Mabet'de Flash Sohbet Bölümü?

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın modlar ve arkadaşlar sitede tanışıp ve sohbet etmek için flash bir sohbet bölümü açılsa nasıl olur?

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Flash sohbet değilde bir site vardı ücretsiz sohbet odası alınabiliyordu. Ordan açılabilir aslında.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
xat ımı diyorsun xat olursa güzel olur gerçekten :)

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
evet ya öyle bir sohbet kurulsun çok iyi olur tanışmak amacı ile

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
ama şunuda söyleyim yöneticiler çok sert mesajlarımızı bile okuyor ve tanışma gibi bi konuşma olursa direkmen banlıyorlar burası tanışma sitesi deil diyor doğrumu yapıyorlar onuda bilemem işte :D

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burası tanışma sitesi değildir. İsteyen o tip yerlerde aynı nickleriyle bir birlerini bulup tanışıp, sohbet edebilirler. Ama buranın ne içeriğine ne de amacına uygun değildir. Bu istek üyeler tarafından defalarca belirtildi ve her seferinde aynı cevap verildi. Bu yüzden daha fazla ısrar edilmemesini rica ediyoruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
açtık kapattık.Açtık kapattık. İlgi olmayınca kapatıyorum geri. sisteme ekleyeceğimiz her şeyi şey başka bir güvenlik açığına sebep oluyor. Bu yüzden yeniden açmayı şimdilik düşünmüyorum.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
açtık kapattık.Açtık kapattık. İlgi olmayınca kapatıyorum geri. sisteme ekleyeceğimiz her şeyi şey başka bir güvenlik açığına sebep oluyor. Bu yüzden yeniden açmayı şimdilik düşünmüyorum.

sisteme eklemeden farklı bir siteden şifreli sohbet odası alıp şifreyi sadece forum üylerine verseniz. daha kolay olmaz mı. hem sistemdede açık ortaya çıkmaz.

ceza 17

Kayıtlı Üye
ben özel mesajdan msn adresimi yazdım diye banlandım böyle bişey yapılcağını sanmıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sisteme eklemeden farklı bir siteden şifreli sohbet odası alıp şifreyi sadece forum üylerine verseniz. daha kolay olmaz mı. hem sistemdede açık ortaya çıkmaz.
Bir fiil sürekli bir görevlinin orada canlı yayın olarak katılım göstermesi lazım denetim için. Bu da zor olur. Sırf gönüllülük esasına dayalı olan yönetim için bunu birilerinden istemek veya bu görevi vermek insafsızca olur. :)

augury

Kayıtlı Üye
ben özel mesajdan msn adresimi yazdım diye banlandım böyle bişey yapılcağını sanmıyorum.

İnsanların her hangi bir konuda öğrenmek istedikleri şeyler olabiliyor. ve benim gibi her gün siteye giremiyorsanız karşıdaki kişiyle iletişimde kopmalar yaşanacagını anlayabilirsiniz. bu yüzden farklı sosyal ağlardan iletişim kurmak gerekiyor. durum böyle olunca da kişi messenger adresini ya da ne bileyim facebook linkini atabiliyor. ve modlar özel mesajlarımızı okuyup böyle bir durumla karşılaştıklarında hiç irdelemeden direkt banlıyorlar. hiç hoş değil ..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Karşılaştığınız kişiler size bir şey gönderebilir. Kensisine zarar verecek yada size zarar verecek şeyler yapabilir. Bu sitede herşey serbetti eskiden. Kendi reklamlarını yapabiliyor. herkes iletişim adresini verebiliyor. İsteyen istediği muhabbeti yapabiliyordu. Malesef Biz insan ırkı herşeyi mahfetmeyi seviyoruz. Ben msn mi verdim spnra beni taciz etti. Ben iste yardım istedim. Benden iç çamaşırımı göndermedi istedi. Şimdide beni tehdit ediyor gibi geri dönüşler oldu.

Güvenimizi kaybettiğiniz üzgünüm. Kesin ve nettir. sizin (genele konuşuyorum kimse üzerine alınmasın sourmsuzluklarınız, Salaklığa varan saflığınız, Cahiliğe varan bilgisizliğiniz ve kötü niyet taşıyan pek çok kişi yüzünden iletişim sadece siteden yapılacaktır kararı almamıza sebep oldu.

Burası sosyal ağ kurmak için bir site değildir. Amacı gizli ilimleri öğretmektir. Bu kadar basit. Başka amaçlar taşıyan, kurallarımızı beğenmeyen varsa. Girmez sitemize olur biter.

Ben kendi işimden gücümden, ailemden ayırdığım kıymetli zamanımı sürekli sizin güvenliğinizi daha çok korumak için harcıyorum. Ve diyor yöneticilerimiz. Teşekkür edeceğinize , Saygı duyacağınıza verdiğiniz cevaplara bakın. Hoş Bir çok kişi Bu kadar iyi niyeti ce çabayı hak etmiyor ama. éBiz yaratandan ötürü yaratılanı seviyoruz." anlayışını özümsediğimiz için yine çaba sarf etmeye devam ediyoruz.

Anlayan anlar değerini bilen bilir. Bimeyen kendi bilir. Bunları anlamayanlar için en basit yoldan söylüyorum.

Site benim efendiler, ne yaparsam yaparım. İşinize geliyorsa.

Ori

Kayıtlı Üye
Doğru söylüyorsun Urum ama ben sadece soru sormuştum illa açılsın demek istemedim. :) Sitenin ve yöneticilerin değerini çok iyi biliyorum şahsen (Allah razı olsun çok şey öğrendim burda).