Sayfa 1/4 123 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeniden GMPP Üyelerine Özel Psişik Yetenekler Farkındalık İnisyasyonu

Paylaş

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 16136
    Ettiği Teşekkür
    1.867
    1.987 mesaja 6.256 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    138

Arrow Yeniden GMPP Üyelerine Özel Psişik Yetenekler Farkındalık İnisyasyonu

Sayın GMPP Üyeleri:
    Son zamanlarda bazı üyelerimizden gelen soru ve talepler üzerine bu çalışmayı yeniden açıyorum.
    Sizlere özel bire bir inisiyasyon etkinliği vereceğim. Başvuru yapanlardan toplam 14 kişiye vereceğim bu 21 günlük (3/üç seans) inisiyasyon çalışmasına başvuruları bana özel mesaj ile yapacaksınız. Başvuru şartları:
    - GMPP Üyesi olmak
    - Reşit olmak. (18 / Onsekiz yaşından gün almış olmak)
    - Çalışma boyunca yasaklara ve talimatlara tam uyabilecek disiplinde olmak. (Her gün özet rapor sunacaksınız, size verilen talimatlarla temizleneceksiniz, ortak kararlaştırılmış saatte her gün sapmadan çalışacaksınız, inisiyeden sonra bazı çalışmalar yapacaksınız, memeli hayvanlardan sağlanan besinler, alkol, evli değilseniz cinsel ilişki, majikal başka işlemler yasak)
    - Yapılacak kontrolde üzerinde engel teşkil edecek bir majikal tesir bulunmamak. (Çünkü onun temizliği veya bertaraf edilmesi bambaşka bir çalışma programı gerektirir)
    - Bu çalışma ücretlidir

Bu inisayasyon size neler katacak?
    - Sahip olduğunuz yeteneklerin farkına varmayı ve anlamayı,
    - Sahip olduğunuz yeteneklerle ilgili evrensel kanallarınızı açarak, etkileri sağlıklı biçimde ve olması gerektiği gibi almayı,
    - Hazırda ortaya çıkmış ve farkında olduğunuz yeteneklerin, baskılanmasını ve sizin öz kaynaklarınızın kullanmasını engelleyerek ve dengeleyerek, günlük yaşamınızdaki negatif etkilerini kaldırmayı, Amaçlar.

Not: Söz konusu çalışma sizde olmayanı size vermez. Sizde olanı daha iyi anlamanızı ve kullanma yolunu hissedip, daha sağlıklı kullanabilmenizi amaçlar.

2. Chillout Üyemize teşekkür edenler:
    Tai Chi Chuan (15.01.2015)

Yer
    uzay
    Rep Puanı : 2217
    Ettiği Teşekkür
    153
    92 mesaja 177 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Ben zaten uzun süredir riyazetteyim ben istiyorum.

Ama bir sorum var mesela enokyan dili için inisiye olmak gerekiyordu, bu ondan farklı mı?

Veritas Aequitas

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.867
    Tecrübe Puanı
    138

Bu zaten inisiye uygulaması ve enokyan ile çok farklı.

Yukarıdaki şartlara uymayanlar özel mesaj yazmasınlar lütfen. Şartlar açıkça belirtildi sevgili üyeler.

Rep Puanı : 9510
    Ettiği Teşekkür
    441
    385 mesaja 1.020 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    82

Peynir de mi yasak

Bu 21 gün saatler nasıl olacak ve hareket halinde kişi ( muhtemelen ben) sabit bir yerde olmadan oluyor mu ?

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.867
    Tecrübe Puanı
    138

Alıntı gümüş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peynir de mi yasak

Bu 21 gün saatler nasıl olacak ve hareket halinde kişi ( muhtemelen ben) sabit bir yerde olmadan oluyor mu ?
    Süt ve et kesinlikle yasak. Yoğurt ve peynirde ise alınmaması daha iyi oluyor ama onlara pek karışmıyorum.
    ileri düzey çalışmalarda memeli veya değil bütün hayvansal gıdalar, kaynamış su, siyah çay, kahve, gazlı içecekler, tuz, şeker, ilaçlar, sigara vs. vs. tamamen yasaklanır. Bu çalışmadaki yasaklar en hafif düzeyde.
    O sebeple şikayet etmeyin.
    Hareket haline gelince de belli başlı şartlar var. Bunlar sağlanabilirse sorun olmaz.
    Bu şartlar:
    -Çalışma yapacağınız odada uzanacağınız yer kesinlikle temiz olabilmeli.
    -Elektronik cihazlar çalışmayacak (fişten çekilecek), bataryalı cihazların odada olmaması veya bataryaların buzdolabı gibi manyetik sinyal kesici bir yere kaldırılması.
    -Çalışılacak yerde, çalışma esnasında sizden başka canlının sokulmaması (insan dahil)
    -Her çalışma öncesi size tarif edilecek temizliği yapmanıza (abdest gibi düşünün) uygunluk.
    -Her gün aynı saatte çalışma yapılabilmesi. (Buna uygun saati sizinle birlikte seçiyoruz bu sebeple)

Bunlar sağlanırsa sorun yok.

7. Chillout Üyemize teşekkür edenler:
    Tai Chi Chuan (15.01.2015)

Rep Puanı : 8019
    Ettiği Teşekkür
    120
    95 mesaja 241 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    74

Ben Sayın Chillout daha önce bu çalışmayı yaptığında bu çalışmaya katılmıştım. 21 gün boyunca yasaklara uymak insana müthiş bir disiplin sağlıyor. Benim çalışma zamanında canım çok çikolata istemişti, bitter çikolataların bile etiketlerini okuyup peynir altı suyu olduğunu gördüğümde yiyememiştim Ancak bu disipline girebilmek size çok şey katıyor. Verilen inisiyenin katkılarından bahsetmeye bile gerek görmüyorum

Hayattaki en büyük eseriniz "SİZ" olacaksınız.

Rep Puanı : 20069
    Ettiği Teşekkür
    2.023
    990 mesaja 2.239 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    143

Allahın izniyIe katıImaya karar verdim ben de. Ve sayın ElfangeI' ın dedigi gibi insiyenin amacını aşacagına ve bir çok şeye hayatımız da kapı açacagına inanıyorum.İstekler dogruIrusunda giriIen disipIinin agırIıgı eminim ki hafif geIecektir.

Babamdan yapılmış bir korkuydu dünya,ben o zamanlar yalnızlığı gece sanırdım..

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    24

Ücret hakkında bilgilendirebilir misiniz? Seans süreleri ne kadar olabilir? Çok fazla çalışan biri olarak ben de katılabilir miyim? Merak ettim de teşekkür ederim.

Rep Puanı : 4349
    Ettiği Teşekkür
    1
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    52

Bende Chillout'un daha önce yaptığı bir çalışmaya katılmıştım.Elfangel'ın da belirttiği gibi 21 gün süre ile verilen yasaklara uymak,yapılması gerekenleri yapmak insanı disipline ediyor.Öz disiplininizi sağlamak adına çok şey katıyor size.
    Yapılan inisyasyondan sonra ise emin olun hayatınızda pek çok değişecek

Gözünüzle değil,kalbinizle yargılayın...

Rep Puanı : 19
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Red face

- Yapılacak kontrolde üzerinde engel teşkil edecek bir majikal tesir bulunmamak. (Çünkü onun temizliği veya bertaraf edilmesi bambaşka bir çalışma programı gerektirir)

Böyle birşey yaptırmadım ama başkalarının yaptığı birşeyler olduğunu düşünüyorum. Temiz (majiden) olduğumuzu nasıl anlarız?

- Hazırda ortaya çıkmış ve farkında olduğunuz yeteneklerin, baskılanmasını ve sizin öz kaynaklarınızın kullanmasını engelleyerek ve dengeleyerek, günlük yaşamınızdaki negatif etkilerini kaldırmayı, Amaçlar.

Hazır kazandığımız yetenekleri neden baskılamamız gerekiyor yada engellemek. Bu noktada aklım karıştı.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)