Yardım Artık Tarot Bakamıyorum

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Thoth tarot ile ilgileniyorum, daha önce bilgilendirici bir konu açmıştım onunla ilgili, belki biliyorsunuzdur.
Şu ana kadar hep ailem, arkadaşlarım tarot bakmamı istediler ve her seferinde çok memnun kaldılar. Ne söylediysem çıktı, aslında ben de şaşırdım ilk başta bu duruma. Ama mutluydum da.
Nadiren kendime bakarım ve eskiden, dediğim gibi, ne gördüysem çıktı. Ama artık kendime bakamıyorum. Birkaç gün önce de denedim, az önce de denedim. Olmuyor. Zaten gözyaşlarım yüzünden ıslandı bütün kartlar, nasıl ağladıysam. Bu kadar önemli bir şey için herkese bakabiliyorum da bir kendime bakamıyorum. Az önce kardeşim tarot bakmamı istedi ona. Hem deliler gibi üzgündüm şimdi bir de yararsız hissediyorum kendimi, bu moralle nasıl bakayım ben şimdi ona?

Neyse.. Bu durumun nedenini bilen var mı?

minikkedi

Kayıtlı Üye
Son bir kaç aydır aynı durumu bende yaşıyorum.. Kusursuz fal bakabilrken hatta herşeyden bakabilirken neden böyle oldu tam bir anlam bulamadım bir türlü. Belki genel bir meseledir ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhaba arkadaşlar. Thoth tarot ile ilgileniyorum, daha önce bilgilendirici bir konu açmıştım onunla ilgili, belki biliyorsunuzdur.
Şu ana kadar hep ailem, arkadaşlarım tarot bakmamı istediler ve her seferinde çok memnun kaldılar. Ne söylediysem çıktı, aslında ben de şaşırdım ilk başta bu duruma. Ama mutluydum da.
Nadiren kendime bakarım ve eskiden, dediğim gibi, ne gördüysem çıktı. Ama artık kendime bakamıyorum. Birkaç gün önce de denedim, az önce de denedim. Olmuyor. Zaten gözyaşlarım yüzünden ıslandı bütün kartlar, nasıl ağladıysam. Bu kadar önemli bir şey için herkese bakabiliyorum da bir kendime bakamıyorum. Az önce kardeşim tarot bakmamı istedi ona. Hem deliler gibi üzgündüm şimdi bir de yararsız hissediyorum kendimi, bu moralle nasıl bakayım ben şimdi ona?

Neyse.. Bu durumun nedenini bilen var mı?

Bizler bakımcılar olarak ailemize, kendimize, çok yakın olduğumuz sevgili vs... gibi kişilere tam bir bakım yapamayız. Bu durum kartlarla uyumlanma sürecinizi ifade eder. Bu aslında göründüğü üzere kötü değil güzel bir durumdur. Evet kendinize bakamazsınız ama başkalarına bakımlarınız oldukça gelişmeye başlar.

Son bir kaç aydır aynı durumu bende yaşıyorum.. Kusursuz fal bakabilrken hatta herşeyden bakabilirken neden böyle oldu tam bir anlam bulamadım bir türlü. Belki genel bir meseledir ?

Sizin durumunuzda üstteki arkadaşla aynı ise sizin içinde aynı cevabı verebilirim.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Bizler bakımcılar olarak ailemize, kendimize, çok yakın olduğumuz sevgili vs... gibi kişilere tam bir bakım yapamayız. Bu durum kartlarla uyumlanma sürecinizi ifade eder. Bu aslında göründüğü üzere kötü değil güzel bir durumdur. Evet kendinize bakamazsınız ama başkalarına bakımlarınız oldukça gelişmeye başlar.

Galiba haklısınız. Kendime bakamasam da başkalarına bakabilmek büyük bir şans diye düşünmeye başladım sayenizde. Kim bilir belki bir gün de biri bana bakar :))

Yalnız, aynı kişiler benden sürekli tarot bakmamı istediklerinde rahatsız oluyorum (zamanımı harcamak diye düşündüğümden veya bakmak istemediğimden değil), içim sıkılıyor böyle, sanki söylenecek her şeyi bir önceki tarotta söylemişim de artık söylenecek bir şey kalmamış gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım ki? Mesela haftada 2 gün aynı kişiye aynı şey için bakılabilir mi?

alin

Kayıtlı Üye
Çözüm kolay isteksiz ama kıramaz durumdayken bakmayın.Özellikle sürekli aynı şeye sürekli aynı kişilere.Bir kaç günde ne değişebilir hadi önemli bir mesele ancak sizi de isteksizliğe götürür.Sürekli görüşülen insanlar neredeyse her gün haftada bir gibi artık sıkkınlıkla bakacağınız duruma götürürlerse sizi bir zaman sonra genel fal isteğinizde azalma yaşanır.Fal baktığınıza göre biliyorsunuz ki şekiller anlamlar yol gösterir ama en önemlisi iç hisleriniz.Sıkça tekrarlandığında soğumanız çok doğal tabi fal bakımına devam etmek istiyorsanız o reddi yapabilmelisiniz.Onlara böyle olunca artık hiç fal bakamama ihtimalini hatırlatıp yeni prensibinizi duyurun olsun bitsin :)

Salick

Kayıtlı Üye
Ben de tanidiklar arasinda kahve sonrasi eglenme amaciyla kahve fali bakmaya basladim..herkes herseyin gerceklestigini soylemeye basladi.ama kendime hic bakamadim halen bakamiyorum.Hic tanimadigim insanlara cok iyi bakabiliyorum..bazen korkutucu oluyor karsimdakinin tepkisi gercekler gozukunce..bazen tam bir titreme tutuyor beni sanki transa girmis gibi..bir suredir biraktim zaten eglence amaciyla bakiyordum. Sonradan dunyaca unlu bir kahin oldugunu ogrendigim bir insan bana gelip bende iyiye yonelik bir ozellik oldugunu ve korkmamam gerektigini soyledi . Bazi sorular sordu ve benden gelistirmemi istedi. Halen nasil gelistirebilecegimi ogrenmeye korkuyorum..

alin

Kayıtlı Üye
Belki de en temel kırılma noktalarından biri de budur psişik yeteneklerde.Korkarsanız hem isteyerek hem istemeyerek bir süre sonra uzaklaştırabilirsiniz.Ya istekli olun hayatınızın bir parçası olduğunu doğallıkla akışına bırakarak ve farkında olarak bırakın ya da asla istemediğinizi anlayıp korkularınıza devam edin.Çünkü korkularda egolar gibi isteksizlikler gibi bir çok farklı etmenler gibi psişik yetenekleri baltalayabiliyor

Rapİ

Kayıtlı Üye
Ben de tanidiklar arasinda kahve sonrasi eglenme amaciyla kahve fali bakmaya basladim..herkes herseyin gerceklestigini soylemeye basladi.ama kendime hic bakamadim halen bakamiyorum.Hic tanimadigim insanlara cok iyi bakabiliyorum..bazen korkutucu oluyor karsimdakinin tepkisi gercekler gozukunce..bazen tam bir titreme tutuyor beni sanki transa girmis gibi..bir suredir biraktim zaten eglence amaciyla bakiyordum. Sonradan dunyaca unlu bir kahin oldugunu ogrendigim bir insan bana gelip bende iyiye yonelik bir ozellik oldugunu ve korkmamam gerektigini soyledi . Bazi sorular sordu ve benden gelistirmemi istedi. Halen nasil gelistirebilecegimi ogrenmeye korkuyorum..

Merak ettiğim bir durumdu.
Ben de benzer şeyler hissediyorum.Başkalarına kolayca yorum yapabilirken kendime bakamıyordum.
Bazen ilgili kişiye birşey söylemek içinizden gelmiyorken bazen ardarda yorumlar sıralanıyor.
Demek ki kötü bir durum değilmiş.