Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
43 sonuçtan 41 ile 43 arası

Konu: Yay Burcu (diğer buçlarla uyum ve özellikleri)

Rep Puanı : 57
    Ettiği Teşekkür
    7
    26 mesaja 28 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı thepotential Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükselenleri akrep olunca pek bir kendilerini beğenmiş oluyorlar.
    aynen erkeklerde öyle bu yüzden bir türlü evliliğe yanaşmıyorlar.

Alıntı dennise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tanidigim yay burclari kandirilmaya ve aldanmaya cok meyilli ciktilar. Ayni ortamdan cok cabuk sikilan, disardaki ortamlarda da cok cabuk sikilan, sikilamayacaklari sey arayan aradikca eglenen, eglendikce arayan, arayis bitince cozup rahatlamak icin sorun cikaran, sorun cikaracak konu yoksa sebepsiz mesafe koyup kendi kendine sorun cikaran ortak ozelliklerini gozlemledim .

`Sakin benimle bu sekilde konusma` derseniz Yaylar anlamaz, ama `benimle bi daha bu sekilde konusursan kafani kirarim` derseniz ilginc bi sekilde bunu hemen ozumseyebilirler.

Benden sikilan yaylarin etraftan da kisa surede sikilacagini bildigim icin yaylarla uzun iliskilerim oldu. Serbest birakilmayi sevseler de aslinda serbest kaldikca onu serbest birakiyormus izlenimi verebilen kisilere baglanip kalirlar.

Hayat tecrubemdir. Hayatim Yay ve Ikizler ile gecti.
    benim ayım neptün mars uranüs hep yayda.fakat eşim benden daha yay hiçbir gezegeni olmamasına rağmen.bana"ben herkese kanan biriyim zaten biliyorsun"der şaka gibi.

Alıntı dennise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim cikarimim;
    Hem net olacak, hem az ve oz ifadelerin icinde yasanmislik veya duygusal tatmin yayan bir anlatim yakalayicili da olacak, yoksa zaptedilmeleri zor oluyor
    Yaylar iyi dinleyici olabilirler ama dinlerken sikilmaya basladiklarini zamaninda kestiremezseniz en heyecanli yerinde alakasiz bir soru yonelterek ya da konu degistirerek anlatma keyfinize balta vurabilirler.

Ozgurluklerine olan duskunlukleri bircok burc tarafindan iliskiye ihanet ya da potansiyel bir ayrilik tehlikesi gibi algilanabilir. Ancak ozgurluk bir burca ancak bu kadar guzel yakisir da dedirtebilirler.
    bende başıma buyruk sayılırım ve bu halimle daha sadığım sanırım sabit beni sıkıştıran biri olsa hayatımda ona daha tehditkar olurdum.tabi özgürlük demek hepten saldım çayıra demek değil.

2. taroh Üyemize teşekkür edenler:
    dennise (16.11.2017)

thepotential
    Guest

Ben bütün bunları kendimden biliyorum, ama sizi bilemiyorum, eğer yay değilseniz gerçekten güzel tespitler. :

Rep Puanı : 189
    Ettiği Teşekkür
    45
    64 mesaja 94 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı taroh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

benim ayım neptün mars uranüs hep yayda.fakat eşim benden daha yay hiçbir gezegeni olmamasına rağmen.bana"ben herkese kanan biriyim zaten biliyorsun"der şaka gibi.

bende başıma buyruk sayılırım ve bu halimle daha sadığım sanırım sabit beni sıkıştıran biri olsa hayatımda ona daha tehditkar olurdum.tabi özgürlük demek hepten saldım çayıra demek değil.
    Evet,

Yaydan yaya fark var tabi ki.
    Dolmakalem yaylari da var , suspansiyon yaylari da .. herkesin harci olan bi burc degil yay.
    O degil de
    Sonuna kadar gerilmis kirpilmayan gozlerle dikkat kesilmis okcu ile sembolize edilmesi bile cok manidar. Bu en genel karakteristik ozelliklerini tek sembolde ozetliyor.

Ilim tek bir nokta idi, cahiller onu cogaltti. Hz. Ali RA

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)