Şahane Hatalar-Heather McElhatton

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Ekli dosyayı görüntüle 1460

Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir… kendi maceranı kendin yarat! Tek başlangıç yüzlerce farklı son!

Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz.Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.

Elinizdeki romanın kahramanı sizsiniz!
Bu şahane roman size yepyeni dünyalar sunuyor: Siz okudukça dönen, şoklar ve mucizelerle dolu dünyalar!
Köşkün biricik efendisi mi olacaksınız, nehir kenarında yaşayan bir evsiz mi?

Hayatınızın aşkıyla sonsuza dek mutlu ve sakin bir hayatınız mı olsun, yoksa zirvede tek başına bir bilim insanı olarak mı öleceksiniz?

Japonya'da Zen rahibinin yanında mı bitecek öykünüz, New York'da bir karavanda mı?

Kader mi hayatımızı yönlendiriyor yoksa yaptığımız tercihler mi?
Gerçek hayatta geçmişinizi değiştiremezsiniz ama Şahane Hatalar'da imkansız diye bir şey yok!

Yine de küçük bir uyarı, seçimlerinizi dikkatli yapın.

Alıntıdır.

yiqid0

Kayıtlı Üye
Kitabın fikri çok hoşuma gitti, araştırdım. Fakat hani biraz benim için pahalı geldi. 24 tl kadar bir fiyattan bahsediliyor. :)

Lemann

Kayıtlı Üye
Seçimlerimle 5 . bölümde ölmeyi becerdim:))

Şimdi tekrar baştan aldım..

darkrose34

Kayıtlı Üye
Kader mi hayatımızı yönlendiriyor yoksa yaptığımız tercihler mi? Bu soru benim cevabını tatmin edici bi şekilde alamadığım sorulardan bi tanesi..Bu kitabı okumalıyım teşekkürler.

blueblure

Kayıtlı Üye
Bu yol ayrımı olan,kendi seçimine göre şekillenen kitaplardan nerede bulabilirim bilen var mı?(şahane hatalar dışında) Duyduğum kadarıyla eskiden bolca varmış hatta gazeteden veriliyormuş.

*AnGeL*

Kayıtlı Üye
Gercekten keyifle,defalarca okunabilecek bir kitap,tavsiye ederim.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Hemen okuyacağım :)

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Bu tür kitapların karar alma yetisini öldürdüğünü duymuştum. Bu fikir aklıma yatmıştı ve bir daha okuyamadım. Hızlı karar verme yetisi kayboluyor insan. Acaba onu seçseydim.... Hep aklımızda bu soru kalıyor. Diğer seçeneklere yöneldiğimizde bazen iyi bazen kötü sonuçlar çıkıyor. O yüzden insan tedirgin oluyor karar verirken. İlk okul zamanımda çok popülerdi bu tür kitaplar. Fakat bir kaç uzman tanıdığımın sözlerine uyarak bıraktım bu türü okumayı. Ama insana kazandırdığı bir özellik de var. Çok yönlü bakabilme. Olaylara geniş çerçeveden bakmanızı sağlıyor.
Bir nevi ilaç gibi bu tür kitaplar da. Olumlu etkisi de var yan etkisi de.. Sizin bünyenize kalmış hangisinin etki edeceği...

Ori

Kayıtlı Üye
Gerçekten konu fikri bakımından çok ilginç bir kitap. İlk defa böyle bir kitapla karşılaştım. :)

vivalavida

Kayıtlı Üye
Çıktığı günden beri okuyup okumamakta kararsızım. Hala gördüğümde alsam mı almasam mı, okuyacağım zamana değer mi değmez mi düşünceleri ile erteliyorum. Bu gidişle bu kitabın önüne hep bir başkasını geçireceğim.:)

Teşekkürler...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kitap baya kalın ama 35 sayfada ben bittim :D hihihi