ilginç bir teori ; “RENKLERİN HEPSİNİN TEDAVİ EDİCİ ÖZELLİĞİ VAR”

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben hep siyahım hep simsiyahım, özel bütün eşyalarımdan evime kadar simsiyahım ama öyle karamsar biri değilim. Siyahtan başka bir renk yanlışlıklada olsa kullandığımda, ona ihanet etmişim gibi geliyor ve çok rahatsız oluyorum. Oynadığım oyunlardan tutunda yaptığım her eyleme kadar bütün tercihim siyah olur. Siyah yoksa tercihler arasında, tercihte bulunmam. Ama neşeli biriyim, çok güler ve güldürürümde :)
Yanlış bilinen gerçeklerden biridir siyah hakkında. Siyah tercih ediyorsunuz diye karamsar olmazsınız. Siyah aynı zamanda disiplin, ciddiyet ve elitliğin de rengidir.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bişe daha var, siyah giyiniyorum ya ben satanistim :D :D :D Offf bu toplum yaa

schutze07

Kayıtlı Üye
Sarı renk nem elementiyle özdeşleştirilir ve temsil ettiği organlar mide ve dalaktır. Nemden dolayı hastalık olduğunda vücutta hemen ilgili belirtiler görülür; şişmanlık, şişme, ödem, kabarma, tedirginlik, lenf, dudak rengi ve şekli, kulunç.
Ayrıca sarı renk enerjiyi artırmak için de kullanılır. İhtiyaç olan her ne ise o eksikliği yükseltmek için.
Vücudunuz kendini onarmaya çalışmakta olabilir, buna ihtiyaç olduğunu belirtmek istemiştir, yol yakınken onu dinleyin ve bu küçük sağlık önlemlerini alın.

Midem rahatsız hep evet tedirginlik kulunç da öyle...Çok teşekkürler açıklık getirdiğiniz için.Siyah sürekli siyah sarı ve beyaz diğer renkleri giydiğimde üzerimde 2 dakika bile gezinemeyip hızlı bir şekilde değiştiriyorum üzerimibambaşka birşey bu.İyi ki varsınız!

Alıntı:
Chillout isimli Üyeden Alıntı
''Sarı geçiciliğin rengidir. Taxilerde, fast food merkezlerinde bu sebeple sarı kullanılır. Yukarıda Origanum'un bahsettiği enerjisel nedenlere ek olarak psikolojik sebeplerle de sarıyı tercih ediyor olabilirsiniz. Yaşamdaki geçici dönem tercihleri, hayatın o dönemini geçiştirme isteği vs. vs. ''

Sizi burda görmek çok güzel arada sırada da olsa Diğer yazdıklarınızı da okudum teşekkürler engin bilgileriniz için.Geçiştirmek istediklerim var evet takılıp kalmak istemediklerim şimdi anladım neden sürekli srıya yöneldiğim ve bunu bilmek güzel tekrar teşekkürler.