Enerjiyi Nasıl Yönlendirebilirim ?

Dex

Banlı Kullanıcı
Forumdaki enerji ile açılan konuları gördüm ve bende cuma günü okuldayken sıkıcı bir almanca dersinde sınıf sessizken , arka sırada bir enerji denemesi yapayım dedim . Ellerime yoğunlaştım ve evrenin o muazzam enerjisinin 2 elimin içinden vücuduma doğru aktığını düşündüm . Sonra 2 elimde acayip bir şekilde ısınmaya başladı her ısıyı hissettiğimde ellerime daha çok odaklanıyordum ve her ellerime odaklanışımda ısı daha çok artıyordu . Ama bu gerçekten normal olmayan bir ısıydı . Kendimi ateş adam gibi hissettim bir kaç saniyeliğine ve o an aklıma bu forum geldi . Siz buna enerji diyordunuz :) . Hemen 2 elimide orda duran kaleme çevirdim tam elim ısınmışken kalemleri oynatmayı denedim olmadı . Sonra arkadaşın kafasına yönelttim git yerdeki çöpü kutuya at diye telkin verdim oda olmadı . Sonrada ısı geçti zaten . Şimdi size sorum bu olay enerjimi ? Eğer enerjisye nasıl etki yetkisini elde edebilirim ?

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
forumu iyi araştır ilk denemen daha bence öyle hissetmek istediğin için olmuştur o ısı kan dolaşımını ellerinde yoğunlaştırmışsındır :) ama olmaz diye bir şey yok her insan her şeyi yapabilir tamamen elimizde bunuda unutma...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sitede evrensel enerji veya psişik yetenekler forumlarında, herkeste bulunan enerji hakkında çeşitli açıklamalar mevcuttur. Niyet eden herkes zaten bu enerjiyi fark edebilir. Bunu yönlendirmek için vereceğim kısa bir açıklamayla hemen uygulayıp, başarıya ulaşmanız zordur. Ancak sabırla çalışır, kendinizi geliştirmeye yönelik uygulamalar yaparsanız zamanla sonuçları görmeye başlarsınız. Telekinezi çalışmalarından psi-well en basit uygulayabileceğiniz yöntemdir. Psişik yetenekler bölümünden arama yaparsanız detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yapmanız gereken ilk şey, araştırma yapıp, okumanız ve önerilen yöntemleri sabırla denemenizdir.