GizIi Mabet PIatformunun geneI içerigi.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bazı üyelerimizin de bizimle aynı hisleri paylaşmaları sevindirici:)

Dönem dönem Rep puanı istenen çalışmalar yapıldığı zamanlarda, bazı üyelerimiz forumu konu bombardımanına tutuyorlar. Biz bile takip ve kontrol etmekte zorlanıyoruz.

Site içeriğine uygun, özellikle araştırmaya dayalı ve faydalı konular açılmalı. Konulara yorumlar, varsa ek bilgi şeklinde yapılmalıdır. Teşekkür mesajları yasaktır, yerine rep verilmelidir.

Konuların paylaşılmadan önce de tekrar olup olmadığı kontrol edilmelidir.
Bunlar aslında forumda çok kereler belirtildi.

Sitede gerçekten faydalı ve bilgilendirici pek çok konu mevcuttur. Üyelerimiz arada yeni konu açmaktansa, eski paylaşılmış konulara göz atıp, ek bilgi veya yorumlarını yazarak güncelleseler forum kirliliği bir nebze de olsa azalır.

İyi ve kaliteli forumlar:)

• Beğendim
Tepkiler: AJA

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet bu yüzden sitemizde keyifhaneden tutun bilim tıp edebiyat sinema gibi bölümler var.Burası büyü okulu olduğu kadar herkesin bakıpta göremediğini görmenizi sağlayacak kişisel gelişimi amaçlayan bir forum.Eğer şikayetçiyseniz site yöneticileriyle irtibata geçin ve kapattırın bu bölümleri sadece büyü paylaşılsın :D

Bunlara katılıyorum bende..Ve sadece katılmak için yazmadım tabi bu mesajı:(

Ve OneRepublic'e de katılıyorum.Yukarıda demiş ki:"Bilmeden birinin burada bos bir sekilde konu paylasacagini düsünmüyorum, mutlaka az da olsa bilgisi vardir ki paylasiyor..Mesela ben foruma ilk geldiğim gün bilgi birikimim az demiştim.Ama hiç yok dememiştim.Asla konu hakkında hiçbir fikrim yok ise yazmıyorum.Biraz araştırdığım ve bildiğim konularda yazıyorum.

Yok bu konu başlığını tamamıyle üzerime almadım..Ama bu konunun benimle alakası olmadığı söyleyen olursa da samimi bulmam ona göre:)Yazılarım çok fazla senli benli algılanıyor olabilir.Ama inanın saygısız yada ruh hastası değilimdir:)Bu bir tarz işte..Merküriim yayda..merkürisi yayda olanlar sohbet tarzında yazarlar ve espirili bir dil kulanırlar..Ama asla mesafeliyimdir yazım tarzım yanıltmasın..ve biraz tuhafım anma ruhsal durumum çok kötü değil.Bu anlamdada korkmayın olurmu?:(

Aslında bu yazıyı buraya değil de başka bir konuya yazacaktım ama kendimi tutamadım,alınganlığımın etkisiyle yazdımişte..

Ama anladım gizlimabedde sadece ama sadece parapsikoloji paylaşılsın isteniyor..

Ama bu konuda başka türlü düşünüyorum.Hayatın kendisi ve kişisel deneyimlerde pşisik olabilir aslında..Yani daha sıradan algıladığınız şeyler..Yaşanmışlıklar yani..Bunu şu cümlelerle ve birazda duygusal idafe edeceğim affedin..Diyeceğim o ki insanlar hala sıradanlıktaki değerleri göremiyormuş hala..Yaşanmışlıktaki..Oysa ben sanmıştım ki artık gören insanlar var..Evet hayatın ta kendisi psişiktir de insanlar habire mucizeler,formüller ararlar,formüllerle yaşarlar!..Oysa her insan ve yaşadıkları psişikliğin ta kendisiyken..Her insan ayrı bir formül ayrı bir dünyadır evet...

Not:Yazım çok uzun oldu özür dilerim.Belki de yeni bir üye olarak buraya yazmaya hiçhakkım yoktu.Üstelikte bu sayfanın nedenlerinden biri iken.

Ama şu da var..Yönetimi ve sizleri anlıyorum.Evet burasının bir çizgisi var evet.Ama ben de ne yapayım ki samimiolmayı gerçek fikrimi yazmayı seviyorum..Başarılar dilerim gizlimabedde..Hakşkaten çok seviyeli bir yer burası.Ve çok başarılı..

Sennin

Kayıtlı Üye
Bende Söylenenlere katılıyorum.Keyifhane vb bölümler gerçekten iyi,çalışmalardan yorulan arkadaşlar kafalarını dağıtmak için bişeyler buluyorlar.Ancak bu bölümlere açılacak konular internetten çok kolay bulunuyor.Bu nedenle konu açmak isteyenler el emeği bişeyler yapmak yerine pratik bir şekilde,hatta bazıları düzenlemeden siteye koyuyorlar.Ayrıca parapsikoloji platformu olan gizli mabette,yöneticilerin onayladığı,çalışmalarımıza kolaylık sağlayak teknikler görmek isteriz.

Şunuda belirtiyim yanlış anlaşılmasın.Yöneticilerimizin ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarını biliyorum.Bazı yöneticilerle konuşuyoruz ne kadar meşgul olduklarını belirtiyorlar zaten çoğu zaman.Buna rağmen sitemiz düzgün bir disiplinde gidiyor.Bu nedenle yöneticilerimizi can-ı gönülden tebrik ediyorum...

Perina

Banlı Kullanıcı
İnsanların bu kadar dar bakmasına inanmamak gerçekten zor..Bu kadar basit bir gerçekliği bu kadar az insanın algılaması hakikaten inanılmaz..Neyse saygı duyuyorum.Ama tabi saygıda bekliyorum..

dewil66

Kayıtlı Üye
Eğer burası sadece parapsikoloji alanında kısıtlı olsaydı neden "keyifhane" adlı bir forum açılırdı?
Lütfen bunuda düşünsün beğenmeyenler...

Perina

Banlı Kullanıcı
Eğer burası sadece parapsikoloji alanında kısıtlı olsaydı neden "keyifhane" adlı bir forum açılırdı?
Lütfen bunuda düşünsün beğenmeyenler...

Sadece keyifhane değil başka birçok alan var büyü vb.şeyler dışında..Hatta Parapsikoloji dışında bile çok alan var burada..

AJA

Elit Üye
Tebik ederim bakış açıcı bu olması gerekir. Gizlimabet yönetimi olarak biz elimizden geleni yapıyoruz. Kurallarımız bir çok kişi tarafından sert ve gereksiz bulunuyor. Elimizden geldiği kadar bir çok konuyu kapatıyoruz siliyoruz. Ya da baştan hiç yayınlamıyoruz. Janettinde belirttiği gibi bu gizlimabettle ilgili değil. Gizlimabet üylerinin durumu kavrayıp ona göre davranması gerekir.

Açılan konu başlığınıda kınıyorum. Gizlimbetin genel içeriğinde hiç bir sorun yoktur. Bir çok siteye göre gayri ciddi bölümler son derece azdır. Genel kültür içrene filim, müzik, edebiyat, bilim gibi konular zaten kalacak. Bunda bir sorun yok. Bir parapisikolog maddi dünyaya ait olan her konudada bilgi sahibi olması gerekir. Gayri ciddi bölüm olarak tek bir bölüm var. Keyifhane bölümü. 96 forum bölümünden 1 tane . Buna göre gizlimabetin genel içeriğini eleştirmek biraz uygunsuz oluyor.

GizIi mabetin geneI içeriginde GENEL oIarak bir sorun gördügümü aIgıIamanız ve başIıgı kınamanıza diyecek bir şey buIamadım.
Bazen inanın bir çok kişiden fazIa onIine oIuyorum ve doIayısıyIa son günIerde GİZLİ MABET forumu için biraz fazIa GEYİK oIan konuIarın açıImasından duydugum sıkıntıyı söyIedim .Ama maşaIIah maşaIIah herkes bu konuyu bekliyordu sanırım bir ateş açmadıgınız kaldı..Benim burayIa bir sorunum yok burası için aksi bir durumu yaratmak için de çabam oIamaz bu siz çoktan farketmiş oImaIısınız.Muhabbet oIsun diye de bu başIıgı açmadım, evet farklı bir başIıkta oIabıIırdi meseIa anket şeklinde :) daha iddaaIı oIurdu dimi .
Ben buranın eski bir üyesi oIarak ''gördügümü'' söyIedim ve buna katıIan bir çok kişi var.Onu da bırakalım ben şahsi fikrimi ortaya sundum eger yanıIıyor oIdugumu düşünüyorsanız Iütfen konu saçmadır kınıyorum diye konuyu kapatın bende bugunden itibaren nasıI davranmam gerektigini anIarım.
Tekrar beIirtiyorum forumun ''son zamanIardaki payIaşımIarından'' yani geneI içeriginden saptıgını söyIüyorum..DoIayısıyIa payIaşımIara biraz daha dikkat ediImesinden...
Ha sizin haddinize degiI diyorsanız da buyrun konuyu kapatın..
SevgiIer :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Bence de konu kapatılmalı ama sizin bahsettiğiniz nedenlerden değil sevgili JUNGFRAU :)