Acil yardım kavga etmeden duramıyoruz

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar..

Ben evden içeri adım atar atmaz annemle kavga etmeye başlıyoruz resmen. Tüm gün bağrışmayla, tartışmayla, yanlı anlaşılmalarla ve kavgalarla geçiyor. Bir şey konuşmak için ağzımı açtığım an kavga sebebi oluyor. Her konuşmamız bağrışmalarla sonuçlanıyor. Günümü anlatmaya kalksam bile olmadık şeyden kavga ediyoruz. Ne yapacağımı şaşırdım. Biz birbirimizi herkesden çok severiz, biir süredir böyleyiz artık dayanamıyorum. Ağlamaktan gözlerim şişti. Neden böyle olduğunu anlamıyorum ama ne olur huzurlu bir yaşantımızın olması için yardımcı olun. Yoksa artık evden çıkıp gideceğim bir daha da dönmeyeceğim. Çok kötüyüm..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konuda Yule veya Urum'a özet mesaj yazın. Psikolojik durumlarla mı alakalı veya majikal bir konuyla mı alakalı olup olmadığını öğrenir ona göre adım atarsınız.

Ori

Elit Üye
Aileniz sıkıntıda olmalı o yüzden piskolojik çatışmalara neden oluyor olabilir. Siz sayın Chillout'un dediği gibi ilk önce yöneticilere başvurun, büyümü değilmi anlarsınız böylece.

düzey

Kayıtlı Üye
bence iyi irdele hep mi sorun vardı idareylemi iyiydi yoksa gerçekten herşey iyiydi de sonradan mı böyle oldu.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Bulunduğunuz yaşlar (eğer 19 ise) ilginç bir şekilde anne-kız arası savaş dönemi gibi...
Birkaç örneğine tanık oldum...