Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lucidde Astrale Geçmek İstemedim ve Uçamadım

Yer
    Kahve tohumu
    Rep Puanı : 223
    Ettiği Teşekkür
    24
    25 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Standart Lucidde Astrale Geçmek İstemedim ve Uçamadım

Sabah 9'da uyandıktan sonra tekrar yatağa girdim. Kendime telkinler verdim. "Birazdan göreceğim rüya da bilincim açık olacak" diye.

Sonra rüya başladı. Rüya bilinçaltımın bana hazırladığı şekilde giderken bir anda lucidde buldum kendimi. Esasında en baştan başlamak gerekirse; yurt odamda uyurken, rüyamda geceleyin bir yerde tekrar uyudum, rüya içinde rüya yani.

İkinci rüyamda lucid oldum:

Boş bir caddedeydim. Kimse yoktu. Biraz ilerideki arabayı havaya kaldırmaya çalıştım olmadı. "Ulan olmadı" dedim içimden. Sonra bir cisme yoğunlaşıp astale geçsem diye düşündüm. Daha saniye olmamıştı bir sicme yoğunlaşalı, 1. rüyadaki, "gece yattığımı gördüğüm yataktaki" bende bacaklarım filan karıncalanıp çekilmeye başladı. Sonra 2. rüyamda şöyle düşündüm. Şimdi gece gece astral olursam da kendimi yukarıdan görürsem çok korkarım diye. Vazgeçtim astral olmaktan. Sonra uçmaya çalıştım. Olmadı. Yerden yükselemedim. "Havada kendimi asılı bıraksam belki olur" diye düşündüm. Sırtımı yere verdim. Yerin soğukluğunu hissettim, o asfaltı hissettim ama uçamadım. dedim ki hızla koşayım, zıplayayım öyle uçarım belki. Dediğim gibi oldu, önce ay yürüyüşü gibiydi, gittikçe hafifledim. 10 metre yükselip tekrar zıplıyordum derken uyandım.

Yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim arkadaşlar

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 14230
    Ettiği Teşekkür
    15
    67 mesaja 156 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    105

Sayın bluefanclub anladığım astralden çekindiğinizden sonra biraz kontrol kaybı olmuş bunu soruyorsunuz.Çekinceler işin içine girdi mi zihin sizi lucidden de uzaklaştırmış tam dilediklerinizi yapamamaya başlamışsınız.Şayet niyetiniz astral ise tek engeliniz cesareti isteği kaybetmemek. O durumdan sonra her uçuş denemenizde ya astrale yönelirsem fikri uçmanıza da engel olmuş olabilir.Bu raddeye geldikten sonra astral istiyorsanız devam edin yok istemiyorsanız ya astral olursam endişesini bir kenara bırakın sadece lucide odaklanın.İyi forumlar...

Ben neyim, neciyim dediğinde hatırla! Rabbin seni aşkla yarattı, tüm evreni hizmetine sundu, sana kendinden parça bıraktı, sana ne çok umut bağladı, fark etmedin mi?

Yer
    Kahve tohumu
    Rep Puanı : 223
    Ettiği Teşekkür
    24
    25 mesaja 57 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    29

Teşekkür ederim. Uyanınca çok kızdım kendime astrale geçemediğim için. Aslında hiç öyle bir düşüncem yoktu ama uçamayınca bari astral olayım dedim, sonra kontrolü kaybettim.

Rep Puanı : 436
    Ettiği Teşekkür
    1
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

Evet, koşarak yükselmek en iyi çözümdür. Bilinciniz tam olarak uyanık değilse rüya sırasında hemen uçamıyorsunuz.. Ama lucidden sonra astrale geçme durumunda rüya mıydı astral mıydı karıştırıyor insan.

Ttzan of the North, Ttzan of the South,
    Ttzan of the East, Ttzan of The West,
    Goddess of above, Goddess of below,
    Powers of Deste! Give us the wisdom,
    Of the universe.. The circle of six,
    The circle of eternity is..

Rep Puanı : 5170
    Ettiği Teşekkür
    2
    40 mesaja 83 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    64

Sevgili Alin'in dediği gibi şüphelerden uzaklaşmış bir zihin hiç bir hedefi kaçırmaz. "Şunu yapamadık, bari şunu yapalım" değil de, direkt yapmak istediğiniz çalışma ne ise ona odaklanın.

Belli ki lucid rüya görmeye ve astral seyahate çıkmaya kolay geliştirilebilecek yetenekleriniz mevcut. Kullanın bunları. Ama sabır ve düzenli çalışma ile ilerleyin rastgele yapmayın.

Sevgiler...

TEKAMÜL KİŞİSEL CEHENNEMDEN ARINMAKTIR

E = mc2 HER ŞEY 1'DİR VE MÜKEMMELDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)