Yardım Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhaba bugun yengem bize geldi çantasında bi pet şişe vardı içinde sanki kına rengi toprak vardı sıvı bişeydi ve onu bahçeye dik olarak gömdük gömerken pet şişenin ağzını deldi ne oldugnu sorduğumda arkadaşımın dedi.Şişenin ağzını deldiği bıçağı kokladım bende kına gibi bişey kokuyodu acaba bu nedir ?

Ori

Kayıtlı Üye
Büyü yapıyor olabilir. Çünkü toprakla yapılan büyülerin olduğunu biliyorum.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Peki ne büyüsü.? Evin bahçesine ekildiği için evle ilgili bişey olabilirmi ? Bu konularda fazla bilgim yok aslında hiç yok şimdiden özür diliyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Eskiden bayan bir tanıdığımın başına gelmiş. Evin içine ve etrafına (okunmuş toprak herhalde tam bilmiyorum) toprak dökmüş görümcesi evin beyini evden soğutmak için ve evin beyi gerçektende evde huzuru olmuyormus hep dövüyormuş karısını çocukların gözü önünde. Sonradan gecenin bir yarısı karısını evden atmış. Geceyi kapıda geçirmiş. Sabah yan binasına gelen yaşlı bir teyze kapıda kalmış. Binanın etrafında geldiği kişiyi sormak için birini ararken tanıdığım kişiyi görmüş ve yanına gitmiş. Tanıdığım bayan teyzenin ısrarı üstüne olanları anlatmış. Sonra teyze bir kap (tabak) ve tuz getir demiş. Getirdikten sonra teyze okumuş bişeyler yapmış ve tarif etmiş böyle biri (görümce) felan gelmiş sizin eve toprak dökmüş felan sonra teyze büyüyü bozmuş sonradan. Eve gidip koltukların arkasına bakmış ve gerçektende toprak varmış heryerde. Evede sadece 1 gün önce görümcesi gelmiş yani başka yapacak kimse yok. Tabi bu çookk önceden yaşadığı bir olay. Toprakla yapılan tek büyü bu değildir diye tahmin ediyorum. Belkide büyü bile değildir sizin tanıdığınızın yaptığı.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Merhaba bugun yengem bize geldi çantasında bi pet şişe vardı içinde sanki kına rengi toprak vardı sıvı bişeydi ve onu bahçeye dik olarak gömdük gömerken pet şişenin ağzını deldi ne oldugnu sorduğumda arkadaşımın dedi.Şişenin ağzını deldiği bıçağı kokladım bende kına gibi bişey kokuyodu acaba bu nedir ?

Peki merak ettim, siz sormadinizmi
Yenge iyi hosta, biz burada ne yapiyoruz diye. Büyü felan olsa sizden gizli yapmaya calismazmi?
Anneniz de haberdarmi olaydan? Annenize mutlaka anlatin!

Belki agac dikiyordur (evet biraz fazla iyimser ama)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sordum ,bu ne dedim arkadaşımın dedi buraya göm demiş birileri oda gömdü.Annemin bişey yaptığından haberi var ama ne oldugunu oda bilmiyo.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Başımıza iyiniyetimiz yüzünden de kötü
şeyler gelebiliyor.

O kadar çok çeşit büyü uygulaması var ki.
Belki de tamda sizin orada bulunmanız gerekiyordu.
Belki o şişeye dokunmanız için size de bunu gösterdi.

Buna benzer uygulamalar var tabii.
Ama olayın aslını söylemek için bu işte usta olmak gerekir.

Site yöneticilerimizden yardım istemenizi öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...