Akrep Burcu (diğer buçlarla uyum ve özellikleri)

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Tanıdığım akrepler hep bakımlı,dışa dönük insanlardı.Ama tehlikeli olduklarını hiç akıldan çıkarmamalı;)

damned

Kayıtlı Üye
Bazen kendimi tanıyamıyorum...şaşırtıyorum yaptıklarımla...Akrep ve İkizler iyi bir karışım değil..:)

Ms.Owl

Kayıtlı Üye
"Aslan burcu ateş elementinden sabit bir burçtur. Egoyu ve yaratımı temsil etmektedir ve akrep burcuna bu dönüşüm serüveninde kendini yeniden yaratmanın nasıl olacağını gösterecektir. Akrep ise su grubu olmasının verdiği hassasiyetle korkacak, yeniden yaratmanın imkansızlığından bahsederek varolanı korumaya çalışacaktır. Kendini yokettikten sonra yeniden yaratmak ona göre zordur, çünkü önünde engel olarak kendi yarattığı korkuları durmaktadır. Bu karşılaşma tüm karelerde olduğu gibi krizler yaratacak ama herşeyin bir illüzyon olduğunu anladığında bu engelleri de kendisinin yarattığını görerek dönüşümünü tamamlamayı başaracak ve yeniden kendini yaratmanın verdiği güçle bu krizli karşılaşmayı tamamlamış olacaktır. Akrep kendini yokettiğinde yeniden yaratabileceğini öğrenecektir."

Evet kesinlikle aslan burcu hayatimda aynen boyle bir etki yapmistir. Herhalde beni yani hayatimin gidisatini en cok etkileyen burc aslan.
Ben mukemmel burc diye birsey olduguna inanmiyorum. Mukemmel insan oladigi gibi..

taroh

Kayıtlı Üye
yükselenim akrep olarak sözde bünyeyi sağlam yaptığını gözlemledim ama bu kural bende mi geçersiz bilmem.ayrıca bol inat yaparız.içi boş her şeyden nefret ederiz.sevdiğimizi benimseriz belki biz harici bu sevgi ahtopot gibi sarmak olarak mı algılanıyor bilemedim.boş boş konuşmaktansa hiç konuşmamayı tercih ederiz.etraf boş insanlarla dolu olunca "o pek konoşmoyor kü" derler.aslanlardan güçlüyüz bunu hazmedemezler kovalardan yapıcıyız bizi saplantılı ilan ederler. ben yengeçler ile anlaştıklarını düşünmüyorum.akrepler iç güdüsel olarak balıklara körü körüne inanma modundalar ne yapsa onlara iyi görünür.başakla anlaşsa da bi süre sonra başak bozar anlaşmayı suçu iftirayı akrebe atar kendi kabahatlerini yükler.oğlak ile aşk olacaksa derin tutkulu olur arada savaşta çıkar(genelde oğlak patronun x burcu ile ilişkisi şeklinde).koç ile ise olduda bitti maşallah modunda bir ilişki yada macera geçer başlarından.

taroh

Kayıtlı Üye
Yükselen akrep olarak yükselen akrep her burca farklı etkisi. Yalniz balık burcuna etkisini beğenmedim ya.