Özel bir gücünüz olduğuna inansaydınız ?

• Konbuyu başlatan ExcLusive
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

ExcLusive

Merhaba sayın Gizlimabet üyeleri..
Başlıkta biraz ilgi çeksin diye öyle belirttim. Ama özel güç deyince aklınıza direk fantastik şeyler gelmesin.
Eğer ki bu dünyada, evrende veya hayatta ne desem bilemiyorum;
Özel bir anlamınız olduğunu düşünseydiniz,
Diğer insanlardan farklı olduğunuzu hissetseydiniz,
Zihniniz diğer insanlardan daha fazla düşünce pompalasa 24 saat,
Yaşıtlarınızdan çok çok olgun olsanız,
Yaşıtlarınızın aktiviteleri, aşk anlayışı, vs. size aşırı çocuksu gelse,
İnsanların yaptığı çoğu etkinlik, muhabbet, tartışma size gereksiz veya basit gelse,
Ama diğer herkese normal gözükmeyi, onlara uyum sağlamayı, + etkilemeyi kolayca becerebilseniz,
Diğer insanların sorunlarıyla ilgili muhteşem çözümler üretip onlara aktarsanız,
Hayata hep bambaşka bir açıdan baksanız diğerlerinden farklı, yeri geldiğinde bir filozof gibi hayatı bütünüyle ele alıp tepeden baksanız, yeri geldiğinde bireysele inebilseniz,
Bu hayatta herşeyi yapabileceğinize inansanız, imkansız kelimesini lügatınızdan kaldırsanız,
Muhteşem hayaller kursanız, hayalperest olsanız çoğu zaman,
Aklınıza gelebilecek bütün doğa üstü olayların, psişik yeteneklerin olabileceğine yürekten inansanız,
Ve bir gün Evren'in ve İnsan'ın sırrını keşfedip, insanlık tarihinde çığır açabileceğinize,
Beyninizi, enerjinizi, ruhunuzu ve hislerinizi kullanarak akıl almaz şeyler yapabileceğinize inansanız, (Kötü şeyler değil tabii ki)
Ve bunların yanında Allah'a (C.C) , Peygamberine , dinine ve kitabına sonsuz imanınız olsa,
İnsanların gözünde 'O, çok iyi birisidir.' olarak yer alsanız, vicdanınız ve erdeminiz son derece kuvvetli olsa,
Pozitif düşüncenin olumlu etkisine inanıyorsanız,
Bardağın dolu tarafından da boş tarafından da bakabiliyorsanız,
''Hayırlısı Olsun '' diyebiliyorsanız daima,
Hz.Mevlana'ın ''İstediğin birşey olmuyorsa, ya olmaması gerektiğinden ya da Daha iyisi olacağındandır.'' sözünü taktir edip hayat felsefesi edindiyseniz, kısaca Şükür sahibi insansanız,
Bütün bunlar ve fazlası doğuştan gelen karakteriniz(Veya herneyse.) olsa,

VE sabahın 6'sında oturup bunları olumlu & olumsuz yazabiliyorsanız halka açık bir foruma,

1- Psikolojik sorunları olan, kafası oldukça karışık, boşlukta, gençliğin getirdiği heyecan ve karmaşa içinde olan, vs.. vs.. birisi mi olurdunuz gerçekte ?

2-Yoksa ..... ?

Admin ve moderatörler, konu hakkında bilgili olan kişilere sesleniyorum;
Bu durum hakkında yorum yaparsanız oldukça minnettar olacağım.
Eğer bunlar birer sorunsa; lütfen çözüm yolunda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Evet tahmin ettiğiniz gibi bunları düşünen, yaşayan kişi benim. Yaşım 19.
Çocukluğumdan beri normal hissetmemişimdir kendimi. Bunlar öyle bir çırpıda yazabildiklerim...
Tabii ki çoğu normal, Veya sıkıntı,bunalım anti-sosyallikten kaynaklıdır. Elbet çoğu geçecektir bende diğer insanlar gibi olacağımdır çoğu konuda. Kabul ediyorum kafam oldukça karışık, ve bu kendimi bildim bileli böyleydi.

Ama kesin birşey söylemek gerekirse normal değilim ''birşeyler'' var bunu hissediyorum buna inanıyorum..
Yardım & yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum... Saygılar..

(Bütün bunları paylaştığım için iyi mi ettim bilemiyorum, veya gerekli miydi ? Ama önemi yok içimden geleni yaptım. Kendimi tutmasam daha yazacağım üzgünüm uzattım.. Konuyu nereye açacağımı bilemedim ve buraya açtım. Yanlışsa üzgünüm taşıyınız lütfen.)

S

SoNoL

Sevgili excelusive,her şeyden önce kendi farkındalığında olman çok güzel bir olay.Psikolojik sorunları olan saplantıları,kuşkuları olan çevresiyle sorun yaşayan kişilerdir.Yazından anladığım kadarıyla olgun ,ne yaptığını bilen,sorumluluk duygusu gelişmiş,aklı başında bir insan profili çiziyorsun (özlenen ve olması gereken profil).Buradan sana şunu da yazabilir üye arkadaşlar; Acaba kendini böyle görmek istediğin gibimi hissediyorsun diye.Varsayalım ki öyle olsun,bunu düşünmek,yazıya dökmek bile başlı başlına bir mesafe kattettiğin anlamına gelir.Çok insan vardır özel olduğunu düşünen söyleyen,fakat senin kadar olayı ortaya net koyana pek rastlanmaz (farklı alanlarda yoğunlaşmışlardır).Bana göre anladığım kadarıyla bu dünyaya, yardım ve sevgi için gelmişsin.Kim bilir belki de misyonun bu.Doğru yoldan ayrılmaman dileğiyle,sevgiyle kal.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Benimde özel güçlerim var mesela insanlara küçük emrah gibi bakıp derdimi anlatınca herkes benden yana oluyo :D

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Aşırı derecede ikna edici olma yeteneğim var fakat sadece bu.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın ExcLusive yazdığınız çoğu durum farkındalığın sularında.Bunun anlaşılacağı üzere yaşla her zaman ilgisi bulunmamakta.Bu durum dönem dönem farklılık gösterebilir adım attığınız yolda her gün daha da ilerleyebilirsiniz.Her şey olabilir bu tamamen sizin elinizde.Neresinden bakarsak bakalım hepimiz "BİR" iz evet ama hepimiz farklıyız farklı hissedebiliriz evet.Kendinizi soyutlanmış hissetmeden bunu yapabilmeniz de en güzeli.Yolunuz açık olsun iyi forumlar...

E

ExcLusive

Sayın SoNoL, yorumun için çok teşekkür ediyorum. Normal bir insanın hoşuna gideceği, öz güven sağlayan güzel şeyler söylemişsin. Benimde hoşuma gitti tabii ki. Ama benim sıkıntımı anlatmam biraz zor sanırsam. Burda böyle yetmiyor kelimeler. Buraya kadar anlattıklarım halen bana göre çok normal.
Ama anlatmakta zorlandığım kısım; beynimle,hislerimle,ruhumla vb. şeylerle ilgili. Normal bir insan profili çizmişsin çok güzel. Örneğin; başarılı, akıllı, güvenilir, etkileyici, aklı başında vs... bunlar gayet sıradan mevzular. Dünyada milyarlarca insan var çeşit çeşit..
Ben biraz değişiğim, içimde hem bir şair, bir filozof, bir sanatçı, bir çocuk, bir yazar, bir öğrenci vs.. hepsini hissedebiliyorum, tek bir istememle hepsinin moduna girebilir hissederek onları yaşayabilirim. Kafamda çözemediğim o kadar çok şey var ki. Ben küçük yaşlardan beri böyleyim. Yaşım ilerledikçe 10 kat daha olgunlaşıyorum ve artık bu beni korkutmaya başladı açıkcası. Daha benim gibi bir yaşıtımı tanıyamadım. Bunun elbet bir sebebi olmalı.!

Nasıl anlatsam bilemiyorum, eminim kendimi yanlıs ifade etmişimdir yine:)
O kadar derin bir mevzu ki insanın anlaşılması zor. Buraya bütün bunları yazdıkdan sonra da, biraz pişman oldum. '' Ne gerek vardı, bi sıkıntı yok ortada, Herşeyi çözeceğim illaki. '' vs. dedim kendime.

Benim kendimce açıklığa kavuşturamadığım şey; ben normalmiyim bu yaşımda? yoksa problemlimiyim biraz, kafamı cok yoruyor, gereksiz herşeyi çok mu düşünüyorum? yoksa diğerlerinden Öndemiyim.. ? VEYA farklı bir boyutta bakacak olursak; düşünmekten ve hayal kurmaktan alıkoyamadığım beynim, Hissetmekten, yapabileceğime güvendiğim doğa üstü şeylere ve hayallerime inanmaktan alıkoyamadığım benliğim, özel bir manâ taşıyor olabilir mi? .. bunu bir türlü netleştiremedim kendimde ...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, içeriği okumadan başlığa göre yorum yapıyorsunuz sanırım...

Yok hayır okudum elbette, senin gibi ben de farkında olduğum bir şeyi yazdım :) Üstelik daha önce birisi daha böyle bir şey yazmıştı hatırlıyorum, o da kendini farklı hissedenleri toplamıştı konusuna ve yakında geleceğim gibi bir şey demişti, ya da yakında bir şey olucakmış gibi. Bekliyoruz bakalım. :D

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Yaşınız ilerledikçe 10 kat daha olgunlaştığınızı kim söylüyor?

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Su grubunun hayalperestliği, ateş grubunun egosuyla birleşmiş gibime geldi. Burcunuz balık yükseleniniz de aslan mı :) Söylediklerimi yanlış anlamayın sadece yazıda gördüğüm kadarıyla yorum yapacağım.

Sizi diğerlerinden olgun yapan ne? Onlar gibi aşk yaşamak neden anlamsız geliyor ki? Acaba bunu yaşamaya korkuyor musunuz. Sonuçta herkes kendi çevresini kendisi yaratır. Etrafınızdaki insanlar sizi yansıtırlar. Ya da tamamen antisosyal şekilde yalnızsınız bunun da iyi denecek bir tarafı yok. Kişi sevdiğiyle beraberdir. Sevgi de o kadar kuralsız bir şey ki kimin kimi seveceği asla belli olmaz. Sevdiğiniz birileri elbette vardır ki bu da eleştirdiğiniz insanları sevdiğinizi ve onların varlığınızın bir yüzü olduğunu gösterir.

Olgunluk hakkındaki tanımınız nedir? Ve eğer gerçekten Tanrı'yı seviyorsanız neden kendinizi onun diğer vecheleriyle kıyaslayasınız ki? Herkes ona kulluğunu yerine getiriyor. Benim görüşüme göre kıyaslama yapmak, kendini onlardan daha önde görmek çok egoistçe. Belki de içten içe onlar gibi olmayı isteyip de olamıyorsunuz ve bilinçaltınız da sürekli onlarla kendinizi kıyaslama yaptırıyor ve sizi üstün gösteriyor.

Hayallerinizi elbette gerçekleştirebilirsiniz. Onlar için severek çalışın arayın araştırın tabii. İnsanın ve evrenin sırlarını da keşfedebilirsiniz ama şunu farkedin burada da egonuz konuşuyor. Bu sırrı ilk keşfeden siz değilsiniz ve sonuncusu da siz olmayacaksınız. Geçmişten beri Budalar, İsalar, Krişnalar oldu ve olmaya devam edecek. Siz istiyorsunuz ki, gerçek bir keşiftir ve işte burda ben buldum diyebilmek. Onun sözle ifade edilmeyeceğini ve onu bulduğunuzda egonuzdan eser kalmayacağını bildiğiniz halde...

Sıradan olun. Kaybetmekten korkmayın. İnsanların yaptıkları size anlamsız geliyorsa kendiniz anlam bulduğunuz şeyler yapın. Er ya da geç sizin gibi düşünen insanlarla karşılaşacaksınız. Ben farklıyım düşüncesini de bırakın bir kenara. Ego çoğu kez bunlarla beslenir sizin gibi farkındalık için çabalayan insanlarda. Çünkü bariz şekilde karşınıza çıktığında onu görüp ona aldırış etmemeyi öğrenmişsinizdir. Ama bilinçaltında size farkettirmeden, daha derinden daha gizlice hayatınızı yönetebilir. Kendiniz olun, sevdiğiniz şeyleri yapın, neyle mutlu oluyorsanız yolunuza onunla devam edin.

Sözlerim şahsınızın yanlış olduğunu kanıtlamak için değildi. Söylediğiniz her şey sizin düşündüğünüz gibi olabilir. Bardağın boş tarafını daha net göstermek istedim. Bir göz önünde bulundurun. Sevgiyle...

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ve olgunluk beraberinde iddiasızlığı ve kayıtsızlığı getirir... Daha çok kabullenir, daha sevgi dolu bir insan olursunuz...

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
ben de 19 yaşımdayken sizin gibi hissederdim, insanın yaşı büyüdükçe farkındalığı ve kendine olan bakışı da gelişiyor ve değişiyor, kendiniz gibi insanlarla karşılaşıyorsunuz ve aslında çok farklı bir insan olmadığınızı anlıyorsunuz yıllar sonra, bence bu düşünceden bir an önce sıyrılmaya bakın yoksa ileride büyük bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İnsanın örneklerinden asıl farkı kamillik seviyesi, ruhsal ve beyinsel tekamülünün seviyesinden ileri gelir benim inancıma göre, kendinizi nasıl gördüğünüz önemli değildir, önemli olan dışarıdan nasıl göründüğünüzdür ve bunu anlamanın bin bir çeşit yolu vardır. umarım yolunuza ışık olabilmişimdir biraz da olsa.

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba sayın Gizlimabet üyeleri..
Başlıkta biraz ilgi çeksin diye öyle belirttim. Ama özel güç deyince aklınıza direk fantastik şeyler gelmesin.
Eğer ki bu dünyada, evrende veya hayatta ne desem bilemiyorum;
Özel bir anlamınız olduğunu düşünseydiniz,
Diğer insanlardan farklı olduğunuzu hissetseydiniz,
Zihniniz diğer insanlardan daha fazla düşünce pompalasa 24 saat,
Yaşıtlarınızdan çok çok olgun olsanız,
Yaşıtlarınızın aktiviteleri, aşk anlayışı, vs. size aşırı çocuksu gelse,
İnsanların yaptığı çoğu etkinlik, muhabbet, tartışma size gereksiz veya basit gelse,
Ama diğer herkese normal gözükmeyi, onlara uyum sağlamayı, + etkilemeyi kolayca becerebilseniz,
Diğer insanların sorunlarıyla ilgili muhteşem çözümler üretip onlara aktarsanız,
Hayata hep bambaşka bir açıdan baksanız diğerlerinden farklı, yeri geldiğinde bir filozof gibi hayatı bütünüyle ele alıp tepeden baksanız, yeri geldiğinde bireysele inebilseniz,
Bu hayatta herşeyi yapabileceğinize inansanız, imkansız kelimesini lügatınızdan kaldırsanız,
Muhteşem hayaller kursanız, hayalperest olsanız çoğu zaman,
Aklınıza gelebilecek bütün doğa üstü olayların, psişik yeteneklerin olabileceğine yürekten inansanız,
Ve bir gün Evren'in ve İnsan'ın sırrını keşfedip, insanlık tarihinde çığır açabileceğinize,
Beyninizi, enerjinizi, ruhunuzu ve hislerinizi kullanarak akıl almaz şeyler yapabileceğinize inansanız, (Kötü şeyler değil tabii ki)
Ve bunların yanında Allah'a (C.C) , Peygamberine , dinine ve kitabına sonsuz imanınız olsa,
İnsanların gözünde 'O, çok iyi birisidir.' olarak yer alsanız, vicdanınız ve erdeminiz son derece kuvvetli olsa,
Pozitif düşüncenin olumlu etkisine inanıyorsanız,
Bardağın dolu tarafından da boş tarafından da bakabiliyorsanız,
''Hayırlısı Olsun '' diyebiliyorsanız daima,
Hz.Mevlana'ın ''İstediğin birşey olmuyorsa, ya olmaması gerektiğinden ya da Daha iyisi olacağındandır.'' sözünü taktir edip hayat felsefesi edindiyseniz, kısaca Şükür sahibi insansanız,
Bütün bunlar ve fazlası doğuştan gelen karakteriniz(Veya herneyse.) olsa,

VE sabahın 6'sında oturup bunları olumlu & olumsuz yazabiliyorsanız halka açık bir foruma,

1- Psikolojik sorunları olan, kafası oldukça karışık, boşlukta, gençliğin getirdiği heyecan ve karmaşa içinde olan, vs.. vs.. birisi mi olurdunuz gerçekte ?

2-Yoksa ..... ?

Admin ve moderatörler, konu hakkında bilgili olan kişilere sesleniyorum;
Bu durum hakkında yorum yaparsanız oldukça minnettar olacağım.
Eğer bunlar birer sorunsa; lütfen çözüm yolunda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Evet tahmin ettiğiniz gibi bunları düşünen, yaşayan kişi benim. Yaşım 19.
Çocukluğumdan beri normal hissetmemişimdir kendimi. Bunlar öyle bir çırpıda yazabildiklerim...
Tabii ki çoğu normal, Veya sıkıntı,bunalım anti-sosyallikten kaynaklıdır. Elbet çoğu geçecektir bende diğer insanlar gibi olacağımdır çoğu konuda. Kabul ediyorum kafam oldukça karışık, ve bu kendimi bildim bileli böyleydi.

Ama kesin birşey söylemek gerekirse normal değilim ''birşeyler'' var bunu hissediyorum buna inanıyorum..
Yardım & yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ediyorum... Saygılar..

(Bütün bunları paylaştığım için iyi mi ettim bilemiyorum, veya gerekli miydi ? Ama önemi yok içimden geleni yaptım. Kendimi tutmasam daha yazacağım üzgünüm uzattım.. Konuyu nereye açacağımı bilemedim ve buraya açtım. Yanlışsa üzgünüm taşıyınız lütfen.)

Sevgili Exclusive
Siz de anormal olan bir şey yok, gayet normal ve sağlıklısınız. Ayrıca 19 yaş da sanıldığı üzere küçük bir yaş değildir. 12- 13 yaşlarından itibaren bu saydıklarınız her gençte ufak ufak başlar ama gencin yetiştiği çevre aldığı eğitim de bunda etkilidir. Akranlarına / emsallerine göre artıya da geçirebilir eksiye de. Muhtemelen siz aynı nedenlerle bir ya da birkaç adım önde gidenlerdensinizdir, ilaveten IQ ve EQ nuz günümüz standartlarının üzerinde olabilir ki nedenleri yine yetiştiğiniz çevredir diye düşünüyorum, ama bunların hiç birisi sizi anormal yapmaz. Ancak siz ( + ya da - yönde ) anormalim demekte ısrar ederseniz buna yol açma olasılığınız tabii ki, her zaman var , ama ne gerek var :)

E

ExcLusive

Konu hakkında olumlu & olumsuz yorum yapan herkese çok teşekkür ediyorum..

Öncelikle çoğu kişi yanlış anlamış beni.
-Ben Egoist birisi olsaydım olumsuz yanlarımı yazmaz, sorunlumuyum acaba diye sizlere danışmazdım.
-Dinden bahsetmiş bir arkadaş. Dediğim gibi sonsuz imanım vardır. ASLA kendimi üstün göremem haaşa ne haddime. Benide Allah yarattı sizleride, geriye kalan herşeyide. Ben Allah'ın yarattığı bu benliğimi, beynimi çözmeye çalışıyorum.
-Bir çocuk gibi; ben süperim, ben farklıyım gibisinden birşeyler İDDİA etmiyorum.!
-Anormalim diye bağırmıyorum. Normal olmayan birşeyler var diyorum.
-Yalnızlıktan, anti-sosyallikten bahsedilmiş, bu 2 şey sadece son 10 gün içerisinde, kendi isteğim ile var olan 2 durumdur bende. Ve 10 günde sizce böyle bir olgu gerçekleşebilir mi? hayır.
-Burç yorumu yapılmış, burcum İkizler. Burcumun getirdiği özellikleri taşıyorum. Ve açıkcası hiç hoş değil.
-Ben saten sıradanım, sıradan bir insan gibi bunalım yaşarım, evde yatar kalkarım, herşeyi düşünürüm, sıradan insan gibi gelir buraya yazarım.
-Olgunluk; bunu açıklamak biraz zor. Göreceli bir kavram olabilir. Ama evet idda ediyorum olgunum. Ve evet yıllar geçtikce dahada olgunlaşıyorum.
-Aşk'dan, niye basit geldiğinden, yapamadığım için olabileceğinden bahsedilmiş; İnanın ki hepsini yapabilirdim, fırsatım çoğu kez oldu, yine elde edebilirim, ancak tenezzül bile etmedim. Hevesim oldu tabiiki denedim ve bıraktım bazen. Yaşadığım Aşk konularını buraya yazıp sizi etkliyelip, inandırabilirim ama, bırakın bende kalsın mevzu.. Varsın yanlış anlayın bu konuda önemli değil.

Şimdi;
-Biliyorum egom beni yoruyor, yanıltıyor cogu zaman. Ama egosunu yenen bir insanım.
-Bardağın boş tarafınaa, Dolu tarafından daha çok bakıyorum. Bugüne kadar bu ağırlıklı olarak böyleydi. Gün gectikce dengelendi.
-Evet yaşımdan dolayı böyle farklı düşünüyor olabilirim.
-Bir farkındalık çabasındayım evet, bunları bırakıp daha realist olmam, işime gücüme, okuluma, çevreme Kısaca hayatıma bakmam gerekir. Ki bunuda yapıyorum onuda.
-Evet daha fazla sıradan görmem gerekir kendimi, farklılığı hissetmemem, hayatı akışına bırakmam gerekebilir.
-Olumsuz yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum, daha dikkat edeceğim bu saatten sonra.
-Ben farklı,iyi olduğumu düşündüğüm kadar, farksız,kötü, hatta diğer insanlardan geride, başarısız, karaktersiz, çok hayalperest vs. oldugumuda düşünür, kendime çok kızar, halime üzülür acırım yeri geldiğinde. Ama sonra ne saçmalıyorsun; halime şükürler olsun, çoğundan iyiyim, herşeyi başarabilirim, istemem yeter diyebiliyorum.
-Olumlu yorum yapan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Herneyse anladığım kadarıyla; Tam anlamıyla anlaşılmam mümkün değil. Anlayanlar olabilir. Anladığını zannedenler olabilir.

Eğer ki; kendimi üstün,farklı, dahi, vb.. gibi gösterdiğimi hissettirdiysem Özür dilerim. Yanlış anlaşılmasın. Öyle bir iddaam yok.

-Rica ediyorum bu konu burda kapansın. Benim sıkıntım yok, aksine gayet iyiyim, biraz kafam karışık. Herşeyin zamanı gelecek Elbet.

YORUMLARINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM..

Perina

Banlı Kullanıcı
Merhaba Gizli Mabed Üyeleri,

Ben de kendini özel hissedenlerdenim..Ama ben genç değilim.Yaşım 38 olduğu halde bunu aşamadım.Ama diğer taraftan bunun bana egonun bir oyunu olduğunun farkına varmaya başladım.Bendegarip olaylaryaşıyorum.Burada izahı güç.Bunu anlayabilmek için keşke üye olduğum sitedeki yazılarımı okusanız.Ama hepsini:)site ismi veririm isterseniz ve oradaki nick ismimi.Ama dediğim gibi önemi yok.İzah etmedende kısaca özel hisediyorum diyebilirim:)ama dediğinizg ibi bu dünyaya o kadar çok özel insan geldi ki..ve birçoğudabunu alçak gönüllülükle kabul etti.Hatta belki o kadar çok alçakgönülüydüler ki ki söz konusu bile etmediler.Hatta farkında bile olmadılar belki.

Ben yay burcuyum.Yükselenimde başak.1.evimdede ploto var.Bunu hep belirtirim.Sanırım bendeki zor durumları yaratanda bu gezegen.ve tuhaf durumları..

Aslında kendimi biraz daha tarif edeyim.Kendimi özel bulsamda alçakgönüllü olduğumdas öylenebilir..Bunun gibi birçok tezatlık var sanki bende..Birçok tezat özelliği sanki eşit oranda taşıyorum..Nasıl izah edeyim bunu.Anlatabildimmi acaba bu tezatlık durumunu?..

Kısacası bu yazıda biraz kendimi buldum.Bu yüzden burada paylaşmak istedim.umarım bana da fikirlerinizi yazarsınız?:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu sabah kayıt oldum Gizli Mabed'e.ve kayıt olur olmaz bu konuya yazdım tabi.Ama yazdığım yazı gitmedi.Yoksa yalnış bir butona mı bastım acaba?Gizli Mabed'i ara ara misafir olarak okuyorum son zamanlarda.Ve konu dikkatimi çekti tabi.Çünkü bende kendimiözel hisediyorum:)
Bana elle tutulur gözle görülür bir olağanüstülük anlatdeseniz anlatamam ama üye olduğum site ismini ve oradaki nick ismimi versem bence en iyisi olur..çünkü gerekli bilgiler orada var:)Verebilirmiyim?
Yada kısaca anlatabildiğim kadarını yazayım.Sezgilerim çok güçlü.İçimdeki ses de güçlü.Ve hep haklı çıkıyor o ses.İlginç rastlantılar yaşıyorum.işteasıl tuhaf olan da bu rastlantılarya.Ve işte bunu izah edemiyorum.neyse kısaca kendimi özel hisediyorum işte.ve bunu uzun süredir hisediyorum.Ve daha son zamanlarda bunun egoyla ilgli olduğunu düşünüyorum artık.Evet özel biri olabilirim.Ama dediğiniz gibi bu dünyadan benim gibi bizim gibi o kadar çok özel kişi gelip geçti ki..Birçoğu belki özel olduğunu bile bilmiyordu..
Biraz bilgi vereyim hakkımda.Ben yay burcuyum.Yükselenimde Başak.1.evde de Pluto var.Ve benim için 1.ev pluto önemli bir etki:)Ben önem veriyorum buna çünkü dünyada farklı,önemli işler yapmış insanların çoğunda bu etkinin olduğu söyleniyordu bir Astroloji kitabında.Yaniönemli bir iş yapacağım mutlaka demiyorum ama özel olduğumu çok güçlü hissediyorum ne yazıki..Ve ay burcum Yengeç.Ve Çin Astroloji'sinde burcum Kova.Oradaki yükselenim de balık.
ve ayrıca egonun yanında zamanda çok da alçakgönüllüyüm.Sanki her ikisi aynı oranda gibi:)ve bunun gibi birçok şey ikililik taşıyor sanki bence..
Sanki durumumu pek anlatamadım ama az önce yazmayı unutmuşum..yetersizlik duygumda var mesela.Ama aynı zamanda kendime çok da güvenebilirim ta ki gerekli olsun güven ve cesaret.Gerçek birtehlike de o nazlı bayan gidip yerine sonsuz cesarette biri geliyorsanki:)
pek iyi tarif edemesem de umarım bazı sonuçlar çıkaran olur.Banada bir yorum yazarsınız değil mi?..
Sonsuz sevgilerimle Gizli Mabed Sakinleri..

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Merhaba Perina,

Youtube, Rapidshare gibi siteler dışında link vermek yasaktır. Burada ilgili başlıklar altında açmak istediğiniz konuları açabilir sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Ek olarak yeni üyelerin mesajları kontrol edildikten sonra yayınlandığı için hemen yayınlanmamaktadır. Yani yazdıklarınız ulaşıyor merak etmeyin :) İyi forumlar.

Perina

Banlı Kullanıcı
link olarak değilde isim olarak yazsam..Yani ipucu versem:)çünkü başta türlü izahım zorda:)oadresi okumanızı çok isterim:)

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Orada yazdıklarınızı uygun konularda buraya da kopyalayabilirsiniz kaynak sizsiniz sonuçta. Başka bir olasılık yok malesef, ipucu ve link vermek, ikisi de aynı. Burada yazamamanıza sebep forum kurallarıysa bu konuda yapacak bir şey yok.

Perina

Banlı Kullanıcı
inanın yazı yazmam eskisi gibi.mümkün değil o yazıları yeniden yazmam.mesela iki kelime söylesem sadece:)..sadece 2 kelime yazsam:)

2 kelime yazmam da yasak değildir öyledeğilmi?..Çünkü dediğim gibi başkatürlü izahım imkansız..Ama izah etmemde önemli değil aslında.Buraya yazdıklarım yeterli ama.Ama ama keşke iki kelimeyi kabul etseniz:)

Gelir gelmez bu ısrarım için özürdilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...