Çok acil yardım eder misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şeniz123

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle bundan bir ay kadar önce internetten bulduğum tavsiye üzerine hatta bir hocaya işlem yaptırdım. Bunun karşılığında bana bir bakır levha, bir yakılan dua ve muska gönderdi. Bir kaç tane de dilin altına konulan birşeyler. Fakat sizlere sormak istediğim iki husus var kafamı kurcalayan.

1. Ben bir bayanım. Şuan özel günümdeyim benim bildiğim muska tarzı şeyler özel günlerde takılmamakta. Üzerimden hiç ayırmam gerek. Ben aradım sordum kendisine ve bana hayır çıkarma takmaya devam et dedi. Aynı şekilde dua okuma ve bakır levhaya da devam et dedi. Kafam da soru işaretleri oluştu bu yüzden sizlere sormak istiyorum. Takmalı mıyım ve bakır levha işlemime devam mı etmeliyim.
  2. Kafamı kurcalayan bir husus daha var, bu bakır levha ne işe yarıyor, kısık ateşte her gece bir saat yakmam söylenirken birazcık daha fazla saat yakıyorum ama ne işe yarıyor.. Ve bu kadar saatte bana ağırlık çöküyor uyuyakalıyorum vb. şeyler oluyor. Hocaya sordum başında beklemeli miyim diye. Gerekmez dedi. Enerjimi vermek için falan yani gerekmez mi dedim. Oda bana sizin enerjiniz zaten yetersiz kalıcaktır dedi.. Başında beklemiyorum ama o tüpte yanıyor yani. Böyle birşey mümkün müdür? Ve işe yarar mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim..
Sizlere soruyorum çünkü bir kaç ay önce size çaresizliğimi burda açtığım konuda belirtmiştim.. Sonuç alabilicek miyim? Kararlı ve istekliyim. İnanarak yapıyorum ama içimde ufacık bir kuşku oluşuyor.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bakır levha hakkında hiç bir fikrim yok ama muska özel günlerdede taşınabilir. Nede olsa kapalı bir biçimde takıyorsunuz direk temas yok ayetlere bende taşıyorum. Çıkarmanız durumunda ele geçirilebiliyormuş bana öyle söylenmişti ben çıkardığım zamanda kilitli bir yere koyuyorum.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
:D Bence ne fazla ne eksik dediği herşeyi yap. Vardır bir bildiği. Ve sonucunu da bize bildir olurmu :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bakır levha öellikle geri döndürmelerde kullanılır. havas uygulamasıdır. üzerine siğil yapmış olması lazım.

Tılsımlar özel günlerde kullanılabilir.

not: lütfen kimseye yaptığınız yaptırdığınız şeyleri anlatmayın. sonucu bildirmeyin.
konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...