Lucid mi?

mecra

Kayıtlı Üye
Gecenlerde ruyamda zihin gucuyle havalandigimi gordum. Sabah uyaniyorum deneyeyim bi diyorum ve uctugumu dusunuyorum ve yataktan 5-6 cm havalaniyorum. Sonra gercekten uyanir gibi oldum ama hala havadayim sonra yeter bu kadar dedim ve birden yataga hafif bir sekilde dustum. Sonra tamamen uyandim. Gercek gibiydi bilmiyorum ama uyandigimda hala inmeye calistigimi dusunuyordum. Lucid olabilir mi acaba?

• Beğendim
Tepkiler: Ori

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Gerçekten havalandıysanız lucid rüyadır ama emin değilsiniz anladığım kadarıyla...

mecra

Kayıtlı Üye
Hayir emin degilim. Simdiye kadar sadece bir kere astral bir kere de lucid oldu ama istedigim her zaman yapamiyorum, olmuyor.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Lucid rüyalarda rüyanızın farkında olur ve yönlendirme yapabilirsiniz. Lucid uyku türleri sürekli olunca da insomnia benzeri bir durum oluşur. Kalitesiz bir uyku ve yorgunluğa sebep verebilir.

alin

Kayıtlı Üye
İlk bilinçsiz astral deneyimimde de benzer bir şey yaşamıştım daha doğrusu uyanıktım ancak dönüp baktığımda yataktaydım!! Kısa bir panik arkasından iyice korku aldığında yeniden birden hızla bedenime geri yatmıştım ama dediğiniz gibi uyku hali olarak algılamamıştım.Bana onu hatırlattı sadece biraz daha zaman geçirebilmiştim korkuyla geri dönme arasında.lucid rüya olduğunu anlamak fakat gerçek gibi dediğinizden benzerlik kurdum astralle...

mecra

Kayıtlı Üye
Uctugumu gordugumde yari uyaniktim ama ruya mi, astral mi, lucid mi bir turlu emin olamadim.