Acil yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba mabet sakinleri..

Büyünün varlığını bildiğimden beri yapmaktan kaçınırım, yalnız şu an büyü ya da herhangi bir duaya acil ihtiyacım var.

Annem ve babam 10 yıldır ayrı ve o zamandan beri babamı gormuyorum. Kendisinin bana ve anneme yapmadığı, çektirmediği şey kalmadı. Kendisi gerçekten kişiliksiz, çok ama çok vicdansız bir adam. 10 yıldır nafaka ödemiyor ve eğitimime, her şeyime engel oluyordu. O kadar borcu var ki devlete, ona ragmen kimse bulamıyor adamı. Şimdi ise mahkeme tam sonlanmak üzereyken / tam boşanmak üzereyken babam temyize gitmiş. Mahkeme 1 yıl kadar uzayacak ve onu bu fikrinden vazgeçtirmem gerek. Onun boşanmaya evet demesi gerek. Yoksa bu iş çok daha fazla uzayacak ve bize daha çok zarar verecek. Bu işin bitmesi gerek. Lütfen yardım edin. Lütfen..

musashi

Banlı Kullanıcı
Allah yardımcınız olsun. Dualarımda sizede yer ayıracağım.

dewil66

Kayıtlı Üye
Oncelikle cok uzuldugumu belirtmek isterim.Haklısın bazen hayat bizi mecbur ediyor :/Burda buyulerden bahsedilmis.Belki aradıgını bulabilirsin.

Admin notu: başka bir sitenin adresini vermek yasaktır lütfen dikkat ediniz.

turco

Kayıtlı Üye
Büyüye gerek yok kardeşim Salat-ı tefriciye duası 4444 adet oku.Ben çok kez yararını gördüm.

Duayla alakalı bilmek istersin diye açıklamasınıda paylaşayım...

Nasıl okunur?

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: “Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için “Salât-i Tefriciye”yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir.”

Dua.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Ve manası...

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

İnanarak yapılan her dua kabul olur...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Madem bu güne kadar kaçındınız ve babanıza tepkilisiniz değmeyecek kişiler için bunun günahına girmeyin. Arkadaşın söylediği duayı bir deneyin önce.

turco

Kayıtlı Üye
Var sana sevap kazandırır :) Dua bu Peygamber efendimizin yüzü gözü hürmetine okunur ve etkilidir dedim ya tarafımdan birçok kez denenmiştir...

origanum

Yönetici
Büyüye gerek yok kardeşim Salat-ı tefriciye duası 4444 adet oku.Ben çok kez yararını gördüm.

Duayla alakalı bilmek istersin diye açıklamasınıda paylaşayım...

Nasıl okunur?

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: “Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için “Salât-i Tefriciye”yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir.”

Dua.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Ve manası...

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

İnanarak yapılan her dua kabul olur...

Bir şeyi çift sayıda ve özellikle 4lü sayılarda okumak lanet getirir genelde. Bazı kişilerin işine yarar sadece. Çoğu kişiye ters etki yapar.
Bu arada bir duayı belirli sayı adedince okumak bariz büyü şeklidir.

turco

Kayıtlı Üye
Evet 3 ihlas 1 elhamda büyü zaten. :) Çift okuyunca lanet getirir ne demek kaynak istiyorum ben bu bilgilere sayın koordinatör.

origanum

Yönetici
evet 3 ihlas 1 elhamda büyü zaten :) çift okuyunca lanet getirir ne demek kaynak istiyorum ben bu bilgilere sayın kordinatör

Kaynak, çocukluğumdan beri öğrendiğim ve uzun yıllardır yaptığım havass uygulamalarım. Bu uygulamaları ve lanetli işlerin inceliklerini de öğrendiğim kişi olan babaannem.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Lanetli işlerde belkide geçerli birşeydir.normal dua okunurken insan içinden geldiği kadarda okuyabilir tek çift sakıncası yok diye düşünüyorum.

turco

Kayıtlı Üye
Kaynak değil sizinki niyet,hayır için,Allah(cc) rızası için,Allah(cc)'tan istemek için okunan duaların rakamları ne olursa olsun lanet getirmez...Saygılar sevgiler =)

origanum

Yönetici
Lanetli işlerde belkide geçerli birşeydir.normal dua okunurken insan içinden geldiği kadarda okuyabilir tek çift sakıncası yok diye düşünüyorum.

Normal dua ayrı tabi. İnsan içinden geldiği gibi içinden geldiği şekilde dua edebilir. Bunda ne sayı vardır, ne zaman. Zaten dualar site kapsamımızın dışındadır. Herkesin kendine göre inancı, tarzı vardır. Bunları konuşmayız bile. İş parapsikolojik boyuta girdiği an bizim işler başlar.
Ama bir şeyin olması niyet edilerek formülünce okunduğu zamanlar bunlar birer anahtardır.

Kaynak değil sizinki niyet,hayır için,Allah(cc) rızası için,Allah(cc)'tan istemek için okunan duaların rakamları ne olursa olsun lanet getirmez...Saygılar sevgiler =)

Yılların gizli öğretisi ne zamandan beri niyet sayılıyor. Buzdağını su yüzündeki kadar tanımak zarar getirir sadece. Altına dikkat etmek, ne boyutta bir şeyler olduğunu, ne yapabileceğini bilmek gerekir.
Kendi görüşüzü belirttiniz, buna inanıyorsunuz saygı duyarız ancak yanlış yönlendirme yapabilme ihtimali olanları kişilere zarar verebilme olasılığı yüzünden belirtmek zorundayız.
Bazı şeylerin iç yüzüne vakıf olmadan kesin konuşmayın. Olur da birilerinin başına birşey gelirse vebalini siz düşüneceksiniz.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Ben henüz bu duaya başlayamadım çünkü yapılan tartışmadan dolayı kafamda soru işaretleri oluşmaya başladı. Siz ne yapmamı öneriyorsunuz Origanum?

origanum

Yönetici
Bu konuda işlem yapılabilir. Ancak bunların sitede söylenmesi yasak. Uruma özelden mesaj atın lütfen. Ya da yakınınızda bulunan işin ehli kişiler varsa neler yapılabileceğini danışın. Hallolmayacak iş değil. Ancak sizin tek başınıza bir şey yapmanızı tavsiye etmem. İnsanlar kendileri hakkında işlemler yapmamalıdırlar. Yeterli enerji yükleyemezsiniz, alışkın olmadığınız için bozuk konsantrasyonla yarım yamalak şeyler yapıp hataya düşer, negatif enerji de çekersiniz bir de üstünüze ve sonuçta olacak iş olmaz.

turco

Kayıtlı Üye
İnsanları yanlış yönlendirdiğim felan yok.Ayrıca şunuda belirteyim tekrar bu bir büyü değildir büyü demeyiniz kaynaklarda bellidir tefriciye duası büyü değildir.Ben kimseye büyü tavsiye etmiyorum inanclarım doğrultusunda da etmem.iyi forumlar.

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
madem büyü istiyorsun kaşık büyüsü yap bide arkadasım büyü öyle basıt sey degildir herkes yapamaz

Kaylee

Kayıtlı Üye
madem büyü istiyorsun kaşık büyüsü yap bide arkadasım büyü öyle basıt sey degildir herkes yapamaz

Kaşık büyüsünün bu duruma uygun olduğunu düşünmüyorum. Büyünün tamamen inançla ve kişinin enerjisiyle ilgili olduğunu düşünüyorum, kimsenin isteyip de yapamayacağı şey yoktur. Yine de sağolun.

elinsa

Kayıtlı Üye
Bir şeyi çift sayıda ve özellikle 4lü sayılarda okumak lanet getirir genelde. Bazı kişilerin işine yarar sadece. Çoğu kişiye ters etki yapar.
Bu arada bir duayı belirli sayı adedince okumak bariz büyü şeklidir.
.............................sayın origanum,annem daha önce bu duayı çok yaptı hiçbirşey rast gitmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...