EgeDeSouza

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Duman Lekesi;

İki gün önce gördüğüm rüyayı aktarmak istiyorum.

bir ormanlık alan gibi biryer ama böyle kahverengi düzlüklerde mevcut. Bir fil görüyorum. Yalnız değilim yanımda bir grup gibi birileri var hiçbirini çıkaramıyorum şuan düşündüğümde. Rüyamda da tanımıyorum ama ilgilenmiyorum nedense kim oldukarıyla. Daha sonra bir alanda birçok fil var. Çok şaşırıyorum. Filleri izliyoruz filan derken birden sahne atlıyor veya arayı ben hatırlamıyorum.Bir odada birileri tarafından bağlanmışız mı desem tutsak tutulmuşuz yani. Korkuyorum yanımdaklerde korkuyor, böyle bir panik havası var.Soruyorum bize ne yapacaklar neden buradayız? Daha sonra bu insanların hiç yemek bulamadıklarını , yani yiyecekbişeyleri olmadıkları için bizi yiyeceğini söylüyorlar. Tabi bir panik havası filan derken , nereye kaçacağımızı düşünüyoruz. Bu arada bize bakan adamlardan biri dışarı çıkıyor yani odadan çıkıyor. Ben de nerden geldiklerini bilmiyorum ama böyle onlarca anahtar barındıran bir anahtarlık var. Deniyorum büyün anahtarları kurtulmak için olmuyor olmuyor. Sonra tıkırtılar gelmeye başlıyor dışarıdan yani adam dönüyor. Hadi diyorum Allahım bu olsun ve son anahtarda açıyorum. Kaçmayı başarıyoruz. sonra birtakım didişmeler filan oluyor gene ama oralarını hatırlayamıyorum.

Değerli yorumlarınız için şimdiden şükranlarımı sunarım.

Sağlıcakla...

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Altından kalkılması zor, neredeyse imkansız görünen bir işe girişeceksiniz. Daha doğrusu yaptığınız şey, yakın çevrenizce delilik olarak adlandırılabilir. Çok hareketlilik içeren, hizmet sektörüne yönelik bir iş hakkında kararlar alacaksınız. İzzet, makam ve itibar vadediyor. Çünkü bulunacağınız pozisyon üst makamlara direk bağlantıda olacak. Beklemediğiniz jestler de görebilirsiniz.

Diğer kısımda olabilecekler; sevmediğiniz bir işi bırakma, başkasının malıyla bir pazarlık, bir borcun haksız tahakkuku veya ilişkide mutsuzluk.

Bayan hakimiyetinin ağırlıklı olduğu veya yönetimi de olabilir bir durumda, bir toplulukla aynı kategoride bir borcun veya ödemenin veya sömürü ya da zorunlu hizmetin içinde olduğunuz görülüyor. Sizin öncülüğünüz, çaba ve gayretinizle de birçok kişi de selamete erecek gibi.

Biriyle ilim ve hukuk da birleşip güç birliği sağlayacaksınız. Bu da birçok kilitli işinizin önünü açacak. Korkularınız, endişeleriniz sona eriyor, feraha çıkacaksınız.

Sevgiler