Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vampirler hakkında araştırma,bilgi toplayıcılar vs vs

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Standart Vampirler hakkında araştırma,bilgi toplayıcılar vs vs

Pekala..

Öncelikle merhabalar arkadaşlar, hepimizin bildigi gibi vampirler, kan emerler,sonsuz yaşama tabi tutulurlar,normal bir insandan 10 kat güçlü olurlar vb.Arkadaşlar vampirler hakkında bir araştırma yapıyorum.Onları bulmak istiyorum, daha doğrusu bana inanıyor musun diye sorarsanız, vampirlere inanmak istiyorum.Fakat kafamda boşluk var.Bende vampirlere,gerçeğe inanmak istiyorum.Bunun için sizlerden(araştırma yapanlar,bilgi toplayıcılar vb..) yardım istiyorum.Bu konuda neler elinize geçirdiniz şuana kadar ?
    Şuana kadar hayatlarında hiçbir iz yakalayan var mı, merak etmek isterim.
    Ayriyetten, forumda bazıları vampirlerin enerji emdiklerini söylediler, bu konuda nasıl korunacağımı,nasıl onların bir enerji avcıları oldugunu anlayacak bilgiler istiyorum.Tabikide gerçek bir şeyse.

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    28

Araştırman için 15-18. yy orta ve kuzey doğu avrupasındaki çözülememiş vb. olayları bir araştırmanı tavsiye ederim.

Rep Puanı : 9586
    Ettiği Teşekkür
    441
    408 mesaja 1.058 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Psişik vampirler için

Doğa üstü varlıklar / Olaylar bölümü ve psişik yetenekler bölümünde psişik vampirler ve onlardan korunma üzerine bilgiler paylaşılmış, onları gözden geçirebilirsiniz başlangıç olarak.

Standart vampirler için de yine aynı bölümlerde paylaşımlar ve derlemeler var, arama buton yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde efsanelere ve çocuklara anlatılan hikayelere konu olmuşlar ve her kültürde izleri var bir şekilde. Günümüz çok satar popüler vampir dizilerde , kitaplarda Kabil'den geldikleri söyleniyor ama dayanağı ne bu hikayelerin başlangıcı bilmiyorum. Son okuduğum kitaba göre ilk nesilin ataları uzaydan gelmiş 8 vampir mesela

Üzerlerine yazılmış pek çok roman var ve çoğunu okudum ama gerçeklikleri daha doğrısu gerçekmiş gibi gelmelerini karakterlerin fazlasıyla insanlaştırılmış olmalarına bağlıyorum, bir açıdan bakınca beslenme şekillerimizi atlarsak aramızda hiç fark yok .Öyle bakınca yan komşumun vampir olması uzak bir ihtimal değil gibi. Ama gerçekten varlar mı yoksa var olduklarını düşünmek hayal dünyamızı bir şekilde besliyor mu buna yanıt veremiyorum.

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Rep Puanı : 1366
    Ettiği Teşekkür
    17
    65 mesaja 158 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Evet vampirler vardır...uçarlar kaçarlar aman cıss ısırırlar...işin aslı şöyle:bazı dinler vampirden açık açık bahsederken bazılarıda kapalı yollardan bahsetmiştir...mesela la vey sevgi vampirlerine kapılmamamızı söylerken vampir kelimesini kullanmıştır,islamiyette dilencilerin kıyamet gününde alnında kara bir leke olacaktır derken duygu vampirlerinin önüne geçilmiştir...kimse bana saçmalama demesin vampirler var-dır...ancak kan içen o efsanevi vampirler varmıdır ona kesin birşey diyemem...birde enerji vampirlerinden nasıl korunuruz demişsin...psivampirlik kuvars kristali gibi taşlarla yapılabileceği gibi lunarkinezi ilede enerji emilebilir...insan aurası bana göre en büyük kalkan...auranı kuvvetli tut çünkü emin ol hastalıkların %70 i aura zayıflığından geliyor...kirlian fotoğrafıyla çekilen nesnelerin ne kadar sağlıklı olduğu tespit edilebiliyor...umarım yardımcı olmuşumdur...

Doğa sırlarını sinsiliğinden değil özündeki yüceliğinden dolayı saklar.

5. 3 kişi demonic üyemize teşekkür etti:
    hazaR (14.06.2015), Karanliktan Gelen (19.08.2015), Lostar (09.09.2015)

Rep Puanı : 1100
    Ettiği Teşekkür
    12
    35 mesaja 44 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

sorularınızın cevabı sıtede mevcut vc17 vırusu yazarak googleden de bulabılırsınız

Yer
    Eskişehir
    Rep Puanı : 58
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Vampirler arkadaşlarımızında dediği gibi bir çok kutsal kitapta üstü açık veya kapalı olarak dile getirilmiştir ancak bununla sınırlı değildir.Antik uygarlıkların bir çoğu vampirlerin varlığını desteklercesine kalıntılar bırakmış biz örnek vericek olursak antik mısırlılar aztekler mayalar hatta japonlar.Zamanımızdan pekte uzak değil 2 3 asır öncede yüzlerce vampir vakası olayı polis ve belediye dosyalarında belgelenmiştir.Google ı kullanarak dahi bu ve bunun gibi yüzlerce kanıt bulabilrsin.Ancak zamanımızda somut bir kanıt bulunabilir mi sanmıyorum ve ben bunu vampirlerin evrimleşmiş olabileceğine bağlıyorum.Artk güneşe çıkıyo olabilirler veya başka şeylerlede besleniyo olabilirler belkide evrimleri onları insandan hiç farkı olmayacak şekilde değişti belkide en başlarda üzerlerine musallat edilmiş lanetten sonunda kurtuldular bilemiyorum.Ancak pop kültüre kendimizi fazla kaptırmamalıyız bence birçok dizi kitap film bunlar sadece seni o dünyanın fantastik güzelliğine çekmek için varlar şu anki dünyada ne edwardlar var nede draculalar bunun bilincinde olup araştırma yapmanda fayda var diye düşünüyorum saygılar..

8. 2 kişi Marrok üyemize teşekkür etti:
    DarkMage35 (04.04.2017), Karanliktan Gelen (19.08.2015)

Rep Puanı : 2523
    Ettiği Teşekkür
    322
    82 mesaja 144 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Vampir diye birşey yoktur. Dinimizdede böyle bir varlık geçmez. Sapıtmış insanların sapıkça yaptığı şeyler tabiki vardır bunada satanizm denir vampirlikte satanizmin dier boyutudur hangi akıllı insan kan içer? Kızanlar olacaktır bu yoruma ama benim şahsi düşüncem böyle

10. şinçeyank Üyemize teşekkür edenler:
    DarkMage35 (04.04.2017)

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

2009 da abd kan bankasında kaybolan kanların üstü kapatıldı sizce neden ???

Rep Puanı : 2523
    Ettiği Teşekkür
    322
    82 mesaja 144 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Vampirlermi çaldı

13. şinçeyank Üyemize teşekkür edenler:
    DarkMage35 (04.04.2017)

Rep Puanı : 1366
    Ettiği Teşekkür
    17
    65 mesaja 158 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

Alıntı volkangmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 da abd kan bankasında kaybolan kanların üstü kapatıldı sizce neden ???
    bunun birçok nedeni olabilir ayriyetten gördüğünüz gibi herkesin fikri farklı...gerçek bir vampir bulup incelemedikce bu tartışma bit-mez...

Doğa sırlarını sinsiliğinden değil özündeki yüceliğinden dolayı saklar.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)