işi bilenler yazarsa sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

düzey

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. benim bazı konularda yardıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.bir çok konu başlıklar halinde var ama bunlar bana yetmiyor.

büyüden kurtulamıyorum dua okuyamıyorum düzelemiyorum.(yapılan büyüler kısmet rızk bağlanması delirme büyüsü bunlar benim bildiklerim ve 1 defadan fazla tekrarlanmış)

sağlığımı kazanamıyorum hiç bir şeye halim yok ayakta zor duruyorum

hayatımda olumlu yönde değişim istiyorum maddi manevi çok güçlenmek istiyorum hayatımı geleceğimi ve paramı kazanmak istiyorum.

yüzüme bakılmayacak hale geldim eskisi gibi hoş bakımlı alımlı ve sevilip sayılan biri olmak istiyorum

bir de ortaklı malım var ortak üstüne oturdu hiç bir şekilde hakkımı alamıyorum sattırmıyor da hakkımı almak istiyorum o maldan uzaktayım yalnızca tapu yanımda malı satıp bana ait olan hakkımı almak istiyorum.

ben konularda detaya girmek istemedim çünkü çok uzun. bu konularda bilgi ve tecrübelerini paylaşacak arkadaşlarım olursa sevinirim teşekkürler.

musashi

Banlı Kullanıcı
sana o büyüyü yapan yaptıran bunlara çanak tutan kimler varsa hepsinin allah belasını verecektir inş.
sen hiçbir çözüm bulamazssan allaha hamd et buda senin sınavın. çok üzüldüm.
geçmiş olsun

musashi

Banlı Kullanıcı
o ortağının gideceksin yanına direk söylicek 3 gün musade vereceksin hayırmı dedi ozaman allah yaratmadı diyeceksin dalacaksın haine

düzey

Kayıtlı Üye
sana o büyüyü yapan yaptıran bunlara çanak tutan kimler varsa hepsinin allah belasını verecektir inş.
sen hiçbir çözüm bulamazssan allaha hamd et buda senin sınavın. çok üzüldüm.
geçmiş olsun

sağol arkadaşım Allah razı olsun ama sadece Allah a sığınıp hiç birşey yapmamak daha kötü aklımız o zaman işe yaramıyor ne yazık ki.

düzey

Kayıtlı Üye
o ortağının gideceksin yanına direk söylicek 3 gün musade vereceksin hayırmı dedi ozaman allah yaratmadı diyeceksin dalacaksın haine

insan olan laftan anlarne yazık ki bu insan değil ve şirretle utanmazla uğraşacak kadar rezil değilim. baş edilir gibi değil.

düzey

Kayıtlı Üye
yardımcı olabilecek arkadaşlar yok mu!

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Bunda düşünücek yapamıcak ne var.böyle ağır olayları tek başınıza çözemezsiniz.eğer büyü olduğuna bu kadar eminseniz para karşılığı yapmayan bir hoca bulun.size yardımcı olucaktır bu konularda.

musashi

Banlı Kullanıcı
büyü konusu değilde miras konusunda bizimde basımıza geldi. 30 40 yıllık anneme babasından kalan araziler baska ilde olduğu icin üstüne ev felan yaptılar bahcelere kayısı fındık gibi ağaçlar diktiler baya bir sene geçince şimdi heryeri çevirmişler burası bizim diyorlar.
kan cıkar diyorlar cok uzun yıllar geçmiş ben 3 . kuşak oluyorum hani muhatab alacağım kimsede yok hala mahkemeler sürüyor. tapulu arazimizi dahi alamıyoruz.
senin olaydada bence aynı senaryo var adam üstünbe konmus nasılsa öyle seneler geçsin gitsin unutulsun bana kalsın diyor. bu gibi adamlar her pisliği yaparlar allahtan korkusu yok cünkü olsa zaten kul hakkı yemez.

musashi

Banlı Kullanıcı
kardeş birde bir dua var kuran-ı kerim öğreten hocam anlattı. 80 lerde pkk nın en şiddetli katliamları yaptığı sırada öğretmen olarak gittiği güneydoğuda arabasını durduruyorlar normalde öğretmem memur gördülermi direk öldürürler pkk lılar. hocam dediki pkk önümü kesince şu duayı yaptım onada hocası öğretmiş. sırları ve allahın zor anlarda zor durumlarda kabul ettiği cok güzel bir dua dedi .
SUMMUN BUKMUN UMYUN FEHUM LA YERCİUN.
dediği şuki bunu okumaya basladım pkk lılar silahlarla etrafını sardılar ama ne konusma ne baska bişey yolu açmışlar hocada çekmiş gitmiş.
hani ben zor durumda kalınca kalmasamda okuyorum sende oku inş. allah yardım eder sana.

düzey

Kayıtlı Üye
kardeş birde bir dua var kuran-ı kerim öğreten hocam anlattı. 80 lerde pkk nın en şiddetli katliamları yaptığı sırada öğretmen olarak gittiği güneydoğuda arabasını durduruyorlar normalde öğretmem memur gördülermi direk öldürürler pkk lılar. hocam dediki pkk önümü kesince şu duayı yaptım onada hocası öğretmiş. sırları ve allahın zor anlarda zor durumlarda kabul ettiği cok güzel bir dua dedi .
SUMMUN BUKMUN UMYUN FEHUM LA YERCİUN.
dediği şuki bunu okumaya basladım pkk lılar silahlarla etrafını sardılar ama ne konusma ne baska bişey yolu açmışlar hocada çekmiş gitmiş.
hani ben zor durumda kalınca kalmasamda okuyorum sende oku inş. allah yardım eder sana.

sanki bir yerde okumuştum bu duayı teşekkürler arkadaşım. uygulayacağım.

musashi

Banlı Kullanıcı
bir nebze yardımım dokunduysa ne mutlu bana . allah seni kötü insanların şerrinden korusun.

guzelcem

Kayıtlı Üye
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN kardeş sana büyü yapan kişinin ismini biliyorsan bu kişiye tebbet süresini 3 defa oku ismini söyle ALLAHA havale et, felak-nas üsrelerini 30 defa ihlas süresini suya oku hergün iç yüzüne başına ellerine ayaklarına halsiz olan yerlerine sür ALLAH derman versin TARIK süresini okuyun ALLAHIMA EMANET OLUN....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...