gizemz

gizem.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba foruma yeni üye oldum sayılır üye olmadan uzun zaman önce yaptığım her araştırmada bu site karşıma çıkıyordu gerçekten çok güzel bir site. Ben çok sık rüya gören biri değilim gördüklerimi de unuturm ama hatırladığım rüyalarla ilgili genelde bi şeyler yaşarım bu ilk açtığım konu şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim :) rüyama gelince yaklaşık 2 aydır konuştuğum biri var bana karşı olan ilgisini dile getirdi bende karşılık verdim benim onu sevmemi çok istiyo ben ilgisiz davrandıkça agresifleşiyor. 2 gün önce uzun bi tartışma yaşadık o gece onu ilk defa rüyamda gördüm ve ona rüyamı dün anlattım. Rüyamda yeşillik bi alandayız ben olanları uzaktan izliyorm konuştğm çocuk annemle tanışmış yerde bi örtü sermişler oturmuş konuşuyolar daha sonra annem kalkıyo babam oturuyo erkek arkadaşım tam bişey söyleyecekken onu dövmeye başlıyo rüyam bu kadar bunu erkek arkadaşıma anlattığmda şaşırdı bende dün gece seni ilk defa rüyamda gördüm düğünümüz oluyo ben herkesi oynamaya falan kaldırıyorm sonra lavaboya gidiyorm ve birden kaçmaya başlıyorum düğün arabasındaki çiçekleri alıp kaçıyorm baban arıyo damat nerdesin diyo bende lavaboda sıra var birazdan geliyorm dedim diye kendi rüyasını anlattı garibime gitten birbirimizi gördüğümüz ilk rüyanın aynı gün gerçekleşmiş olması.. Yardımcı olan herkese teşekkürler :)