Van depremi ve yaralı askerlerimiz için sevgi ve şifa enerjisi!! Tüm üyelerimize!!

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben hiçiyi değilim şuan..ve Sevgili Janet eğer hatırlatmasaydınız kesinlikle unuturdum bugün:(Teşekürler..

Perina

Banlı Kullanıcı
ve sanırım 11:55 de farkındaydım ama 12 de unuttum yine katılmayı:(çünkü ağlayıp dururken dikkatim çok dağılır:(çok fazla yoğunlaşmıştım bugün..çok fazla:(

gerçekdua

Kayıtlı Üye
Bende saatimin alarmını kurup hergün katılacağım bu çalışmaya.Başarabilirmiyim bilmiyorum ,inşallah başarırım.Yoğunlaşma problemim var hemen aklıma tuhaf şeyler geliyor,yoğunlaşamıyorum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Gazeteden oranın fotoğrafına bakıp odaklanmayı deneyebilirsiniz.

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben hep kaçırdım bu saati..Ya 5 dakika önce hatırlıyorum yada 5 dakika sonra:( Telefonumu kursam diyorum alarm sesini yadatitreşim sesini sevmiyorum net cafede:( Neyse bu sefer yakalamak istiyorum ama bu çalışmayı..

Perina

Banlı Kullanıcı
Şuan saat 11:53..Bugün bari kaçırmasam..Hep bir iki dakika süreyle kaçırıyorum ben ssat 12 yi:( Bir iki dakika eksik yada fazla süre olsa da olur mu acaba?:(

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Türkiye' de ve dünyada yaşayan tüm insanlara da sağlık, barış, huzur, sevgi ve şifa enerjilerimi yolluyorum. Bunu da söyleyeceklerinize ekleyebilirsiniz :)

janet

Kayıtlı Üye
Yaralı asker ve depremzedelere bugün yine sevgimizi gönderelim ve dua edelim :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Hem yaralı askerlerimizin, hem de depremde yaralananların ve mağdur kalanların da bayramlarını kutlar, şifa enerjilerinizi sevginizle birlikte yollamayı unutmamanızı dilerim:)
Öğlen 12:00 de unutmayın! Ancak aklınıza gelen her zamanda da yapabilirsiniz:)