sekhmet734

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Merhabalar.Bu yazdığım rüya benim için çok önemli ve görmemin üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen hala bütün detaylarıyla aklımda yer etmiş durumda.Açıkçası beni çok etkiledi.Yorumlarsanız çok sevinirim.Biraz uzun,kusura bakmayın.
Rüyamda orta çağdaki gibi devasa bir kale ve basit yapılı tek katlı taştan yapılma evler var.Bütün bu kale ve evler surların içerisinde kalıyor ve surları da devasa ve çeşit çeşit ağaçların olduğu bir orman kaplamış durumda.Evlerde yaşayan halktan fazla kimse göremiyorum.İnsanların çoğu saklanmış,rüyam ilerledikçe bunun burayı yöneten adamdan kaynaklandığını anlıyorum.Bunun üzerine kendimize ait olan o evlerden birine giriyorum.Burada ben ve üç arkadaşım yaşıyoruz ve biz de yönetimi sabote edecek bir plan yapıyoruz,daha doğrusu yapmışız ve birazdan içeriye başka üç adam daha giriyor,üzerlerinde zırhlı savaş kıyafeti gibi şeyler var,göğüs kısmında yaprağa benzeyen bir sembol taşıyorlar.Tam dışarı çıkarken aralarından bir tanesi beni yanına çekiyor.Benden bir fedakarlık yapmamı istiyor daha doğrusu önceden istemiş sadece bana hatırlatıyor,benden istediği şey sevdiğim insanları kurtarmam için benim kendimi feda etmem gerekliymiş ve bende kabul ediyorum.Bunu benden isteyen savaşçı kıyafetli adam İsa.Ve rüyamda ben onun olduğunu biliyorum,üstündekiler kılık değiştirmek için ve ben aslında onun yardımcısıyım.Kalenin sahibi olan adam kral gibi birşey,insanları o yönetiyor.O ve ailesi şeytana hizmet eden bir topluluk ve burda ailemden insanlar zorla onların yanında çalıştırılıyor.Burda tuhaf olan bu insanlar eski çağdaki gibi yaşamıyorlar.Sarayın içerisi modern ve kıyafetleri simsiyah giyinmelerine rağmen günümüze ait,yani aslında rüyam gelecekteki bir zamanda geçiyor.Bu kral sanırım bir yakınımı kurban edecek,sanırım diyorum çünkü kurbanın kafasında çuval var.Bunun üzerine o ve adamları üst kata sarayın en yüksek balkonuna çıkıyor.Burda üç tane balkon var.Ortadakinde kral,kurban diğerinde izleyen ailesi ve insanlar diğerinde ise biz ve arkadaşlarımız varız.Adam tam başında çuval olan kişinin boynunu bıçakla kesecekken birden ben ve İsa balkondan atlıyoruz ve havada asılı kalıyoruz.Hepsi bize bakıyor ve anlıyorlar İsa olduğunu.İsa'nın üzerindeki savaşçı kıyafetleri birden bembeyaz düz bir hal alıyor ve bu sırada kendisi ışıktan parlıyor,ben havada yatar vaziyette bekliyorum ve o birşeyler söylüyor.Bu sırada karnımdan kalbime kadar olan kısımdan saf altın rengi bir ışık çıkmaya başlıyor,bu benim ruhum ve içimden çekilirken hissediyorum.Bu sırada ben de kendimi feda etmeyi kabul ediyorum diyorum ve bu sırada benden kaynaklanan birşey-hata gibi-oluyor ve o trans gibi dua okumaktan çıkıyor ve bana dönüyor,üzgün bir şekilde hayır daha vakti değildi diyor.Bunu derken birden benden çıkan ışık sönüyor ve ben o çok yüksek yerden aşağıya düşüyorum.Böyle uyandım.Uyandığımda ise aynı rüyamdaki gibi sırtüstü yatıyordum ki normalde asla böyle uyuyamam ve o altın rengi ışığın çıktığı yerlerde sızı gibi ağrı vardı.Belki rüyanın etkisidir ama yorumlarsanız çok sevineceğim.Birde rüyam çok çok renkliydi yani herşey çok fazla canlı renklerdeydi ve çok netti.Sanki gerçek gibiydi.

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın sakhmet734 ne yazık ki Duman Lekesi aramızadan ayrılmaz zorunda kaldı. Bilgilerinize...