Godofwar

godofwar

Kayıtlı Üye
Gece karanlığında eski kız arkadaşım ile yürüyoruz. Yürüdüğümüz yerde çamurlu hafif girintili çıkıntılı yer ve yürüdüğümüz yerin az ilersinde ışıklandırma var staddaki gibi. Ben o ışıklandırmalara baktığımda aniden kar yağıyor ve gökten bir yıldız kayıyor. O çevredede bir kaç insan var ve yıldızın kaydığını görmüyorlar direk yıldız eski kız arkadaşımın önüne düşüyor. Alıyor eline ve bir bakıyoruz kar tanesi şeklinde saydam bir cisim ikimiz paylaşmaya karar veriyoruz onu ve fotoğrafını çekmeye başlarken bir tane daha kayıyor yıldız oda benim önüme düşüyor. Öyle bitiyor rüyam.
Yorumlayabilirmisiniz rica etsem çok merak ediyorum..

godofwar

Kayıtlı Üye

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
1- Rüyayı ne zaman gördünüz?
2- Soğuk bir ülkede mi yaşıyorsunuz?
3- Kar yağarken mevsim ne idi?

godofwar

Kayıtlı Üye
Sayın Duman Lekesi

1. Rüyayı uzun zaman önce buraya yazmıştım sanırım 12 - 12-2010 gibi diyebilirim
2. Edirnede yaşıyorum evet soğuk
3. Kar yağarken mevsim ilkbahardı çok soğuk değildi üzerimizde mont gibi birşeyler yoktu.

Uzun zaman oldu kusurabakmayın cevabını çok merak ettiğim için tekrar yazma isteğinde bulundum. İlginize çok teşekkür ederim İyi çalışmalar dileğimle...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu rüya, sıkıntı veya rahatsızlıkların bir şekilde vadesini doldurup iyileşme dönemine girişine işaret.

Rızıklara ve menfaatlı şeylere ve soğuk algınlığından, hastalıklardan iyileşmeye delalet eder. Büyük menfaat ve faydalara da.

Bir takım hatalarınızdan pişmanlık duyup bunları tekrarlamamak adına tövbe edeceğiniz de işaret ediliyor. Vicdan muhakemesinde, dereceniz kız arkanızla denk görünüyor.

Durumunuz nisbetinde devlet büyüklerine veya ileri gelenlere yakınlaşacağınız görülüyor. Ordu mensubu rütbeli biriyle yakınlaşma da söz konusu olabilir, çok farklı bir güç, otorite elde edeceğinize de.

Hayırlı bir rüyadır.

Sevgiler