordugum. Tabi eerjisini yonetemiyorsa.
Asik oldu mu da vallahi kac yani :D Gerci seni camurdan cikarirlar severlerse. Benim 10 yilim akrep etut ederek gecti de.. )