Mabet'de Albüm Yapabilirsiniz.

Ori

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben de hem albüm nasıl yapılır anlatım hem albümü beğendim ama rep limitten dolayı bunu yansıtamıyorum. Bu vesileyle bu konu için yönetimde limit artırımı da talep etmiş olayım :)

Ori

Kayıtlı Üye
Beğendiğinize sevindim. Evet bende fazla rep verdim galiba benimde limit dolmuş :)

Ori

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. :) Sizin resimlerinizde güzel kendi çekimleriniz mi? O gece manzarası çok hoştu.

moskov

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. :) Sizin resimlerinizde güzel kendi çekimleriniz mi? O gece manzarası çok hoştu.

ve kendi çekimlerim çok severim fotoğraf çekmeyi daha bir sürü eklerim :) beğendiyseniz gaza geldim :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın ori24 ve moskov ikinizin de ellerine sağlık, özellikle albüm fikrinden dolayı ori24 e :)

Rep verme limiti dolanlar, ertesi gün verebilir :)

Ori

Kayıtlı Üye
Rica ederim. :) Forumdaki arkadaşların bu ilgisinden dolayı çok mutlu oldum.

Ori

Kayıtlı Üye
ve kendi çekimlerim çok severim fotoğraf çekmeyi daha bir sürü eklerim :) beğendiyseniz gaza geldim :)

Bakarım resimlerinize tabiki bende fotoğraf çekmekten çok hoşlanırım. Çektiğin fotoğraflara bakmasıda ayrı bir güzel. :)

moskov

Kayıtlı Üye
Sayın ori24 ve moskov ikinizin de ellerine sağlık, özellikle albüm fikrinden dolayı ori24 e :)

Rep verme limiti dolanlar, ertesi gün verebilir :)

Rica ederim bende oriye teşekkür ederim sevdiğim şeylerden birisini paylaşmak için öncülük etti :)

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu güzel fikri paylaşan sayın ori24 teşekkürler. Bir İstanbul aşığı olarak ben de birkaç resim paylaştım. Umarım beğenirsiniz...(+ bu arada :) )

http://www.gizlimabet.com/album.php?u=21838

Sağlıcakla...

Rica ederim bende oriye teşekkür ederim sevdiğim şeylerden birisini paylaşmak için öncülük etti :)

Rica ederim arkadaşlar. :) Vaktim olsa çekmeye devam edeceğim ama vaktim yok malesef. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın Gümüş gerçekten .ok güzel resimler yüklemişsiniz. Bir kaçını özellikle çok beğendim. :) Tekrar rica ederim. :)