Van depremi ve yaralı askerlerimiz için sevgi ve şifa enerjisi!! Tüm üyelerimize!!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dünya'da çok sayıda grup, her gün tam öğle vaktinde (Greenwich saatiyle) dünyamıza ve üzerinde yaşayan tüm insanlara sevgi enerjisi yollar. Bunu özellikle savaş veya başka bir felakete (kuraklık, açlık, sel, deprem, ekolojik bir bozukluk, vb. gibi) maruz kalmış bölgelere yöneltirler.
Kişisel enerjinin gücünü bildiğiniz şu noktada, toplu enerjinin nasıl engin bir güç olabileceğini anlayabilirsiniz. Öyleyse biz de, sevgi enerjilerimizi her öğlen dünyamıza yöneltmeyi seçen bu kişilere katılalım. (sitemizdeki sevgi enerjisi konusundan alıntıdır)

Üyelerimize öğlen 12:00'de bir dakikalarını ayırarak,gözlerini kapatmalarını,Van' da depremzedelere ve yaralı askerlerimize sevgi ve şifa enerjilerini yollamalarını öneriyoruz.
Ayrıca,ne zaman oradakilerin durumu aklınıza gelse,inanç içinde sevgi ve şifa enerjimizi yollamayı tekrarlayalım.En azından durumları kontrol altına alınana kadar devam edelim.

- Gözlerimizi kapatalım,

- Tepe çakramızdan bedenimize giren, oradan kalbimize ve ellerimizden de şifaya ihtiyacı olan kişilere gidecek Parlak Beyaz Işık hayal edin. Hayal edemiyorsanız da niyetinizle belirtin.
- Hatta tüm Türkiye'yi ardından dünyamızı saracak şekilde hayal edebilirsiniz.
- Gönülden aşağıdaki olumlamayı, dualarımızla beraber söyleyelim.

Söylenecek olumlama;

'' Van' da ki herkesin ve yaralı askerlerimizin durumu iyi. Bu deneyimden sadece iyi şeyler açığa çıkacak. O bölgelerdeki tüm yaşamlar için barış, güvenlik ve huzur dalgaları, sevgi ve şifa enerjisi yolluyorum.''

- Bitirdiğimizde Allah'ım (inancınız doğrultusunda) verdiğin şifa ve sevgi enerjisi için teşekkür ederim, demeyi unutmayın!

Dünya'da veya ülkemizde olan bir krizi duyduğumuz zaman, hemen tüm durumu bir beyaz ışıkla çevreleyelim. Ve durumla ilişkili herkese sevgi ve şifa enerjisi yollayalım.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Yönetici Notu: Sitede kimse ırkçı yorumlar yapamaz. Siyasi ve ırkçı yorum yapanlar bir dahaki sefere siteden uzaklaştırılacaktır.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın onerepublic, yarın başlamak gerekli.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Sevgili Geberiyolog ben yanlış anladıysam çok özür dilerim ki umarım yanlış anlamışımdır
ama depremde ölen VATANDAŞLARIMIZIN "kökeninin" ne olduğu önemli değil... Bu ülkede hepimiz kardeşiz ve hepsi için de aynı derecede üzgünüz...

janet

Kayıtlı Üye
Konuyu güncel tutalım, ve lütfen konu harici yorumlar yapmayalım..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Janet, hasta ve yaralı insanlarımızın her türlü sevgi ve şifa enerjisine ihtiyaçları var.
Burada yazdığım herkesin kolaylıkla yapabileceği, olumlamayla beraber yollanacak sevgi ve şifa enerjisi.
Olumlamalara dualarımızı da eklersek çok daha etkili olur kanısındayım.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Yönetici Notu: Sitede kimse ırkçı yorumlar yapamaz. Siyasi ve ırkçı yorum yapanlar bir dahaki sefere siteden uzaklaştırılacaktır.

S

SoNoL

Sevgili Geberiyolog ben yanlış anladıysam çok özür dilerim ki umarım yanlış anlamışımdır
ama depremde ölen VATANDAŞLARIMIZIN "kökeninin" ne olduğu önemli değil... Bu ülkede hepimiz kardeşiz ve hepsi için de aynı derecede üzgünüz...

Tamamen size katılıyorum Marla Singer.Herşeyden önce insan olmaktır esas olan.Geberiyolog belki üzülecek ama az önce koca bir valiz hazırladım ve otobüse verdim.Vanda yada herhangi bir köyde kullanabilsinler diye,karınca kararınca katkım olsun diye.Hem onlara hemde şehitlerimze ve yaralılarımıza dua edip,şifa enerjisi çalışmasında katılacağım.İnsan olan tüm insanlara sevgiler.

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Duyarlılığınızda ötürü tébrik édérim, béndé katılacağım...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ölen tüm çocuk kadın ve erkekler ilk başta insandır. Bunun bilincine varıp bundan sonra yorumlarınızı bu doğrultuda yazınız.

janet

Kayıtlı Üye
Sayın Janet, hasta ve yaralı insanlarımızın her türlü sevgi ve şifa enerjisine ihtiyaçları var.
Burada yazdığım herkesin kolaylıkla yapabileceği, olumlamayla beraber yollanacak sevgi ve şifa enerjisi.
Olumlamalara dualarımızı da eklersek çok daha etkili olur kanısındayım.

Mümkün olduğu kadar çok insana duyurmak için elimden geleni yapıyorum sevgili Embriyo :)
Allah acil şifalar versin dualarımız onlarla olsun

S

SoNoL

Mümkün olduğu kadar çok insana duyurmak için elimden geleni yapıyorum sevgili Embriyo :)
Allah acil şifalar versin dualarımız onlarla olsun

Haklısın sevgili janet,ne kadar çok evrene şifa mesajı yollarsak, daha olumlu olur.Embriyo her zaman sevgisi ve ışığıyla bizlere önderlik yapıyıor onada ayrıca kendi şahsım adına teşşekür ediyorum.Allah yardımcımız olsun.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Katılacak üyelerimizin duyarlılığı için teşekkürler:)

Sayın üyelerimiz çevrenizde ne kadar çok kişiye sevgi ve şifa enerjisini yapmalarını önerirseniz, o kadar çok faydamız dokunur.

Ayrıca TV de özellikle negatif kan grubuna ihtiyaç olduğunu duyurdular, bölgenizdeki Kızılay'ın kan bağış merkezlerinden kan verebilirsiniz.

Kızılay'ın web sayfasından Kan bağışına girerseniz, nerede kan verebilirim başlığı çıkıyor. Türkiye haritasında bulunduğunuz ildeki Kızılay'a ait kan bağış merkezleri detaylarıyla verilmiş.

Not: Daha önceden ilk iletiyi okumuş üyelerimiz varsa, bir daha göz atmalarını önereceğim. Ekleme ve detay bilgi yazdım.

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Umarım faydam dokunabilir. Bende katılacağım... Hep beraber olmak gerekli

Sevgiler...

Perina

Banlı Kullanıcı
Daha önce böyle bir olumlama çalışması yapmadım ama anladığım kadarıyla buna katılmaya çalışacağım..Bu çalışma için sonsuz teşekürler..Sevginin böyle birleştirilmesi çok güzel..

janet

Kayıtlı Üye
Tamamdır :)
Bütünün hayrına şifa olsun tüm yaralı asker ve depremzedelerimize, Allah yardımcıları olsun..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bugün öğlen saatlerinde bir yakınımızın mevlütüne gitmiştim. Orada hem şehitlerimiz, hemde depremde hayatlarını kaybedenler için de dualar okundu. Nur içinde yatsınlar, mekanları cennet olsun.
Ayrıca bugün, yaralı asker ve depremzedeler için dualar eşliğinde şifa yolladım:)